Глобальні оголошення!



Секрети догляду за волоссям

Модератор: Yummy mummy

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 28 грудня 2011, 02:28

Shalimar написав:.. КАК у меня блестели волосы!!!!!!! :istereka:

и ногти были белые-белые, как франц. маникюр
не то шо щас - бело-прозрачные....... ((((

но вэ-о-пять больше не продается на укр. рынке! я не встречала.....
Щас почему-то и волосы у меня не так блестят, как раньше, и окрашенный итоговый цвет получается другой :? , и вообще! (((((((((
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 02:34

реклама пантіна

раньше у меня волосы были сухие и мёртвые,а сейчас мокрые и шевелятся
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 02:39

Я зараз потонувалася, щоб хоть якось приглушити той жовтий колір, получилося, :clapping: але й змивається дуже скоро....
Так як я мию голову кожен день , то мені знову треба тонуватися, а пройшло тільки десь 2 тижні......

Vo5 класна лінія, мені подобалася, але в нас такої не зустрічала....
Shalimar ти де береш?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 28 грудня 2011, 03:19

Yummy mummy написав:Vo5 класна лінія, мені подобалася, але в нас такої не зустрічала....
Shalimar ти де береш?

уже нигде!! еще в Англии им пользовалась, потом перешла на Джон Фрида (вещь!!), тут уже в Украине пробовала Глискур, Сансилк, Салон, еще какой-то с плацентой, сейчас купила Велла для окрашенных - не фонтан!! (((((
Много чего в интернете заказать можно.... через посредников
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 03:25

Shalimar написав:уже нигде!! еще в Англии им пользовалась, потом перешла на Джон Фрида (вещь!!), тут уже в Украине пробовала Глискур, Сансилк, Салон, еще какой-то с плацентой, сейчас купила Велла для окрашенных - не фонтан!! (((((

тоже там користувалася, вся серія нормально, особливо подобався спрей для підживлення волосся і гарячі олійки...
Я тоже останній бальзам від Велли взяла, вроді нормальний, поки задоволена....

Shalimar написав:Джон Фрида (вещь!!)

Доречі в мене якраз закінчується такий спрей для вирівнювання, дійсно дуже кльовий, а вот шампуні його щось не пригадую.....
А хто яким спреєм користується ?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 28 грудня 2011, 03:37

Yummy mummy написав:Я тоже останній бальзам від Велли взяла, вроді нормальний, поки задоволена....

у меня и ополаскиватель есть
из красненькой серии, запах ниче так
Но все равно, не ахти, мне мало блеска, не знаю, волосы какие-то другие после родов
чи то вже старисть....

Yummy mummy написав:Доречі в мене якраз закінчується такий спрей для вирівнювання, дійсно дуже кльовий, а вот шампуні його щось не пригадую.....
А хто яким спреєм користується ?

В Boots брала (может, и в SuperDrug был, и в остальных похожих)
а шо то за спрей для выравнивания?
у меня только есть для прикорневого объема Керанова, и еще был термозащита Tresemme
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 04:19

Shalimar написав: а шо то за спрей для выравнивания?

такий - термозахист, запобігає пошкодженню , і з цим спреєм набагато легше і швидше вирівняти з допомогою утюжка-вирівнювача .....
Зображення
ще маю таку штуку - сироватка, тоже дуже класна, раніше наносила на все волосся-то воно виглядало жирним, а зараз тільки на кінчики - то нормально, придає волоссю блиск.
Зображення
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 28 грудня 2011, 04:45

как это
наносишь на кончики
а блестят от корней до кончиков? )) или только кончики и блестят? ))
куплю себе спрей... Был когда-то от Цеко, нравился эффект
хотя мне и в салоне делали услугу "блеск", и тонирование же дополнительный блеск должно добавлять, + шампунь, а все равно.... до добеременного состояния моим волосам далеко (((( почему таааак???!!!! :istereka:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Yummy mummy » 28 грудня 2011, 04:56

Shalimar написав:наносишь на кончики
а блестят от корней до кончиков? )) или только кончики и блестят? ))


Ну я наношу на кінчики і дуже трошки по всій довжині , тільки біля корeнів не наношу бо дає ефект жирного волосся.....
Я колись переборщuла - то получилася кака :mrgreen: і прийшлося голову перемивати.....
але якщо в міру - то получається досить класно......
Shalimar написав:до добеременного состояния моим волосам далеко (((( почему таааак???!!!! :istereka:

Ну в мене ніколи волосся не було густим і блискучим, а після вагітності взагалі столо жахливе - тьмяне, ламке i не слухняне....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 09 січня 2012, 13:42

спробуй сама зробити шампунь на основі желатину. Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи об’єм і шикарний блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладеньке блискуче волосся, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.
Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.
Желатин від кореня до кінчика покриває волосся найтоншою живильною плівкою, що насичує його протеїном і відновлюєструктуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.

Якщо комусь цікаво напишу рецепт приготування http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=162&t=4894&p=126571. Сьогодні зроблю і помию голову-розкажу свої враження.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей