Глобальні оголошення!



Секрети догляду за волоссям

Модератор: Yummy mummy

Засоби по догляду за волоссям

Повідомлення мешканка » 25 січня 2011, 17:35

Я от, наразі. надаю перевагу шампуню "Шамту" і масці для жирного волосся. Більше нічим не користуюсь. А вчора переглянула цікаву передачу про те. скільки хімії є в тих самих шампунях, гелях і т.д. і оце задумуюсь, а чи не перейти б мені на органічне мило? а ви? Який шампунь вам підходить? Чи знаєте щось про 100% безпечні для людини шампуні та гелі для душу? А чи користуєтесь пінками та лаками для укладки?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Засоби по догляду за волоссям

Повідомлення Natalinda » 25 січня 2011, 17:44

І я бачила ту передачу :) Шо тут сказати :lol: Кругом де не глянь хімія скрізь :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Засоби по догляду за волоссям

Повідомлення LeeLoo » 25 січня 2011, 18:27

мешканка написав:Я от, наразі. надаю перевагу шампуню "Шамту" і масці для жирного волосся. Більше нічим не користуюсь. А вчора переглянула цікаву передачу про те. скільки хімії є в тих самих шампунях, гелях і т.д. і оце задумуюсь, а чи не перейти б мені на органічне мило? а ви? Який шампунь вам підходить? Чи знаєте щось про 100% безпечні для людини шампуні та гелі для душу? А чи користуєтесь пінками та лаками для укладки?

Ja starajysj korustyvatusja wampynjamu i kondecioneramu tiljku natyraljnumu...a ot penku i laku vge dyge davno ne vukorustovyjy-zanadto suljno ljubljy i beregy svoje volossja :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 25 січня 2011, 22:38

натуральними це якими?? Ти віриш в їх натуральність? Чи ти їх сама робиш??? Доведено що жоден крем без хімії довще тижня не простоїть без холодильника, як йогурт який ми роьимо в йогуртницях.


дівчата ви про SLS: лаурил і лаурит сульфат натрію? Я теж дивлася сьогодні по стб. Я давно вже шампунь замовляла без цієї штуки і паробенів (дороговата вийшла 120грн), але не думаю що там ці фігня замінена на щось меньш безпечне... Не вірю я теперішнім виробникам. А ви не памятаєте-ще недавно рекламували шампунь і наголошували що без SLS-яка то була марка?? Бо мій вже закінчується, а знов 120 грн викидати-ну його.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Dashko » 25 січня 2011, 23:32

Я мию мильними горішками. Воно трохи напряжно в користуванні: спочатку треба екстракт зварити, далі дуже ретельно треба промивати, якщо брудна голова, то перший раз взагалі не піниться. Але я вже звикла, то мені навіть подобається :crazy: Перші рази було, що частина волосся лишалася не промитою. З часом пристосувалася ретельно промивати, і часу не займає так багато, як раніше. Головне, що результат того вартий, волосся стає зовсім інше ніж після шампуней. Ну і в натуральності можна не сумніватися.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення мешканка » 26 січня 2011, 13:37

Я оце собі теж подумую мильні горіхи купити (тільки грошей наскладаю :crazy: ) а як щодо мила Органік? Не знаєте, як воно волосся миє?
Щодо тіла-то я мию гелем, чоловік-господарським, а дітей мию тим. що ручної роботи на вагу продається, там де з козячим жиром... Пахне не дуже, але, принаймні, висипу від нього нема і не сушить так сильно.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 26 січня 2011, 14:10

сьогодні спробую помити волосся дитячим милом, потім оцетом яблучним сполоскати. Побачимо що буде.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення happymami » 02 березня 2011, 01:48

Купила вчора шампунь "Гербал есенсес". Думала шо він якийсь нє очінь. Спробувала - класне волосся після нього. М'яке, пухнасте, блискуче. Може тому, що просто шампунь змінила, а може тому, що підійшов...
Знаю, що моєму волоссю не дуже підходять дешеві шампуні. Але останнім часом стільки всього перепробувала, що навіть після миття найдешевшим (таким 1,5 літровим "Кропива") було нормально. Такшо то певно властивість волосся така

В суботу іду стригтися методом гарячих ножиць. Не питайте шо то таке, бо йсама не знаю. Перукарка просто в мене така. шо всяке таке вміє. І ламінує, і гарячі ножиці має... Каже. що січеться менше і шо волога в волосині затримується довше. Бо я питала - як так постригтися, шоб волосся зміцнити. Порадила не ламінувати, а спробувати гарячі оті ножиці...
Ніхто не пробував, шо воно таке?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Natalinda » 02 березня 2011, 02:14

Ти пробуй і розкажеш, я й сама б заради такого ефекту постриглася, бо поки вітамінів дочекається організм, то все волосся повилазить)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 02 березня 2011, 10:16

я вже писала що стригли мене ними перукарня біля інфотехцентру. Правда лиш 1 раз. Особливого ефекту не помітила, а 150 грн віддала.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей