Глобальні оголошення!



Як зробити волосся більш обємним

Модератор: Yummy mummy

Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Natalinda » 02 травня 2010, 16:15

Якщо у вас тонке волосся, то ви неодноразово задумувалися, що можна зробити для того щоб воно стало більш обємним.

* Візуально збільшити обєм волосся можна за допомогою стрижки. Найкращою довжиною при цьому є довжина волосся між підборіддям та мочками вух. Сьогодні дуже модною є стрижка боб-каре. Саме така стрижка допоможе вам зробити волосся візуально густішим.

* Для укладки волосся користуйтеся феном. Нахиліть голову вперед и сушіть волосся проти їх росту. Потім просушіть бокові сторони, припіднімаючи волосся вверх. Біля коренів волосся трохи припідніміть гребінцем і нанесіть трохи спеціального спрея чи лаку для волосся. Таким чином ви зафіксуєте волосся біля коренів і зачіска стане больш пишною.

* Збільшити обєм волосся можна накрутивши їх на великі бігуді.

* Не наносьте кондиціонер на корені волосся, тому що воно дуже швидко втратить свій обєм.

* Довге волосся часто виглядає тонким, тому для такого волосся підійде легка хіміячи завивка за допомогою фену.

* Можна накрутити за допомогою плойки декілька локонів, при цьому волосся на макушці залишити прямим.

* Збільшити обєм волосся можна за допомогою кольору. Мілірування візуально робить волосся густішим.

* Короткі стрижки краще за все стригти сходинками.

* Ще один спосіб збільшення обєму волосся - це його нарощування.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення krapk@ » 27 жовтня 2010, 11:16

а ще можна зробити біоламінування, кажуть справді коски стають об'ємніші.
Я вже десь писала, що почала втирати в корені волосся настойку перцю, то в мене появилося багато маленького волосячка, певно таки щось воно пробило. А ще вчора зробила натирку зсоку чорної редьки-теж гарненько так гріло. Правда запашок... Але кажуть що то дуже корисні такі масочки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Vika » 27 жовтня 2010, 15:03

zrobyla v mene znayoma to laminuvannya / nichogo ne hoche tilky b kolywnye volossya povernuty
Vika Офлайн


 

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2010, 16:39

Vika написав:zrobyla v mene znayoma to laminuvannya / nichogo ne hoche tilky b kolywnye volossya povernuty

то мабуть неякісно зробили. Я питалася в своєї перукарки про то всьо ще раніше - вона показувала мені результат на реальних людях. То я тепер хочу і ламінування і ще стрижку гарячими ножницями - волосся менше січеться. Але то задоволення не з дешевих, тому я ше жду.
А може то ше від типу волосся залежить? Може не всім то ламінування підходить? Попитаю в своєї перукарки. Вона в мене спєц по всьому тому
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення krapk@ » 27 жовтня 2010, 17:52

то залежить думаю від того чим робили. Я теж бачила роеальний дуже класний результат, при чому дівчина сама собі робила-купила десь в інет магазині за 600 грн на 10 раз. Потім розпитаю що там і до чого. А гарячі ножниці... Ну стригли мене ними зо 3 рази-біля інфотехцентру. Але видно моє волосся вже дуже сильно схильне до розчеплювання....бо не дуже того результату
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Саша » 16 грудня 2010, 15:53

С:ЕНКО Vital Active with biotin.Тоник для повреждённых волос -от віпадения, придания обьема.

Описание:

Vital Aktiv с биотином — Лечебная жидкость для волос и кожи головы против выпадения волос с Биотином и ухаживающими протеинами миндаля. Представляет собой сверхконцентрированный комплекс витаминов, растительных экстрактов, эфирных масел. Все эти вещества необходимы для регулирования роста волос, их нехватка может быть причиной выпадения волос. Комплексное действие этих веществ способствует генерированию энергии и оживлению волос, придавая им силу, стимулируя их более обильный и здоровый рост. Vital Aktiv с биотином повышает качество волосяного кератина нормальных и поврежденных волос, останавливает выпадения волос и способствует их усиленному росту.Применение: Рекомендованно испольковать 1/2 ампулы,массажными движениями нанести на кожу головы и распределить по волосам.Желательно на ночь.Не смывать.

Моё мнение:

Волосы у меня от природы очень редкие,волосяные луковицы слабые.Кожа головы очень жирная,волосы быстро пачкаются,концы сухие.Примерно на протяжении двух лет окрашиваю волосы.Проблема выпадения волос была актуальна для меня всегда.Начинала с народных средств,закончила проффисиональными.Волосы клоками лезут от любого стресса и нехватки кальция и железа в организме.Волосы настолько лезли,что появлялись залысины.Что бы хоть как-то остановить это безобразие,была готова на всё.По совету парикмахера преобрела эти ампулы...

Упаковка представляет собой два блока в каждом из которых 6 ампул по 16 мл.Всего курс лечения состоял из 12 ампул.Сама жидкость прозрачная,имеет неприятный запах мужских духов,потом от волос так же пахнет.Одной ампулы мне хватало на 3-4 преминения.Наносила я через день на ночь на кожу головы и кончики.Волосы не жирнят,никаких не приятных ощущений нет.Результат я заметила уже после второго преминения:выпадение волос вообще прекратилось.В день выпадало около 50 волос!Я была безумно рада,никогда такого не было.Постепенно,где-то после третей ампулы я заметила,что волос стал толще,элластичнее,а блеск.....это сказка!Волосы преобрели шикарный,естественный блеск здоровых волос! Волосы уже не лезли клоками,выпадали в норме.После шестой ампулы закончился первый блок,и я решила сделать перерыв недельку,посмотреть,как волосы будут вести себя без ампул.И тут я пришла в ужас... В связи с частыми стрессами волосы опять начали лезть,но не как раньше клоками.Выпадали примерно больше,чем когда применяла ампулы,но меньше,чем до применения ампул.Тревогу я бить не стала,подумала,что курс не закончен и нужно продолжить.Спустя неделю я начала второй блок.Волосы опять были в шикарном состоянии,особо не выпадали.НО,стоит лишь убрать из рациона необходимые росту волос продукты,содержащие необходимые вещества,или малейший стресс,при этом ампулами тоже перестать пользоваться,волосы опять выпадали так же,как после преминения первых шести ампул.

И вот,спустя два месяца я полностью закончила лечебный курс.Волосы на вид очень блестят,живые,окрашенными и сожжёнными не выглядят.Выпадение конечно уменьшилось,но не сказать что прекратилось.Волосы выпадают,в принципе,в норме.Не пожалела что преобрела ампулы,девушкам с такой же проблемой советую попробывать.
Саша Офлайн


 

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Marichka » 20 березня 2011, 23:02

Щоб моя зачіска виглядала обємнішою,я регулярно підстригаюсь,мию волосся шампунем,після якого гарно

вкладається,сушу феном з різними щітками,так витягуючи його.Часу займає небагато,але всі думають,що в мене

густе волосся(хоча воно тонке і рідке)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення pan_kotskyy » 21 березня 2011, 00:09

krapk@ написав:а ще можна зробити біоламінування, кажуть справді коски стають об'ємніші.
Я вже десь писала, що почала втирати в корені волосся настойку перцю, то в мене появилося багато маленького волосячка, певно таки щось воно пробило. А ще вчора зробила натирку зсоку чорної редьки-теж гарненько так гріло. Правда запашок... Але кажуть що то дуже корисні такі масочки.

Крапка, аде купувала ту настойку перцю, в аптеках вона є? Так і називається чи є ще якась назва?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення krapk@ » 21 березня 2011, 11:26

так і називається настойка стручкового перцю - коштує щось там 6 грн
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Ірyшка » 21 березня 2011, 17:18

Я також дуже люблю обємне волосся.Для цього завжди сушу і укладаю його круглою щіткою,ну а коли вже дуже не хочеться,то накручую на 15хв на бігуді-ліпучки))))
Ірyшка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість