Глобальні оголошення!



Як зробити волосся більш обємним

Модератор: Yummy mummy

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Marichka » 04 березня 2013, 18:25

Щоб було більше обємне-регулярно підстригаюсь,приблизно 1раз в 1,5 міс,після миття використовую пінку і укладаю феном і крулою щіткою великою і ще іншими-для кінців і щоб витягувати від коренів волосся.Процедура до 10 хв,по іншому не привикла
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Dribchuk » 04 березня 2013, 18:51

мені дуже сподобалася продукція Голдвелл - купувала шампунь і кондиціонер для збільшення обєму - результат є зразу після миття,можна навіть феном не сушити. Замовила тепер ще для блиску.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення westa » 04 березня 2013, 23:43

Я хімію роблю вже майже 10 років , але в домашніх умовах .В перукарні робила тільки перший раз і то обходила пів Тернополя - ніхто не брався , бо дуже тонке волосся . Моє волосся неможливо накрутити ніяким іншим способом ( ніч на бігудях , купа лаку і пінки - кучері 10 хв :scare: , а голова ніби тиждень не мита :dash: ),а після завивки в мене афро :)
Довжина волосся зараз десь до лопаток. Ефект тримається десь 6 міс. , далі поролонові бігуді ( кучері в мене виходять тільки там , де була завивка )Роблю раз в рік , . Результатом задоволена.
Плюси : волосся пишне , укладка перших пару місяців готова , довго тримаються кучері від бігудів , менше жирніє.
Мінуси :кінчики січуться , волосся стає сухіше ,не дуже гарно виглядає , коли відросте, в кого суха шкіра на голові - може трохи лущитися.
Догляд : Шампунь + кондиціонер. Феном не користуюся. Розчісую мокре волосся , рідким гребінцем . Коли кучері стають пухнасті - чешу мокрим гребінцем і укладка готова. Коли трохи відростає переходжу на мальвінки , обручі , заколки.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення ZlatoPolja » 05 березня 2013, 00:50

А можна детальніше-на що крутите коли робите хімію, бо я чула що тільки на деревяні бігуді треба, це так? і є обєм біля коренів волосся? Ну і ще таке може дивне питання-а не можна підкручувати біля коренів, коли відростає волосся трохи?
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення westa » 05 березня 2013, 00:55

ZlatoPolja написав:а не можна підкручувати біля коренів, коли відростає волосся трохи?

це було б круто
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення westa » 05 березня 2013, 01:07

ZlatoPolja написав:А можна детальніше-на що крутите коли робите хімію, бо я чула що тільки на деревяні бігуді треба, це так? і є обєм біля коренів волосся? Ну і ще таке може дивне питання-а не можна підкручувати біля коренів, коли відростає волосся трохи?

Не можна на залізні крутити , щоб реакції не було з реактивом ( щось таке ) .В мене пластмасові , тоненькі такі коклюшечки. А роблю не сама - мама чи сусідка крутять. Об"єм біля коренів є , але то більше від волосся залежить. В мене воно густе , але дуже тоненьке , то я зразу після завивки з розпущеним ходити не можу , мушу заплітати , потім влягається.
А докручувати біля коренів певно не вийде , але я не перукар. Може хтось і вміє.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Natalinda » 05 березня 2013, 04:04

westa написав:
ZlatoPolja написав:а не можна підкручувати біля коренів, коли відростає волосся трохи?

це було б круто

Це б справді було круто, але нереально навіть уявити, як то тре накручувати волосся.

Щодо меньшого жирніння волосся - то повністю підтримую. Раніше мені на люди треба було мити голову мало не щодня. З хімією (свіжою, тобто десь місяці три чотири можна мити чуть не раз в тиждень)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення ZlatoPolja » 06 березня 2013, 17:05

westa, а яким саме засобом робиш хімію вдома?
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення westa » 07 березня 2013, 00:16

ZlatoPolja написав:westa, а яким саме засобом робиш хімію вдома?

Роблю "Євою" . Але радити не беруся. Я не спеціаліст . Зараз є сучасніші і більш "ніжніші" засоби.
Я вважаю , що перший раз варто зробити в перукарні , щоб побачити реакцію свого волосся .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Kisja » 28 квітня 2013, 01:28

Dribchuk написав:мені дуже сподобалася продукція Голдвелл - купувала шампунь і кондиціонер для збільшення обєму - результат є зразу після миття,можна навіть феном не сушити. Замовила тепер ще для блиску.

Поділись, де замовляла.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей