найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Боротьба з перхоттю

04 лютого 2010, 23:04

Дівчата! "Достала" перхоть. Порадьте дієві способи лікування. А то які б шампуні не купувала, результату нема. Обідно. :cry:

Re: Секрети жіночої краси і поради

04 лютого 2010, 23:20

треба визначити причину появи. може стреси, може зміни якісь у житті.
у мене буває інколи, але сама минає.

Re: Секрети жіночої краси і поради

05 лютого 2010, 11:43

Nelya написав:Дівчата! "Достала" перхоть. Порадьте дієві способи лікування. А то які б шампуні не купувала, результату нема. Обідно. :cry:

я питала в своєї перукарки, то вона казала. шо може бути або через змінушампуню (зі звичного на "чужий"). Або через нехватку вітамінів. Якшо й нігті псуються, то знач точно вітамінів тра...

Боротьба з перхоттю

05 лютого 2010, 15:34

Nelya написав:Дівчата! "Достала" перхоть. Порадьте дієві способи лікування. :cry:

Я раніше мила голову яєчним жовтком, помогало. Тато досі так робить. Як тільки перхоть, зразу яйце собі на голову бух :roll: . Але помогає точно. Мені просто жовтків більше тре, бо волосся довге. Але є один нюанс: яйця домашні мають бути.

Re: Боротьба з перхоттю

07 серпня 2011, 10:56

Наталю, тільки жовтки? Чи все разом яйце?
А мильні горіхи помагають від лупи???
Кажуть ще оцтом полоскати чи кропивою, хтось таке чув? Робив? Екстракттом лопуха вроді втирають. Розкажіть ше хтось шось.

Re: Боротьба з перхоттю

08 серпня 2011, 15:28

happymami тільки жовтки ;-)
Більше ніц не чула
Взагалі то хвороба шкірна та лупа і бажано її лікувати аптечними засобами, а ше бажаніше після консультації дерматолога :)

Re: Боротьба з перхоттю

08 серпня 2011, 17:01

Від перхоті мильні горіхи супер!!!
А ще добре в шампунь капати 3 каплі ефірної олії розового дерева!

Про кропиву, будь обережна мені страшно починає лізти волосся від неї, і я це чула і від інших.

Re: Боротьба з перхоттю

08 серпня 2011, 23:07

lore1ei три каплі на банку шампуню, чи на ту кількість яка йде на одне миття?

Re: Боротьба з перхоттю

09 серпня 2011, 21:07

Natalinda написав:lore1ei три каплі на банку шампуню, чи на ту кількість яка йде на одне миття?

навряд чи на банку ;) Малувато буде. Думаю на ту жменю одноразову :?

Re: Боротьба з перхоттю

09 серпня 2011, 21:38

3 каплі на кількість, що йде на миття :)
Відповісти