Глобальні оголошення!



Мій перший слінг

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Мій перший слінг

Повідомлення happymami » 16 лютого 2011, 16:33

Багато з нас вже мають по кілька штук різних прерізних слінгів. Але перший, як не як завжди запам'ятається, як перший чоловік :hhh: . Не має значення, чи ви в ньому дитя носили рік, чи лише 2 тижні, чи було вам в ньому зручно, чи навпаки - здавалося шо нічого зручного в слінгах нема. Всеодно він запам'ятався назавжди. Ану-но показуйте свої перші слінги. Розказуйте цікаві історії, пов'язані з ними ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мій перший слінг

Повідомлення Русік » 16 лютого 2011, 17:46

Перед народженням малого я дуже загорілась слінгом (хоча в школі з вами, дівчатка, не тусувалась, але напевно на інтуітивному рівні для себе вризнала його корисним).
Кажу майбутній кумі: "Роби що хочеш, але маєш мені подарувати на уродини чи хрестини слінг!"
Приходить вона на хрестини і каже: "Я пішла купляти тобі слінг, а продавщиця мені порадила не брати слінг - бо то тільки до 2 місяців" і витягає з пакету подарункового кенгурушку. При тому таке дерев"яну-предерев"яну.....

Закинула її в шкаф і пішла в інтернет шукати сама. Так у мене з"явився перший слінг - з кільцями. Чоловік його називав матрасом - був в мою улюблену полоску (правду кажучи, він це про все в нашій хаті говорить - про штори, скатертини, потсільну білизну).

А те, що це незабувається, це точно! Особливо перший вихід на люди)))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Мій перший слінг

Повідомлення happymami » 16 лютого 2011, 17:49

Русік написав:А те, що це незабувається, це точно! Особливо перший вихід на люди)))

це точно. Розказуйте. як ви вперше виходили? На скільки часу? Куди ходили? А я вже про себемабуть нині вночі напишу. Бо хто чув, той чув, як мене циганкою називали, а хто ще не чув, то розкажу ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мій перший слінг

Повідомлення lore1ei » 16 лютого 2011, 17:56

Мій перший слінг, то Леля, з кільцями.
http://www.lelia.com.ua/wp-content/gall ... esized.jpg
Але я кільцевих слінгів не люблю, тому першим вважаю шарф Еллевіл Зара Форест.
Перший і улюблений :)
Недоліків він не має!!!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Мій перший слінг

Повідомлення mala-karta » 16 лютого 2011, 18:00

мій перший - СЗК Макошь :)
З бортиками, був завеликий для мене.

Але чоловік купив його, коли малому було 2 тижні - носились тільки горизонтально, тому проблем не було. КОристуватись навчились за півгодини.
І продовжили грати монополію :D
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мій перший слінг

Повідомлення happymami » 23 лютого 2011, 05:37

Мій перший - Макошь з кільцями. Надзвичайно милого візерунку. Був завеликий. Але про це я дізналася аж через 3-4 місяці активного носіння. Цей слінг дав мені стільки можливостей, що важко й уявити, як би я без нього жила.
Вперше одягала сама, без інструкцій, без схем, без найменшого поняття, як воно має бути. За другимм разом ніби вийшло. То було влітку 2009-го. Ввечері вийшла з ним на вулицю. З розпущеним волоссям та в довгій картатій спідниці. Вихожу з під'їзду, вітаюся до сусідів. А вони мені - о , а ми тебе і не впізнали. думали то циганка ходить якась.
Я посміялася, кажу, добре, йду по дворі гроші з людей позбираю. А сама вирішила кудись подалі втекти. Гуляла в Мешканки в дворі. Правда, більше сиділа. Бо малятко спало в слінгу, а мене плече розболілося. Правильно. Звідки ж я знала, як то правильно носити?
Потім наважилася поїхати в Підкамінь на день з тримісячним Юрчиком. Чим шокувала пів міста, весь автобус і всіх фестивальників Підкаменя. Після цього вирішила, шо мені вже нічого не страшно, коли дитя поруч. Взяла на 3 доби його з собою на фест в Свірж. Це було мегакруто. Відпочила на славу. Дякувати слінгу!!! Далі не продовжую, бо ода затягнеться на 1000 сторінок :hhh:

| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мій перший слінг

Повідомлення Vika » 23 лютого 2011, 13:17

Ну хепімамі ти просто ідеал активної жінки :o
Vika Офлайн


 

Re: Мій перший слінг

Повідомлення eney » 23 лютого 2011, 13:28

круто, а в мене всі тресуться коли я малого в другий кінець міста везу, мол він ше маленький :(
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Мій перший слінг

Повідомлення TanenRom » 23 лютого 2011, 15:10

а в нас перший слінг був СЗК від Школи Материнства (купила його коли малій був місяць), так ми у ньому носились до 4 місяців, а в 4 місяці купили в Оленки май-слінг, в якому носимось по цей день, але на літо хочу рюкзак.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Мій перший слінг

Повідомлення КлубНіка » 23 лютого 2011, 18:17

Ось такий у нас перший і наразі єдиний слінг Макош
| +
Зображення

Нажаль носилися ми в ньому лише 3 місяці, цього літа. Щось нерозпробувала я спочатку слінга, а тепер вже не дуже можу носити малого, бо заважкий. Але як будуть ще дітки то обовясково активно користуватимусь слінгом, цесупер зручно :thumbsup:
КлубНіка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron