Глобальні оголошення!



Готуйтеся до дня матері!

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення happymami » 23 квітня 2010, 22:40

kamisia написав:а мене до вас мона??? маю май і трикотажний 4-х метровий шарф, ну і ше кільця

питаєш. ТРЕБА, йома йо, Оксано!!! :kiss: :kiss: :kiss: :yahoo:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:08

ДОБРЕ, А ХТО ХОЧЕ ВИСТУПАТИ В ПОДОЛЯНАХ ЩОДО УСНОЇ ДОПОВІДІ НА 15 ХВ. ОКРІМ МЕНЕ, МЕШКАНКИ , СЛІНГОМАМИ? і ще може О.Мартина? Признавайтесь? Треба якогось педагога щодо виховання дітей? В нас такий є?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення Olenka » 24 квітня 2010, 02:19

Як добре, що я їду - є можливість іншим попрактикуватись в балаканині і майстер-класах!!!! :D

Думаю, добре буде зробити так. Задіяти багато народу.

Люба розказує про те, що таке слінг, які слінги класні, корисні, яка мама вільна і т.п. (Тільки треба буде обмежити Любу кількістю хвилин 8-) :lol: )
Іра (mala-karta) розказує про 3 основні види слінгів: кільця, шарф, май. Показує на комусь - людина запихає свою дитину, Іра коментує по ходу що робиться. 3 види слінгів - 3 мамо-дітей (була б бомба одного тата ще взяти). Якщо Ромчик погоджується кудись запхатись, запихається в шарф. По ходу розказує в двох словах які плюси-мінуси, коли зручніше використовувати кожний вид. Можно ще просто перерахувати інші види (кишеня, короткий шарф, ерго-рюкзак...), а можна і нічого не казати про то.

Під час всього дєйства влаштовується массовка із слінгомам, які п"ють чай, танцюють, хлопають в долоні, говорять по мобільних, і просто позують перед фотокамерами.

Після загально-лекціонної частини, яку буде проблема втулити в 15 хв., індивідуальна відповідь на питання і індивідуальні майстер-класи з дітьми, або ляльками. Я маю 3 ляльки, на яких щось можна показувати. Можу всі дати на той час. Індивідуально консультує і відповідає на питання 3 мами, наприклад, Іра - по всім видам слінгів, Люба - шарф, кільця, Оксана - кільця, май. Або кожний по 1 виду слінгів. (Іра - шарф, Люба - кільця, Оксана - май).
Треба для консультацій, окрім ляльок, взяти 3 з кільцями, хоча б, 1 шарф і 2 мая. Добре, коли той, хто консультує, має слінг такий самий, як той хто питає.

Консультантам бажано знати відповіді на такі питання (найпоширеніші питання):
- чи не шкодить на хребет, чи можна до 6 місяців, чи нічого не тисне, чи не тісно, чи є чим дихати;
- чому шкідлива кенгурушка;
- чи не звикне до рук;
- з якого віку можна носити дитину (в певному виді слінгів, в кожному положенні);
- скільки часу можна носити дитину так;
- чи можна носити від себе обличчям.

По ходу роздаються рекламки слінгоклубу, школи материнства, і чого ще там захочете (бубліків :D ) слінгомамами.

Ось такі в мене ідеї :)))
Матеріалами допоможу, якщо треба.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення kamisia » 24 квітня 2010, 09:37

Я думаю шо глядачам буде достатньо кілець, шарфа і мая. А все інше (кишеня, рюкзак, ребозо і тд) їх просто запутає :scare: той хто реально зацікавиться прийде на клюб і там ми вже його...... 8-) обработаєм по повній.... :yahoo: :lol:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення mala-karta » 24 квітня 2010, 10:26

Оленка, ти колись булп приносила дуже гарну статтю, де пояснювалося, що дитина тримається тертям (маленька, маю на увазі, а не слоник річний), а не сидить і т.д.
Виклади її десь в слінгожитті, ми почитаєм і підкуєм себе в знаннях :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення Olenka » 24 квітня 2010, 11:00

Якщо на індивідуальних майстер-класах ніхто не буде вирішуватись підійти перший до консультанта, можна, щоб хтось з наших слінгомам підійшов на консультацію :D
А потім мені розкажете, що там було :))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення Liza » 24 квітня 2010, 16:08

ми всіма силами будемо намагатися бути присутніми (з татусем!) - для позитивного прикладу використання слінга, та й щоб присутні бачили, що зі слінгами ходють не лише ті, хто проводить захід.

я абажаю мого Святика за те, що він абажає сидіти в слінгу :yahoo: :yahoo:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 16:10

mala-karta написав:Оленка, ти колись булп приносила дуже гарну статтю, де пояснювалося, що дитина тримається тертям (маленька, маю на увазі, а не слоник річний), а не сидить і т.д.
Виклади її десь в слінгожитті, ми почитаєм і підкуєм себе в знаннях :)


Та можна на сайті виставити, а не в слінгожитті.Я наприклад слінгожиття не читаю, бо в слінгу неношу. Або можна і там і тут!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення Olenka » 25 квітня 2010, 02:06

Ту статтю автор дуже просила нікуди не виставляти, а давати лінки на неї. Я створю нову тему на форумі Слінг і здоров"я дитини. І туди лінки покидаю.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: ГОТУЙТЕСЬ!!!!!!!!!!

Повідомлення kamisia » 25 квітня 2010, 04:56

http://mama.tomsk.ru/babywearing/ethnic/sling3/ тут є багато цікавого і корисного. А ше може пошукати по неті і вподолянах на екрані показати і етно фотки, та ще й бажано древні та історичні??? шоб не казали шо то така нова мода??
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Поперед.

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron