Глобальні оголошення!



Без слінга

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Без слінга

Повідомлення Dashko » 06 березня 2013, 01:05

Була в нас одна чудова тема, про те, що мамусі, які взагалі не користуються колясками - "фанатички". (Щось не бачу її, киньте лінк, хто знає )

Я з наших діалогів винесла для себе багато корисного (пишу без іронії :yes: ), правда коляскою не стала користуватися. :pardon:

Тепер хочу створити таку ж корисну тему для тих, хто взагалі не користується слінгом :wink:

Слінг без сумніву має свої переваги, як і коляска. Тому, як на мене, можна все говорити з точністю до навпаки. Якщо мама не користується взагалі слінгом, то вона "фанатичка" колясок. :pardon:

А чого ні?

Сама собі заперечу. :impossible: Порівнювати коляски і слінги не можна, бо ще до недавна, про слінги більшість жінок взагалі не знала. В той час, коли коляска вважається - річчю першої необхідності.

Тому, бачу чотири причини, чому мами не користуються( взагалі) слінгом:

- не достатньо знань (або взагалі не знає що це, або думає, що це шкідливо, чи не знає, де продається і т.п.)

- втрата досвіду носіння - немає передачі знань від попереднього покоління ((( - (сюди відношу випадки, коли дитина "не хоче" сидіти в слінгу, в мами поганий або не справжній слінг, мамі не зручно і т.п.)

- мама принципово не носить слінг - "фанатичка" ::Р:

- слінг справді не потрібен.


Ось я особисто не можу собі уявити ситуації №4.

В першу чергу через такі моменти:

- добирання у віддалені куточки міста.

- подорожі.

- дитина погано себе почуває або ріжуться зубки - дитина ж в такі моменти з рук не злазить :confused:

- просинання під час денного сну або дитина не хоче спати без мами вдень.

- повноцінне годування за вимогою в перші місяці.

- перші місяці, контакт шкіра до шкіри. Скільки годин на добу ви проводили в контакті з дитиною в перші місяці? Чи вважаєте ви це достатнім? Чи це не було обтяжливо?

- І останнє питання на засипку :В): Ви хоть раз брали коляску в магазин (якщо йшли без дитини), якщо вам треба було купити більше 10 кг. ? :confused:

Сподіваюся на коректне спілкування в цій темі :rose:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 06 березня 2013, 01:21

Dashko написав:- добирання у віддалені куточки міста.

- подорожі.



в автокріслі автомобіля

Dashko написав:дитина погано себе почуває або ріжуться зубки - дитина ж в такі моменти з рук не злазить :confused:


з хлопцями в мене не було такого

Dashko написав:- просинання під час денного сну або дитина не хоче спати без мами вдень.


спали на вулиці в візку ,практично не прокидались,якшо таке було ,то заколисувались
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 06 березня 2013, 01:25

в автокріслі автомобіля

Перлинка, а ти сама водиш машину чи чоловік?

спали на вулиці в візку ,практично не прокидались,якшо таке було ,то заколисувались

Тобто на кожен денний сон ти мусила вивозити дітей надвір? А взимку?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 06 березня 2013, 01:29

Dashko написав:Тобто на кожен денний сон ти мусила вивозити дітей надвір? А взимку?

чому це мусила ,хіба в цьому є шось погане ?середній спав двічі на дворі в будь-яку пору року та погоду,менший один раз досі 2 ,рідко 3 годин
Dashko написав:Перлинка, а ти сама водиш машину чи чоловік?

він возить мене всюди ,куди треба,якщо не може-таксі

До того як ми переїхали ми жили практично в ценртрі і мені ніколи0ніколи не треба було ні в які віддалені райони .ми навіть машиною не користувались ,все було поруч.
Dashko написав:- перші місяці, контакт шкіра до шкіри. Скільки годин на добу ви проводили в контакті з дитиною в перші місяці? Чи вважаєте ви це достатнім? Чи це не було обтяжливо?

знову ж таки ,з малою було обтяжливо,з хлопцями-ні.
Ти шо весь час ходила голою в слінгу з голою дитиною?
Dashko написав:- І останнє питання на засипку :В): Ви хоть раз брали коляску в магазин (якщо йшли без дитини), якщо вам треба було купити більше 10 кг. ? :confused:

А ти хоч раз ходила в слінгу в магазин без дитини?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення katia » 06 березня 2013, 02:24

Dashko написав:- І останнє питання на засипку Ви хоть раз брали коляску в магазин (якщо йшли без дитини), якщо вам треба було купити більше 10 кг. ?

Доречі,дуже зручно ::Р: Влітку кілька раз виходила з коляскою, правда Маргуська в слінгу була :ha: Багато треба було купити,а до родини далеко.
З ходунцем такого не повторю

Dashko написав:- добирання у віддалені куточки міста.

Ага. пам'ятаю перші місяці,коли ходила кругами і ні в один не могла попасти:вузькі проходи,пандуси зроблені для галочки
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 06 березня 2013, 02:34

не могла попасти у віддалені куточки міста через вузькі проходи і ходила кругами?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення katia » 06 березня 2013, 02:35

Я про магазин :hi:
Виявляється в центрі,принаймі біля мене толкових магазинів з хорошим проїздом і без сходів немає
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 06 березня 2013, 02:50

Dashko написав:не можу собі уявити ситуації №4.

В першу чергу через такі моменти:

- добирання у віддалені куточки міста.

- подорожі.

- дитина погано себе почуває або ріжуться зубки - дитина ж в такі моменти з рук не злазить

- просинання під час денного сну або дитина не хоче спати без мами вдень.

- повноцінне годування за вимогою в перші місяці.

- перші місяці, контакт шкіра до шкіри. Скільки годин на добу ви проводили в контакті з дитиною в перші місяці? Чи вважаєте ви це достатнім? Чи це не було обтяжливо?

Я обошлась прекрасно !!! без слинга ) Мне он был не нужен ::Р:
не было необходимости добираться на край географии мне одной с ребенком, ну а если надо было куда-либо добираться - автомобилем всей семьей, коляска отлично вмещается в багажник
путешествия. ну а что путешествия? пешие? В горы Мы не лазим. По другим поверхностям коляска едет. Ребенок хочет, сидит, хочет, лежит. Широкий обзор.
когда ребенок плохо себя чувствовал - мне не надо было ехать куда-то или передвигаться по квартире. Я садилась/ложилась и находилась рядом с ребенком столько, сколько было ему необходимо
спал сам, просыпался - подходила, кормила, укачивала по два часа на руках - без проблем
кормила грудью полноценно и по требованию не первые месяцы, а почти два с половиной года. тут слинг при чем?? )))
контакт. практически постоянно был на руках. спал в дневное время на руках. сидела и держала его.
Нет, не обременительно. Я наслаждалась своим ребенком, временем, которое Мы проводим вместе. Я была к этому готова, я хотела этого. Я знала, что ребенку комфортнее всего быть у мамы на руках, и я своего малыша с рук практически не спускала.

Не понимаю, какое отношение к вышеперечисленным моментам имеет слинг??? Если слинг - ВСЕГО ЛИШЬ ПЕРЕНОСКА, использовать которую разумно только до 2х часов в день?...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Без слінга

Повідомлення flash-ka » 06 березня 2013, 10:04

це не тема виходить а батл ))))))))))

дівчата припиніть!!!!!!

Я спочатку малу у колясці возила, десь з 3 тижнів, а до того ще було холодно і я виносила її на руках (на лавочці сиділи).
Доця у мене справді ручна була, тому таки почала використовувати СЗК , особливо вдома і коли по справах. а гуляли в колясці.
До речі живемо на 3 поверсі і коляска в кладовці підїзду. Уявіть скільки всього я мала на собі винести коли ми йшли гуляти влітку на пів дня. :scare:
з слінгом стало простіше, бо усе потрібне пакувала у рюкзак. :wink:
Це тривало десь до 3 місяців, а потім шило в попі росло і доня просто переверталась на живіт при кожній нагоді, особливо у колясці,бо там є за що вхопитись...
З того часу слінг і ерго стали як повітря....
Ще одне. Ми живемо втрьох, тому таки справами і магазинами займаюсь з я з донею. А бабуся з дідом по неділях на годинку приходять...я ж така молодець,мені допомоги не потрібно... :crazy:

мої висновки:
якби мала не вилазила з коляски і не верещала коли її туди кладу, то гуляли б з коляскою.
слінг для мене не замінний у мобільності пересування.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 06 березня 2013, 10:56

flash-ka написав:дівчата припиніть!!!!!!


шо це значить припиніть?

нам задали питання,ми й відповіли

до речі їх задавали фанатікам візків ,а не фанатікам слінгів
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron