найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

19 травня 2011, 16:20

Tajga, я разок міряла їхній "фірмовий" шарф.
Ну що я тобі скажу, ЖЕСТЬ!!! :lol:

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

19 травня 2011, 16:23

lore1ei написав:Ну що я тобі скажу, ЖЕСТЬ!!! :lol:


ВІРЮ!!! :dash: :dash: :dash:

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

19 травня 2011, 17:40

а хіба бортики не зручніше для немовлят?

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

19 травня 2011, 17:44

мешканка, я принаймні нікого незнаю кому було б зручно.
Вони не дозволяють добре зафіксувати спинку дитини в слінгу.
А якраз коли дитинка маленька це важливо.

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

19 травня 2011, 17:46

мешканка, в жару тільки парити будуть... А щодо зручності.. То штука в тому, щоб натягувати весь слінг (я про той, щоб без бортів), а край (буквально 1-2 см) залишати свобіднішим, тоді нічого малечі не давить і не натирає. ;-)

Re: На що звернути увагу при виборі слінга?

21 травня 2011, 11:45

Tajga написав:
мешканка написав:а з розміром як визначитись?


мешканка, одягаєш, затягуючи тканину максимально в кільця до самих бортів, руками натягуєш кишеньку, що утворилася. Має бути десь під розмір малечі, так, якби ти її держала на руках, тобто немає бути багато простору, створеного руками, чим менше, тим краще, бо борти в кільця не пройдуть, а ослабити завжди можна.

Думаю, цього замало. Я так визначаю, якщо слінг з бортиками: вдягаю слінг, затягую по максимуму всю тканину (тобто місця для дитини не лишається), після цього від кілець до бортиків має залишитися хоча би два сантиметри. Інакше слінг буде завеликий для вертикальних положень. Хоча може підійде для горизонтальних.

Згідна, що краще шарфовий ССК без бортиків. Можливо, якщо слінг з бязі, то маленьки бортики себе виправдовують. Але бязь, то не дуже вдалий варіант для слінгу. Щоб краї слінгу не різали дитині, потрібно підтягувати не за край слінгу, а за смужку тканини.


Ще потрібно звернути увагу на кільця: вони мають бути міцні та підходящого диаметру (не менше 7 см.). А ще має бути зручне плече, це залежить від того, як вшиті кільця. Тут краще поміряти, бо різним людям підходять різні варіанти.
Відповісти