найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Слінгопенсія

08 січня 2011, 17:07

lore1ei написав:В нас хоч і пенсія на носі, але зараз почалось дуже активне слінгоносіння.
Як встає після обіднього сну, то десь 19, бо засинає 15.30-16, то з рук не злазить, вечерю готуєм в слінгу, вечеряєм теж в слінгу, миєм посуд теж.
Ну і коли гуляєм, то просимся часто на руки.


у нас аналогічно!!!
а ще ми витягнули з шафи свій перший слінг - з кільцями, зараз знову активно ним почали користуватись!!!

Re: Слінгопенсія

17 квітня 2011, 14:06

А я вже не пенсіонерка ;-) ;-) ;-) Під час вагітності найбільше мріяла, як буду носити малечу в слінгу. Тепер насолоджуюсь по повній програмі :dance: :dance: :dance:

Re: Слінгопенсія

19 листопада 2011, 05:27

а я скучаю за слінгом. так інколи хочеться Юрчика примотати, притиснути до себе, шоб голівоньку на груди поклав... А то навіть не завжди хоче на руки йти, самостійний такий... Дуже би хотіла мати можливість ще дитину носити. На стільки контакт з дитиною близький і ти собі спокійна, шо воно на виду і поруч і заколисується в моменті :-| . Ехххх. Кого б то ще поносити? :lol:

Re: Слінгопенсія

19 листопада 2011, 10:38

happymami написав:. Ехххх. Кого б то ще поносити? :lol:

Звертайся!!!!! :tipok:

Re: Слінгопенсія

23 листопада 2011, 01:36

І я скучаю. Вже десь з літа лежать собі мої слінги без роботи, і видно, що то вже усьо. Гуляємо пішки або на ручках, навіть без візка. А в зимовому прикиді Денис в слінгу буде непідйомний. А на весну точно вже не буде носитися - він і зараз вже не хоче. Ех...

Re: Слінгопенсія

23 листопада 2011, 01:44

Nymydora написав:він і зараз вже не хоче

мій теж не хотів колись. А зараз певно в нього теж ностальгія, бо як тільки піднімаю при потребі на руки (з ванни несу, чи в громадських місцях треба швидко, тощо), то сідає зразу мені так, шо я можу й не тримати - за бедра зачіпається ногами, а за шию тримається руками і голівку кладе так, як в слінгу - на плече. Так мило :-|

Re: Слінгопенсія

23 листопада 2011, 01:45

Де смайлик, який зворушення показує?

Re: Слінгопенсія

23 листопада 2011, 01:47

в гуглі :lol: :lol: :lol:
Я зворушення виражаю такво: :-| :-| :-|
Відповісти