Глобальні оголошення!



Слінг для ходячої дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Слінг для ходячої дитини

Повідомлення Liza » 16 квітня 2010, 19:59

мамасіки, потрібна ваша порада і поділ досвідом.
мій дить ще не ходить, але я вже зараз задумуюся над тим, яким слінгом краще користуватися в майбутньому для походити-повозитися в слінгу-походити-повозитися в слінгу-... і т.д.
зараз в мене є шарф і май. але я хочу для ходячої дитини або кишеню, або з кільцями, або короткий шарф.
шо дєлать? поділіться досвідом, будь-ласочка.

я була закохалася в кишеню - а як не закохаться, помірявши кишеню Olenka Style і побачивши на фотці кишеню Ромчика-mala-kartовича?
потім майже передумала - не знаю, як будуть з часом змінюватися розміри мої і дитинчика.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення happymami » 16 квітня 2010, 20:20

З кільцями можна, якшо тобі на трошки поноситися а далі покататися візком чи походити... Бо особисто мене плече вже капку болить від масіка в ССК. Правда, в поліклініку тільки в кільцях хожу і вистоюю 30 хв в черзі. Правда, більше по часу мені би вже було боляче, бо спину маю не здорову

Кишеню я ше зараз не скажу, бо тіко почала й сама міряти-носити Оленкину. Ше не шарю як там регулювати :unknown:

ороткий шарф... Це типу шоб рюкзак за спину робити? Особисто мені таке не надто. Я собі і довгий шарф придумую, як обмотати...

Але думаю кишеня - найоптимальніше. Ну то моє ІМХО. Най ше хтось шось скаже із знаючих :unknown:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення Liza » 16 квітня 2010, 20:25

happymami написав:З кільцями можна, якшо тобі на трошки поноситися а далі покататися візком чи походити... ..

тик я ж писала "походити-повозитися в слінгу-походити-повозитися в слінгу-... і т.д.", тобто я мала на увазі короткі переноси вперемішку з ходінням.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення mala-karta » 05 травня 2010, 21:31

Можна і з кільцями, і кишеню, і шарф, і рюкзак.
Я під настрій беру.

Якщо що - всьо можу дати попробувати :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення Melisa » 05 травня 2010, 21:46

Я маю два: з кільцями і шарф. Якщо мені недалеко треба, то беру з кільцями. але спина і плече вже трохи поболюють. в основному користуюсь шарфіком. якщо тре малу зняти, шарфік або на мені (отак обмотана, як циганка, хожу), або на лавці лежить, поки я за малою хожу. Незнаю, як було б з іншими слінгами. Для мене шарф-найоптимальніший варіант, бо май мені не підійшов. Кишеню міряла, але попрактикуватись не встигла (поки що).
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення mala-karta » 05 травня 2010, 22:01

Nelya написав:Кишеню міряла, але попрактикуватись не встигла (поки що).

можу дати свою :)
але підозрюю, Неля, що на твоїй фігурі малеча в кишені буде висіти в районі твоїх колін, ггг :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення Liza » 06 травня 2010, 12:17

mala-karta написав:Можна і з кільцями, і кишеню, і шарф, і рюкзак.
Я під настрій беру.

Якщо що - всьо можу дати попробувати :)

ну та всьо можна, але я мушу вибирати, щоб з грошима розлучитися не дуже швидко.
сподіваюся ще взяти потягати трохи твого рюкзака, якщо не передумаєш, коли зустрінемося для передачі грошей-одягу_для_годування.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення Olenka » 03 червня 2010, 22:57

Мені для походити в дворі-поносити 3 хвилини-походити зараз найзручніша кишеня, на бедрі. Але спина вже не витримує вбік хилитись, бо дуже проблемна. Від розміру дитини не залежить розмір слінгу, але якщо мама збирається міняти розміри, то може бути проблема... А ще на який час планується ходяча дитина? Якщо на зиму, то розмір кишені треба на верхній одяг підбирати. З кишенею найпростіше, і можна повісити на себе, і навіть ніхто не зрозуміє що то, так і гуляти собі в пісочниці.

А якщо хочеться щось універсальне по розміру, і на маму в будь-якому одязі, і на тата, і на бабцю, то слінг з кільцями. Це, якщо спина дозволяє носити на бедрі і одному плечі - бо це дійсно зручно з бігаючими дітками. Бажано і слінг з кільцями, і кишеню шити із тканини правильного плетіння, при чому тої, яка добре тримає велику вагу, бо тільки один слой тканини тримає дитину.

А рєбозо - це треба попробувати. Якщо попробуєш, наловчишся і сподобається дуже - то це досить універсально. Тільки, як на мене, є сенс брати, навіть, не рєбозо, а короткий шарфік, десь, 3,7 м. Чому? Бо в одному слої тканини, навіть тої, яка найкраще тримає вагу, все одно тяжко великого кабанчика таскати. А довжини 3,7 вистачає на основні заспинні намотки, і не лишається великіх хвостів, які не знаєш куди дівати. І дуже гарно можна намотати на бедро простий хрест, в якому легше, ніж на бедрі в одному слої тканини. Або простий хрест спереду. І посадити легко, і хвости нічого не метуть. Чим більше розказую - тим більше самій таке хочеться ;) :D . Єдине, що також обов"язково треба брати щось, що дуже гарно вагу тримає. Хоча, це для мене обов"язково, бо в мене спина дуже примхлива. А інші і в кільцях носять великих дітей без проблем в тонкій тканині... Найкраще попробувати.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення Liza » 04 червня 2010, 13:35

ото після твого коменту схиляюся до короткого шарфа.
на днях пробувала подружитися з СЗК - шото нам дуже він пішов, хоча сам симпатичний.
ще он скоро будемо мати ергорюкзак (я дуже сподіваюся :D ).

ходячість мого дитини має активно розвиватися осінню-взимку.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: слінг для ходячої дитини.

Повідомлення mala-karta » 04 червня 2010, 23:15

Ліза, наша ходячість розвивалася взимку.
Спочатку малий зовсім не хотів ходити по снігу (чи сніг, чи чоботи, чи комбез мішали).
Почав ходити надворі аж коло весни, по калюжах.
Так що вам ще носитись і носитись :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron