Глобальні оголошення!



Слінг для ходячої дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінг для ходячої дитини

Повідомлення happymami » 22 квітня 2012, 15:13

Соломія написав:мені сказали що в ерго є Н-образна перемичка і Х-обр....яка кращаа?

Х образна - це означає, що лямки навхрест по спині ідуть. А Н - то типу вони йдуть, як звичайний рюкзак - дві паралельні лямки, але мають ще горизонтальну перемичку перемичку, що застібається на лопатках десь. Особисто мені Н побіна була незручна, бо мені руки назад не складалися її защіпати)) А Х образна - якраз ідеально підійшла. Але знаю, щло хтось жалівся, що в Х подібній печуть плечі, де ті лямки перехрещуються, а краще носити Н. Тому - мабуть треба лише пробувати що зручніше - то дуже індивідуально.
п.с. Я би комусь свій ерго-рюкзак продала. поновлю тему з продаж
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Слінг для ходячої дитини

Повідомлення Nymydora » 22 квітня 2012, 15:21

ЗІрка написав:а мій з мая швидко виріс, носила з 7 місяців десь до року... почали ноги звисати. треба дивитися, щоб спинка була трохи ширша, а то був мій перший слінг і я дивилася де дешевше...

В нас то також був перший, але я купила макошь, а там спинка висока, я навіть загинала.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Слінг для ходячої дитини

Повідомлення flower » 22 квітня 2012, 23:30

happymami написав:
Соломія написав:мені сказали що в ерго є Н-образна перемичка і Х-обр....яка кращаа?

Х образна - це означає, що лямки навхрест по спині ідуть. А Н - то типу вони йдуть, як звичайний рюкзак - дві паралельні лямки, але мають ще горизонтальну перемичку перемичку, що застібається на лопатках десь. Особисто мені Н побіна була незручна, бо мені руки назад не складалися її защіпати)) А Х образна - якраз ідеально підійшла. Але знаю, щло хтось жалівся, що в Х подібній печуть плечі, де ті лямки перехрещуються, а краще носити Н. Тому - мабуть треба лише пробувати що зручніше - то дуже індивідуально.
п.с. Я би комусь свій ерго-рюкзак продала. поновлю тему з продаж

маю наразі вомбат (за шо дякую Алісі) то там н - тип, нічого так не болить, не пече, але застібати деколи таки незручно, особливо в куртці.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Слінг для ходячої дитини

Повідомлення ЗІрка » 23 квітня 2012, 15:43

Nymydora написав:
ЗІрка написав:а мій з мая швидко виріс, носила з 7 місяців десь до року... почали ноги звисати. треба дивитися, щоб спинка була трохи ширша, а то був мій перший слінг і я дивилася де дешевше...

В нас то також був перший, але я купила макошь, а там спинка висока, я навіть загинала.


по висоті нормально було, по ширині до колінок не вистачало тканини :sad: може можна було ще до півтора носити, але я купила веселку і дуже хотіла в ній по місту шпацирувати :hi: хоч ні май ні шарф так і не навчилася добре мотати. трохи малий нетерплячий, трохи сама криворука :dash: думала в Люби ерго взяти, але певно вже з шарфом доходимо до слінгопенсії. мотаю хрест під кишенею і так ходимо - трошки пішки, трошки в слінгу
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron