Глобальні оголошення!



Без слінга

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Без слінга

Повідомлення taranjka » 07 березня 2013, 12:24

Sms TaniaPicaSSo якраз всю зиму так відгуляла :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 07 березня 2013, 12:45

Sms написав:це все добре літом або весною-осінню, а так як цієї зими було, то з під'ъзду не виїхати, про центр я мовчу...

впасти з дитиною на слизьких льодяних тротуарах мені здається страашніше ніж не проїхати десь візком

Sms написав:так, а що тебе смутило? :wink:


я би не полізла з примотаною до себе дитиною на воду в наших кончєних катамаранах

і взагалі не вважю цей вид відпочинку життєвонеобхідним,каталась ше в дитинстві і не страждаю від цього
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 07 березня 2013, 13:07

деякі слінгомами нагадують мені моїх дітей ,коли в них нова іграшка ,вони видумують різні способи нею гратись і з гірки спускають і в ванній з милом купають , пластиліном обліплюють ,розмалювують маркером чи міняють голови :crazy:

або я коли маю на кухні новий девайс дуже стаю господинею ,випробовую все шо можна з ним зробити :working:


так і тут ппочинаються катання на катамааранах і стрибки з парашутом :ha:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення Sms » 07 березня 2013, 13:12

Перлинка написав:
Sms написав:це все добре літом або весною-осінню, а так як цієї зими було, то з під'ъзду не виїхати, про центр я мовчу...

впасти з дитиною на слизьких льодяних тротуарах мені здається страашніше ніж не проїхати десь візком


Льодоходи в поміч:)

taranjka написав:Sms TaniaPicaSSo якраз всю зиму так відгуляла :yes:


може на якихось масивах тротуари чистились, на Алясці проїхати не було можливості, коли сніг валив.

Перлинка написав:
Sms написав:так, а що тебе смутило? :wink:


я би не полізла з примотаною до себе дитиною на воду в наших кончєних катамаранах

і взагалі не вважю цей вид відпочинку життєвонеобхідним,каталась ше в дитинстві і не страждаю від цього


кожному своє :))))

Перлинка написав:так і тут ппочинаються катання на катамааранах і стрибки з парашутом :ha:


Нащо утрірувати? :confused:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Без слінга

Повідомлення taranjka » 07 березня 2013, 14:50

– Остерегайтесь резких движений, прыжков . С ребенком в слинге не рекомендуются занятия потенциально опасными видами спорта (бег, лыжи, коньки, верховая езда, сноуборд, велосипед, байдарки , катамараны, прочие водные виды спорта и т.д.)
цитата з Єдиної інструкції по слінгоносінню -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без слінга

Повідомлення Sms » 07 березня 2013, 18:08

taranjka написав:С ребенком в слинге не рекомендуются занятия потенциально опасными видами спорта


Не знала, що катання на катамарані напассажирському сидінні - СПОРТ :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Без слінга

Повідомлення flash-ka » 07 березня 2013, 18:12

Sms звичайно! шахмати, це ж спорт!

я теж проти катання на катамарані з малям в слінгу. на руках, ще подумаю, а в слінгу однозначно ні :nea:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Без слінга

Повідомлення taranjka » 07 березня 2013, 19:02

Sms а якщо з дитиною в слінгу впасти в воду? це елементарні правила безпеки :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без слінга

Повідомлення Tajga » 07 березня 2013, 19:03

flash-ka написав:я теж проти катання на катамарані з малям в слінгу. на руках, ще подумаю, а в слінгу однозначно ні

Смисл робити це з дитиною на руках, а не в слінгу? Катання на катамарані потенційно небезпечне тим, що можна з нього (і з ним) запросто дати нурця в найнеочікуваніший момент, наскільки я розумію, про що йдеться... То виходить, різниця чи дитина на руках, чи в слінгу буде тільки в тому, чи мама нирне разом з дитиною, бо та примотана, чи випадково може випустити з рук, якщо та буде на руках... Отже, то не 100 % безпечне заняття в будь-якому випадку.
Для себе я зрозуміла, що у слінгу можна робити багато чого, але для мене так само з часом стало очевидно, що не весь мій досвід потребує того, щоб його афішувати, навіть серед слінгомам, вже не кажучи про тему, яка називається "Без слінга", де пропонували ділитись своїм досвідом обходження без слінга тих, хто ним не користується. :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Без слінга

Повідомлення гра з вогнем » 07 березня 2013, 19:35

Tajga написав:тему, яка називається "Без слінга", де пропонували ділитись своїм досвідом обходження без слінга тих, хто ним не користується. :wink:

то ця тема, яка знаходиться у розділі Малюк і слінг/Найпоширеніші питання задумувалася для того, шоб мами які не користуються слінгом ділилися совїм досвідом возіння в калясочках? :crazy: :ha:

я взагалі то не дуже зрозуміла суть теми (окрім відповісти Даші на 4 запитання). але мені таки здавалося, шо тема призначена для того, щоб переконати тих, хто не користується слінгом, шо є ситуації, де слінг просто необхідний.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість