Глобальні оголошення!



Слінгобій

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінгобій

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2011, 23:13

Сашки, то ж ти сама себе відкоментувала ;)
Як погодувати дитину в слінгу у нас є сусідня тема.
Мене більше цікавить як то дитину не поміняли ні разу за цей час :?

Але тема то не про це.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Слінгобій

Повідомлення Sawwku » 16 червня 2011, 23:25

я відкоментувала, бо влом було писати ше раз :). то щодо комфорту мами на першому місці. тобто якщо вона справді не зважає на скарги малюка, то їй тра надавати ***
про годування то я так, к слову. просто здебільшого дитину треба вийняти зі слінга щоб нагодувати, чи змінити хоча б її позу. таким чином ідея безперервного носіння втрачає смисл
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінгобій

Повідомлення Перлинка » 16 червня 2011, 23:28

Дівчата,я розумію про що гра,а ви ніби категорично відмовляєтесь.

От я ,якщо чесно,темна,з того що тут у вас начиталась про слінги,мала уявлення що то штука без протипоказань для дитини,тобто є там певні пози ,намотки для певного віку,але шкоди жодної сама лиш користь.

Дивує якраз те ,що навіть на нашому форумі стільки написано про них вздовж та впоперек,стільки тем,і жодного разу я не читала жодних застережень.

А слінг тут на форумі пропогандується як річ ,з якою можна всюди дитину тягати за собою без обмежень, походи , подорожі і т.д,при цьому ніколи не згадується,що кожних дві години необхідно робити перерву та виймати (цікаво на який час?).
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Слінгобій

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2011, 23:31

В принципі погоджуюся. Все таки поміняти, погодувати, перемотатися. Але скільки того міняня, годування і мотання у порівняні з загальним часом, який дитина проведе в одному положенні?

Не зважаючи на всі помірковані відповіді. я все таки бачу, корім зазначених вище комформізму, ще й кругову поруку :( Тобто бажання виправдати будь-що свого однодумця :) Це по великому рахунку зрозуміло.

також мені більш менш зрозуміло з причинами. чому не дають зауважень. оскільки вважають, що мама свідома.

На мою думку, навіть якщо це і так, завий раз нагадати про те, що все таки не варто так довго слінгувати, таки доцільно.
Востаннє редагувалось гра з вогнем в 16 червня 2011, 23:33, всього редагувалось 1 раз.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Слінгобій

Повідомлення Перлинка » 16 червня 2011, 23:31

Sawwku написав: тобто якщо вона справді не зважає на скарги малюка, то їй тра надавати ***


цікаво,а перебуваючи у незручному,сумнозвісному кенгуру понад норму,чи взагалі хоч 5 хв(бо це зло),малюк скаржиться?

чи у нього таке тонке чуття та саморегуляція комфорту розвинуте лиш по відношенню до слінга?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Слінгобій

Повідомлення Sawwku » 16 червня 2011, 23:36

Перлинка написав:
Sawwku написав: тобто якщо вона справді не зважає на скарги малюка, то їй тра надавати ***


цікаво,а перебуваючи у незручному,сумнозвісному кенгуру понад норму,чи взагалі хоч 5 хв(бо це зло),малюк скаржиться?

чи у нього таке тонке чуття та саморегуляція комфорту розвинуте лиш по відношенню до слінга?

моя б точно скаржилася (я так думаю), бо якщо вона на коляску верещить, бо їй там не видно і трясе по горбах... :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінгобій

Повідомлення Перлинка » 16 червня 2011, 23:39

Sawwku написав:
Перлинка написав:
Sawwku написав: тобто якщо вона справді не зважає на скарги малюка, то їй тра надавати ***


цікаво,а перебуваючи у незручному,сумнозвісному кенгуру понад норму,чи взагалі хоч 5 хв(бо це зло),малюк скаржиться?

чи у нього таке тонке чуття та саморегуляція комфорту розвинуте лиш по відношенню до слінга?

моя б точно скаржилася (я так думаю), бо якщо вона на коляску верещить, бо їй там не видно і трясе по горбах... :?


да уж залізний аргумент :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Слінгобій

Повідомлення ЗІрка » 16 червня 2011, 23:54

мій на кенгуру не скаржився, і засинав в ньому... такшо то дійсно не аргумент. діти дуже багато в чому терплять більше за дорослих, особливо коли цікаво - в дорозі
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Слінгобій

Повідомлення Sawwku » 16 червня 2011, 23:55

Перлинка написав:
да уж залізний аргумент :)

для МЕНЕ таки залізний!!! бо я знаю свою доцю. :tipok:
а кому не получається знайти порозуміння... в іншій темі про подібне вже йшлося
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінгобій

Повідомлення Shalimar » 17 червня 2011, 00:53

гра з вогнем написав:Що в цьому бачите ви?

Лицемерие
.................
?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість