Глобальні оголошення!



Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення.

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Tajga » 11 серпня 2012, 15:37

smailik_m написав:ну чого зразу кенгуру?)) а якщо заглядати на тварин то можна, як приклад, привести мавп, вони мішка не мають, але діток носять завжди.))


В коали не має кишеньки і мурахоїда теж. :hi:
Самиці мурахоїда — чудові мами, вони носят на спині єдине дитинча від народження до наступної вагітності Завдяки окрасу, подібному до материнського, дитинча майже не помітне. (Вікі
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Shalimar » 11 серпня 2012, 15:43

Tajga написав:На малюнках добре видно вертикальне положення малечі і очевидно, що мама може не тільки лежати і напівсидіти з дитинкою. Крім цих, є ще малюнки з мамой, що спить, мамою, що готує йсти разом з малечею та татом, що читає книжку, сидячи в кріслі з примотаною до нього дитинкою.

Тайга... Мама может! при использовании метода кенгуру сидеть, стоять, молотить, сапать.. Но с каким ребенком?? Разговор же зашел о недоношеных детях. Которые находятся в больнице практически до своей ПДР
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Tajga » 11 серпня 2012, 18:16

Гра з вогнем наголошувала на те, що дітей не можна носити вертикально, недоношених в тому числі. Я навела приклади, які суперечать її твердженню.
І загалом, чому, на твою думку, сам принцип кенгуру (тобто носіння дітей на руках (в спеціальних дівайсах) для їх більшого, тіснішого контакту з мамою і всіма відповідними позитивними наслідками для пари "мама-немовля") не може бути використаний для дітей доношених, та народжених в термін?
Десь зустрічала думку: "мама носить дитину 9 місяців в своєму лоні і 9 місяців на руках після народження". Зрештою, це логічно. Лише десь біля 9 місяців (досить умовно, звісно) дитина вже трохи сидить і трохи повзає, трошки може стояти самостійно. Логічно, що природній хід подій може не влаштовувати за різних причин. Цивілізація підкинула нам купу купезну дівайсів, щоб вирішити цю проблему (кріселка-ліжачки, ходунки, коляски, манєжи і т.п.). Пропаганда і "перегибы на местах" привели до того, що маємо повальне і беззастережне використовування всіх тих дівайсів разом чи окремо навіть зі шкодою для здоров'я. Тож тепер бачимо протилежне - пропагування вертикального носіння. Я, напевне, теж за вертикальне носіння. В ньому принаймні апріорі є захист від дурня: ну просто фізично не зможеш носити дитину вертикально день і ніч, а коли авторка статті пише, що дитина годинами сидить у автокріслі, я схильна їй вірити.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Shalimar » 11 серпня 2012, 18:28

Tajga написав:І загалом, чому, на твою думку, сам принцип кенгуру (тобто носіння дітей на руках (в спеціальних дівайсах) для їх більшого, тіснішого контакту з мамою і всіма відповідними позитивними наслідками для пари "мама-немовля") не може бути використаний для дітей доношених, та народжених в термін?

не поняла? Ты не оговорилась, случайно?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Tajga » 11 серпня 2012, 18:46

ні, Шалімар. Просто зробила такий висновок з твого посту:
Shalimar написав:Мама может! при использовании метода кенгуру сидеть, стоять, молотить, сапать.. Но с каким ребенком?? Разговор же зашел о недоношеных детях.

Тобто з недоношеними можна, а з доношеними вже непотрібно... Поправ, якщо ти мала на увазі інше.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення гра з вогнем » 13 серпня 2012, 01:00

Тайга, твій приклад з брошурки ВОЗ для колубмійських недоношених дітей, яким за відсутності інкубаторів добрі дяді і тьоті з Великої Землі знайшли простий вихід вигріти дитинку, не вказує на те, що вертикальне носіння є апріорі кращим та потрібним для всіх інших дітей.

окрім цього про це йдеться у брошурці, ти вочевидь не дочитала:

Доказательства свидетельствуют, что хотя МК не обязательно будет влиять на
выживаемость детей, он не увеличивает ее.

Относительно заболеваемости. Не существует солидных доказательств преимущества
метода «кенгуру».

дети на методе кенгуру, которые
выписываются в холодный сезон, более подвержены тяжелым заболеваниям


і ключова фраза
Следует заметить, что все исследования, до сего дня, проходили в хорошо-оборудованных
стационарах. Все еще спорным, но, по-видимому, самым влиятельным эффектом метода
«кенгуру» будет ощутим в стационарах с ограниченными ресурсами.


В тих стаціонарах діток і без методу кенгуру б виходили. Але чого не піти батькам на зустріч, як "доказаного вреда нет"

Окрім того, мати прив'язує до себе дитинку спец засобами лише для того щоб був міцніший контакт шкіра-шкіра, але при носінні мати постійно тримає дитинку руками, інших видів "носіння" у книзі не показано. фактично мама носить дитину на руках, а не у слінгу, як пропонується в цій темі, і що на мою думку є недобре для маленьких дітей.

| +
мені завжди подобається як прихильники антивакцинового руху нараз вдаються до рекомандій ВООЗ, цитують їх та підтримують в одних темах, а в інших одне слово ВООЗ викличе шквал негативних емоцій з обов'язковою згадкою теорій заговору :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей