Глобальні оголошення!



Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення mala-karta » 23 липня 2010, 00:08

Тіко чесно :)

Я переважно ношу у слінгу (зараз в ерго-рюкзаку), в колясці возила минулих весни, осені і зимою на сон в соновному.
І якось так звикла до того слінгу, що з коляскою якось напряжніше.

Зараз їжджу хіба за великими покупками.

Останні дні, коли дууууже спекотно, подумала, що малому буде краще у возику.
Але якось з возиком мені виходить довше :( І, саме дивно, - важче :?: І дуууже жарко :?: :?:
Не знаю, як по жаркизні малому, але в возику він значно гірше сидить :(
Хоч наша коляска мені страшенно подобається, але от дійсно, навіть в таку жару мені простіше із слінгами чи ерго.

Може, якби Ромка дуже добре сидів у возику, я би плюнула на все і возила б в колясці, а так то мені простіше понести.
А вам як?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Marta » 23 липня 2010, 00:12

Я вожу зараз у возику, бо мала сидить, а в мене ще з собою купа іграшок-змінних речей, памперсів, вода, короче, купа всього...
Але як вдягаю слінг (наприклад,коли їду в центр,бо коляска і маршрутка-бррр...), то мені аж очі відкриваються-і так легко, хоча ще на плечі сумка зі всім причандаллям, але так класно, я слінги просто обожнюю, вони розв"язують мамі руки і хочеться кудись бігти, летіти, як у рекламі Бьорн...)))))
Marta Офлайн


 

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення mala-karta » 23 липня 2010, 00:20

я сажаю малого на спину, вручаю йому відерка (в відерках - лопатки 2), собі на плече - маленький рюкзачок з водичкою, піченьком і запасними трулями/шортами. В рюкзачок в разі чого відерка тоже влазяться (в нас маленькі).
Коли малий гуляє і ше не сильно жарко, то ерго лишаю на спині і поверх ерго ше рюкзачок з речами чіпляю - і ні за чим пильнувати не треба :))

А як беру коляску, то виникає спокуса всякого набрати :D І пару комплектів на зміни, і пібагажника цяцьок.... Є ж куди пхати :)))
Ага, і ще ерго - а вдруг Ромка зовсім не захоче сидіти в колясці, а треба буде їхати вже? (а нашо я тоді брала коляску :fool3: )
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Natalinda » 23 липня 2010, 02:35

Поки жара, то я тільки вожу в колясці. В малого страшенно потіє спина. Моє ерго - мокре. Але якщо їдемо кудись - то навіть думки не виникає з собою коляску торочити. Тільки рюкзачок. В нас теж коляска - то переважно денний сон, або дуже далеко тьопати, ну і ерго завжди в колясці :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення kamisia » 23 липня 2010, 04:49

в нас шось типу того шо написала Мала карта. Купа добра на всяьк випадок і ерго тож з собом. буває таке шо носимся -їдем носимся.... а буває шо тільки на заснути в ерго. Позавчора гуляли лиш з ерго. нормально, но не в ту жару.... як нормально піде то певно перейдем тіко на ерго, але то всьо роздуми....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Любов » 23 липня 2010, 09:25

Ми ще не сидимо, тому слінг покищо для нас найкращий вихід :) , бо коли лежить в колясці в таку жару, то спинка мокра. Та і лежати не хоче довго в колясці, навіть заколисати в колясці не можу, кричить і все. А в слінгу запросто засинає за 2 хвилини, тоді можу переложити в коляску. Коли дитя в слінгу, то можу багато справ домашніх зробити. Однозначно, що слінг зручніше.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Melisa » 23 липня 2010, 13:37

Мені - в слінгу. в сумці мала все необхідне і їздила куди завгодно. але за станом здоров"я тепер мушу користуватись або візком, або велосипедом. :cry:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Liza » 23 липня 2010, 17:47

якщо в нас передбачається прогулянка "на розслабоні", то я беру коляску (в нас геніальнєйша Roan Marita. і ще є старенька Inglesina прогулянкова). тоді я беру ще собі шось почитати, на випадок, якщо у малого включиться sleep mode. а якщо ми ходимо по справах (напр. в Центр), та ще й гром.транспортом, то адназначьна слінг беру (зараз - слінгорюкзак з льону). мене дратує, коли хтось каже щось типу "біднееенький! дай я його потримаю. <бла-бла-бла>...". та чого вони думають, що дитина мучиться і я мучусь?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення мешканка » 25 липня 2010, 22:46

Однозначно, що в колясці... Малеча вже велика, важка, тай не привчена до слінга, тож слінг беремо тільки, як десь треба терміново, або їхати маршруткою... а так, на літо,-то тростинка для мене просто СУПЕР!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: а як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Радмила » 26 липня 2010, 23:40

Мені зручніше без нічого. :???: Ми потихенько ножками, а потім трохи на руки, і знов ножками.... В колясці ми сидіти не хочем, і в слінгу теж більше 5 хвилин, і в мами на руках... Дуже хоче мацьопо бігати, ходити, порпатись в камінцях, порохах, ііі у всьому, в чому мама не встигла злапати. Тому я рюбзак з питям-шмотками-іграшками на плечі, мацьопо за одну руку, старшу за другу і вперед помаленько...
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron