Глобальні оголошення!



А вдома хтось крім вас, слінгує?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення happymami » 19 лютого 2012, 04:05

Ану, признавайтеся, мамусі, чиї чоловіки як ставляться до слінгів? Бо я знаю, що є одна форумчанка. чоловік котрої категорично проти носити итятко в маї. Чекає ерго і то під питанням. Як на мене - природня реакція чоловіків. А в кого як?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення Ksenija » 19 лютого 2012, 11:22

В мене чоловік часто носить донечку в слінгу-шарфі, буває, примотає і за компом з нею сидить, а вона собі спить тим часом) Виходив з нею гуляти в слінгу, але біля дому тільки, бо куртка його зверху не застібається, то доводилось утепляти зверху одіяльцем і виглядало не дуже) Ну, і зараз часто каже, що дуже добре, що у нас є слінг, що б ми без нього робили)))
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення Lusik » 19 лютого 2012, 13:13

Фотки в студію!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))) Свекруха 70 років)))))))) Марго 1рік і 5 місяців


А на першій фото у Руженки на задньому плані дім в якому живе моя мама і я раніше жила. Ми були сусідами ;-)Над тією жовтою добудовою наш балкон %*))

А в нас татко теж слінгує (тільки в нас ерго-) , впринципі навіть частіше ніж я носив. Бо жалів мене щоб мені тяжко не було 8-. 8-. Ну і синочка носити він любить. Фото схоже я вже викладала , але повторюсь:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ану, признавайтеся, мамусі, чиї чоловіки як ставляться до слінгів? Бо я знаю, що є одна форумчанка. чоловік котрої категорично проти носити итятко в маї. Чекає ерго і то під питанням. Як на мене - природня реакція чоловіків. А в кого як?


Мій чоловік двома руками за слінги, ерго і т.д. Щоб не тягатися з візком по маршрутках, сходах, базарах.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення Sawwku » 19 лютого 2012, 15:06

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення TanenRom » 19 лютого 2012, 15:25

У нас в сім"ї ще Дана слінгує

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення nelly » 19 лютого 2012, 23:49

а ми вдома взагалі в слінгу не носимо, бо немає потреби, Маргуля в нас не ношена, зараз на землі тусується вчиться повзати а меньша то лежала і ми над нею історії розказували, а надворі то тато в маї частіше носить ніж я, правда через холоди вже я більше, а так і на співучку піде і в церкву, короче без комплексів, а якщо побачите десь в місті тата в маї синьому з білим ведмедиком, то це мої..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення Галина » 20 лютого 2012, 11:36

Мій часом в сзк носить, а шарф мотати не вміє і боїться що не так намотає. А так то вроді ніхто нічого проти немає.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення nelly » 25 лютого 2012, 19:18

обіцяне фото: слінготатко з улюбленим ведмедиком
Зображення
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення smailik_m » 29 лютого 2012, 21:58

Поки в мене був сзк то я свого чоловіка ніяк не могла вмовити одягти слінг. Взяла в Даші шарф, тиждень поносилися, вже йому нічого і не кажу...він хоть і сказав шо то кусок штори, але замітив шо малому в ньому зручніше ніж в сзк. На другий тиждень, якось ввечері роблю там шось на кухні,він приходить до мене з малим і каже шо йому треба намотати слінг :-D :-D Ну я звичайно кинула все і побігла чоловіка мотати, :ура: (фоткатися в розовому слінгу і слінгобусах на шиї він не схотів :-D )
Слінги то заразно :^D
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: А вдома хтось крім вас, слінгує?

Повідомлення happymami » 29 лютого 2012, 22:02

ггИггг. Але кльово. А от стосовно слінга і слінгобусів - то канєшно ваше недоопрацювання)))) Я би з превеликим задоволенням на таке цудо глянула)))))))))))) Такшо, може в цій темі ще колись буде та омріяна мною фотка)))))))))))) Татко маладєєєєц
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron