Глобальні оголошення!



Небезпеки в слінгах

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення мешканка » 13 березня 2010, 11:55

happymami написав:
мешканка написав:Дякую. Висновок: слінг явно завеликий і то дуже... мала сидить на рівні тазу і це максимум підтягнутий. Будемо випорювати паралон. Дякую :rose:

До речі, не завжди випоротий паралон помагає. Залежить від тканини і кілець. може не спішіть зачекайте поки слінгоклуб до вас завітає? Поки слінг новий то ви хоч його продати зможете. Особисто в мене ипороті бортики. І бязевий слінг. Скажу чесно - тканина всеодно не пролазить в кільця. Такшо не поріть ще. А була на клубі одного разу Іринка одна, в неї взагалі слінг - котоновий. То там ніяке випорювання вже не поможе. Не псуйте слінга покишо. Я вам дам свій спробувати, шоб ви побачили, як воно буде з випоротими бортиками

О"К Буду чекати з нетерпінням. Мені б зараз слінг дуже допоміг, бо їздимо всюди багато, а руки від Христинки ой як болять.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення mala-karta » 13 березня 2010, 16:45

ось картинка для наглядності:
Зображення

переклад:
Правильно - підборіддя вгору; личко видно; рот і ніс вільні.

Неправильно - обличчя дитини закрите.
Неправильно - дитина надто низько.
Неправильно - дитина скрючена так, що підборіддя торкається грудей.
Неправильно - обличчя дитини щільно закрите одягом.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення happymami » 13 березня 2010, 17:00

mala-karta ше б переклад був :D . А то я так тіко слово бейбі і фейс шарю :D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення mala-karta » 13 березня 2010, 17:31

так там же намальовано ;)

Правильно - підборіддя вгору; личко видно; рот і ніс вільні.

Неправильно - обличчя дитини закрите.
Неправильно - дитина надто низько.
Неправильно - дитина скрючена так, що підборіддя торкається грудей.
Неправильно - обличчя дитини щільно закрите одягом.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Olenka » 14 березня 2010, 03:33

happymami написав:
mala-karta написав:Люба, а що то було?

то тре Оленки перепитати, бо я в той час жила в києві то нічого такого не чула. Вона казала шо то була кенгурушка

Я то по ББС чула (баба бабі сказала 8-) ), і з тих самих джерел, що то була кенгурушка. Більше ніц не знаю.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Olenka » 14 березня 2010, 03:50

Ще одна небезпека - падіння з дитиною в слінгу. Якраз зараз актуально (під снігом лід).

Що робити? Звичайно, ходити із слінгом, але:

- Йти акуратно в неслизькому взутті без каблуків, не бігти!
- Падати правильно!! :D. Не падати - краще, але краще знати як падати. На бік, потім перекотитись на спину! А ще, найкраще потренуватись падати... вдома. Ось запис майстер-класу по падінням із слінгом: техніка Па
- Ще один варіант - льодоходи - така штука на взуття, щоб не падати. Можна щось по тому типу самому придумати.

А ще, з коляскою падати може бути небезпечніше. Був такий випадок, що мама схопилась за коляску, коли падала, сама впала, і коляску перекинула. Дитина випала, але, слава Богу, все добре закінчилось.
Коли дитина в слінгу, мама дитину інстинктивно захищає.

Я, буквально вчора впала з Назарчиком. Перекотитись на спину не мала можливості (здоровий рюкзак заважав :D ), впала на бік, затрималась рукою. Назарчик тільки злякався трошки, але швидко заспокоївся. Я синьців також не маю :). Каюсь, бігла, поспішала на зустріч з Naya.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Olenka » 14 березня 2010, 04:03

mala-karta написав:Неправильно - обличчя дитини закрите.
Неправильно - дитина надто низько.
Неправильно - дитина скрючена так, що підборіддя торкається грудей.
Неправильно - обличчя дитини щільно закрите одягом.


Що робити?
Неправильно - обличчя дитини закрите, обличчя дитини щільно закрите одягом. - відвернути полотно (якщо слінг-шарф); в горизонтальному положенні розміщати дитину так, щоб обличчя було повністю відкрите, повернуте більше вверх, ніж до маминого пуза. При цьому голова дитини не повернута, а в одній плоскості з усім тілом.
Неправильно - дитина надто низько. - Це також стосується горизонтального положення. Підтягнути слінг так, щоб дитина розташовувалась на рівні грудей мами.
Неправильно - дитина скрючена так, що підборіддя торкається грудей. - підтягнути слінг посередині, щоб спинка піднялась трохи вище.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Naya » 14 березня 2010, 14:48

Olenka написав:Ще одна небезпека - падіння з дитиною в слінгу. Якраз зараз актуально (під снігом лід).

Я, буквально вчора впала з Назарчиком. Перекотитись на спину не мала можливості (здоровий рюкзак заважав :D ), впала на бік, затрималась рукою. Назарчик тільки злякався трошки, але швидко заспокоївся. Я синьців також не маю :). Каюсь, бігла, поспішала на зустріч з Naya.


О, я цю тему піднімала, щодо падіння.
Дякую за ссилочку, Оленко.

ОФФ: а нам ні слова, що падала...не бігайте більше. :)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Olenka » 15 березня 2010, 12:52

Naya написав:ОФФ: а нам ні слова, що падала...не бігайте більше. :)

Та я, якось, і забула одразу - чи не подія ;) Між іншим, то ми перший раз впали за весь рік слінгоносіння, і то по моїй необережності.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Olenka » 16 березня 2010, 03:51

Поступило запитання: чому девайси типу Premaxx недобрі і в них небезпечно носити дитину?

Спробую відповісти.

Бачила і пробувала що то таке той Premaxx.
Він би міг бути для лежачої дитини, для положення "колиска". А для вертикального положення - не підходить. Чому? Бо він регулюється тільки в райнах бортиків шнурочками. Получається, що його неможливо плотно притягнути в усіх відділах спинки дитини, тільки під ніжками і зверху. Виходить нерівномірне розподілення ваги дитини, нерівномірна підтримка (під ніжками і вверху спинки в одному місці).

Під ніжками може тиснути і натирати. А на хребет дитини - завелике навантаження: спинка притискається до мами тільки в одній області, вверху. Решта спинки вільно "висить" і хитається. До 6 місяців таке нерівномірне навантаженняце критично як шкідливо, можливі проблеми із хребтом. А після 6 місяців - просто шкідливо, бо хребет ще не сформувався остаточно, і постійно великі навантаження - це погано.

Ще й до того, тим шнурочком в тому девайсі, який я бачила, неможливо було плотно притягнути дитину до мами взагалі. Можливо, там є різні розміри, в яких це можливо - не знаю.

А ще - це страшно незручно! Набагато простіше відрегулювати слінг з кільцями, ніж підтягувати всі ті кріплення і шнурочки. Люди, коли хочуть вдосконалити щось геніальне, створюють, зазвичай, річ набагато гіршу :) І не завжди те, що виглядає технічним прогресом є зручне... Слінг з кільцями, май-слінг, ергономічний рюкзачок, простий шмат тканини - ребозо або слінг-шарф - набагато безпечніше, практичніше і зручніше для мам, татів і дітей.

Якщо хтось хоче технічного прогресу - купляйте ергономічні рюкзачки. Хоча, ІМХО, нічого не може бути зручніше за простий шмат тканини :D

Так що, мораль: якщо ви бачите девайс, в якому ступінь притягнення дитини до мами регулюється тільки двома шнурочками по боках - не купляйте того. Збережете здоров"я дитини, свої нерви і гроші.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Поперед.Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron