Глобальні оголошення!



Слінг з кільцями

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Слінг з кільцями

Повідомлення Dashko » 07 червня 2012, 23:50

Я нарешті оцінила цей вид слінгу :yes:
Хоча все одно шарф на мою думку - найуніверсальніший, найзручніший, найкрасивіший і так далі.

Але в слінгу з кільцями є свої переваги.
Крім давно всім відомих: легко вдягнути-легко зняти, поміняти положення горизонтально-вертикально, не підмітати асфальт, поміщається в дамській сумочці, я відкрила для себе, що слінг з кільцями дуже гарно розподіляє навантаження :impossible: . Завдяки тому, що слінг з кільцями по спині іде дуже широкою смужкою, при дуже гарній "намотці" навантаження розподіляється настільки добре, що хребет не тягне в бік. А я до цього дуже чутлива, бо якраз після неправильного носіння СЗК :=): мала проблеми з хребтом. Так от, плече, так, втомлюється, болить, але по спині навантаження майже однаково відчувається.

Розкажіть, хто носить дитину в слінгу з кільцями. Якого віку дитина, для яких потреб використовуєте, чи носите в інших видах, які враження?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення flower » 08 червня 2012, 22:35

мені ерго краще за сзк! в сзк носилися мало, в основному по дому, шось я його не зацінила настільки скільки ерго.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Sawwku » 08 червня 2012, 23:43

ми десь з3 до 4 місяців носилися. можна було б і далі, але я спробувала май і він виявився зручнішим, а за пару місяців осідлали ерго. це моя любов, ні на що не проміняю
в СзК носилися бо він
1 - був (ще з місяця думала будем в "колисці" носитися, але Нюта іншої думки).
2 - оскільки колиска і коляска зі свистом пролетіли, а мала хотіла руху, то СзК на той час став єдиною найкращою перспективою

це оптимально для маленької лялі, для дому і літа
хоча поки малятко, то і надворі досить нормально. ми так постійно гуляли.
а от старшу важчу восени я несла з матами (і голосними), бо вона вічно висковзала, а я тільки поправляла слінг

годування в ньому теж не пройшло, бо треба було лягти в "колиску", а до 10 місяців вона жодного разу на це не погодилася
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення flower » 09 червня 2012, 00:02

Sawwku написав:(ще з місяця думала будем в "колисці" носитися, але Нюта іншої думки).

і у нас аналогічно)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Natalinda » 09 червня 2012, 00:12

В мене перший був СЗК від школи материнства, потім ерго, а потім на 2 тижні я брала в Аліси фірмовий СЗК.

Так от для мене той фірмовий СЗК то було шось!!!! Я навтіь думала купити його в Аліси.
Легше одягати ніж ерго однозначно, і мені навіть носити легше було значно, спина зовсім не боліла.
Ну і плюс перед ерго для мене був в тому що дитина на боці і краще все бачить, бо в ерго ми лише спереду носилися.
Малому на час користування фірмовим слінгом з кільцями було біля 2-х років, ми брали з собою на море.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Dashko » 09 червня 2012, 12:21

Дівчата, дякую, що поділилися своїм досвідом.
Все-таки багато значення має сам і слінг і вправність при одяганні дитини в слінг. При чому, як бачу не завжди фірмовий "правильний" СЗК - зручно, а самошитий чи наших виробників - погано.
Я, наприклад, носила в СЗК з Хопедіца, там досить плотна тканина, то мені її важче підтягувати в кільцях. А СЗК Хартінес (білоруський виробник) = досить тоненнький, класно регулюється в кільцях. Тільки є два нюанси - не підтягувати за сам край, інакше дитині може врізатися в ніжку, і при підтягувані в кільцях тягнути в бік, а не вниз (крім нижнього бортика). Це для всіх СЗК актуально, але в цьому "життєво необхідно".

flower, а в тебе який СЗК був?

Sawwku, в тебе зараз Анюта вже багато ніжками ходить, тобі не ліньки постійно рюкзак із собою тягати. Чи як в цій ситуації ви обходитеся?

Доречі в СЗК, як і в шарфі можна носити і годувати вертикально.

Natalinda, в Аліси, здається, з Лені Ламбу був ССК? Тобі було зручно в кільцях підтягувати тканину?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення flower » 09 червня 2012, 12:27

Dashko написав:flower, а в тебе який СЗК був?

в мене з льону, незнаю шо за фірма, якась наша. я в хвасталках колись писала. Вертикально ми носилися трошки, а от в колисці ніяк. А потім і вертикально не могла, бо в мене в дитини шило, дуже крутиться в різні сторони, в ерго мені безпечніше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Sawwku » 09 червня 2012, 12:36

Даш, практично завжди беру рюкзак. Козява то ходить і сили має хоч забирай, але вона не направлена у потрібне русло.
поясню: ходити може і хоче довго (за день рідко коли і присяде), але ходити туди, де треба їй. якщо туди, де треба мені, то раз мені тре, то і неси, її в моменті це "втомлює"

мені з рюкзаком і не важко. стиль одягу і так спортивніше нема куда, тому присутнісь лямок і пояса абсолютно не заважає, навіть деколи доповнює :wink:

про те, щоб годувати вертикально і багато інших "секретів" я дізналася вже коли набувала досвіду в носінні, а на початках "колиска" то була в мене осання надія погодувати в слінгу :pardon:
до речі, це незнання в подальшому мені згодилося. оскільки дитина не навчена до циці у вертикальній позі, то жодного разу не було проблем з "домаганням" на вулиці
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Dashko » 09 червня 2012, 13:35

flower написав:в мене з льону, незнаю шо за фірма, якась наша. я в хвасталках колись писала. Вертикально ми носилися трошки, а от в колисці ніяк. А потім і вертикально не могла, бо в мене в дитини шило, дуже крутиться в різні сторони, в ерго мені безпечніше.

Ага, про безпеку згідна. Хоча в рюкзачках за фурнітуру хвилююся, а страховачні резинки не завжди вдягаю, лінуюся :=):
Sawwku, ясно, то ти рюкзачок просто не знімаєш. Бо мене після слінгу це обтяжує.

до речі, це незнання в подальшому мені згодилося. оскільки дитина не навчена до циці у вертикальній позі, то жодного разу не було проблем з "домаганням" на вулиці

Тут я щось не дуже бачу звязок. Все таки адекватна поведінка дорослого груднічка не від цього залежить.
:confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Natalinda » 09 червня 2012, 17:00

Dashko написав:Natalinda, в Аліси, здається, з Лені Ламбу був ССК? Тобі було зручно в кільцях підтягувати тканину?


Вроді так, такий в голубих тонах. мені було дуже зручно!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron