найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 09:20

Думаю ,якщо СЗК вже є, то треба пробувати носити - а там самій робити висновок. Залежить, ще від того, чи дитина буде спати чи ні. В півроку буде, швидше за все, буде спати, тому в сзк буде теж комфортно.

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 10:23

Ой, дівчата :hi: а я носила собі в сзк(і вшарфі теж) під курткою і навіть не думала що то якась порблема)))
Рухи сковує тільки якщо розправляти полотно аж на руку, а про те, що дитина вистрибне то вже трохи фантастика, але наштовхнуло мене на думку щоб пошити слінговставку з двохсторонніми замками(котрі розщіпаються і знизу і зверху). Тоді, навіть якщо дитина і вистрибне, можна вставку розчіпити знизу і знову малюка просадити. (Поки писала то надумала, що мені, доречі, теж таку треба :hi: )

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 23:02

А, доречі, про замки - та куртка, до якої слінговставка шиється, буде придатна для носіння в своєму звичайному вигляді? Її оригінальний замок відпорюється? :confused:

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 23:07

Dashko написав:Думаю ,якщо СЗК вже є, то треба пробувати носити - а там самій робити висновок. Залежить, ще від того, чи дитина буде спати чи ні. В півроку буде, швидше за все, буде спати, тому в сзк буде теж комфортно.


Він завжди в слінгу засинає, це в нас як таке собі снодійне :hi:

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 23:09

Юля, з курткою нічого ніхто не робить, до вставки підбирають замки такі ж як в куртці, щоб співпадали ті штуки що защіпають замок(я не знаю як правильно пояснити :confused: )

Re: Слінг з кільцями

25 вересня 2014, 23:40

Я зрозуміла, спасибі! :yes:

Re: Слінг з кільцями

27 вересня 2014, 11:55

для мене сзк став не зручним вже з другого місяця, дуже важка моя дитина була ))) потім лише ерго або шарф. а от коли вже наступної зими, дитині було 1,5року, то знову став актуальний сзк. тоді слінгокуртка використовувалась вже не так часто але бувало. і щось дитина навпаки пригорталась до мене і не мала наміру нікуди вистрибувати.
Відповісти