Глобальні оголошення!



Псевдослінги і псевдонамотки

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Псевдослінги

Повідомлення lore1ei » 20 липня 2011, 16:48

Natalinda, я серйозно от вчора в Фуршеті бачила таку кенгурушку, де шия перемотана.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Псевдослінги

Повідомлення Natalinda » 20 липня 2011, 16:50

Мммда, тоді це вообше жесть :scare:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Псевдослінги

Повідомлення Nin4ik » 21 липня 2011, 19:16

А як вам ось таке?
| +
Зображення
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Псевдослінги

Повідомлення мешканка » 21 липня 2011, 19:46

Nin4ik :omg: :scare:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Псевдослінги

Повідомлення Tajga » 22 серпня 2011, 19:31

мешканка написав:ось які перли я ще познаходила
Зображення
Зображення

Випадково натрапила на обговорення цих слінгів у ЖЖ тут. Як резюме: це таки слінг-кишеня, але дуже невдала спроба технічного вирішення конструкції.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Псевдослінги

Повідомлення Перлинка » 22 серпня 2011, 19:45

а можна кенгуру переробити в ергорюкзак,ну тіпа шось пришити під попу,шоб ніжки були розведені?Бо нам би для тата здалась така штука,але дуже рідко,тому й купувати не хочеться
маємо чіковське кенгру

от ще згадала,колись десь хтось писав,що мами які користуються чи користувались кенгурушками апріорі не свідомі ,бо могли б хоча би почитати в інтернеті,що то шкідливо

я читала ,цікавилась з якого віку можна носити і як довго,про шкоду нічого чотири роки тому не писали,принаймні мені на очі не траплялосья

а виявляється я оте ерго мала ще тоді,мені подруга подарувала , я замовляла кенгуру,а вона принесла,його,її продавці загрузили,що воно чимось краще,але толком вона не могла мені передати(бо своїх дітей ше не мала,і то їй не дуже було цікаво),лиш воно було таке страшне :scare: ,малюнок тканини,як клейонка в бабусьок в селі на столі
що я один раз перейшлась,побачила своє відображення в вітрині,і більше не вдягала,потім комусь передарувала в село
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Псевдослінги

Повідомлення Tajga » 22 серпня 2011, 19:58

Перлинка написав:а можна кенгуру переробити в ергорюкзак,ну тіпа шось пришити під попу,шоб ніжки були розведені?Бо нам би для тата здалась така штука,але дуже рідко,тому й купувати не хочеться
маємо чіковське кенгру


Залежить від того, яка кенгуру і від фанатизьму слингошвачки. На слінгоконсультанті бачила таку форумчанку з Росії, вона робить з кенгуру фаст-слінги (то трохи простіший дівайс, ніж слінгорюкзак). Загалом, то дуже муторна і швидше невдячна справа. Ліпше вже купити недорогий слінгорюкзак. Придивись у Даші, в неї там зараз є в продажу, здається, непогані моделі. Потім можна буде перепродати. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Псевдослінги

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 00:25

Tajga написав: Ліпше вже купити недорогий слінгорюкзак. Придивись у Даші, в неї там зараз є в продажу, здається, непогані моделі. Потім можна буде перепродати. ;-)

якось не хочеться купувати те що не дуже треба ,навіть як його потім можна продати

думала можна пристрочити які вставки ,то хай би валялось на всяк випадок ,а так обійдемось

п.с я вірю що можна продати потрібну мені річ ,але що можна продати непотрібну не вірю :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наші в місті

Повідомлення ЗІрка » 02 вересня 2011, 17:36

біжу недавно по Тернополю з малим в слінгу (там недалечко від автостанції, я якраз поспішала на автобус, є школа поміж будинками)
йде мама, бачу спину в ССК, а коли огинаю її, дивлюся, що він з бортиками, дитинка місяців 6-7 від мами обличчям, а мама неспішно прогулюється, підтримуючи одночасно попу дитини і груди (інакше та ляля би випала просто)
якийсь в неї вийшов муляж а не слінг, імхо...

просто пробігла мимо :omg:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Наші в місті

Повідомлення Sawwku » 02 вересня 2011, 17:50

бачила щось подібне. в плані незрозумілої намотки
теж сзк, проте дитинка в колисці. ну мало б бути там.
нижній борт відігнутий, виглядає як в ерго, кільця муляють плече, але найцікавіше, шо хвіст затягувався не в напрямку живота, а в напрямку попи :crazy:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron