найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: слінг-кишеня (карман)

08 квітня 2010, 13:04

Olenka написав:Я не дочекаюсь, коли приїде кишеня mala-karta! Так хочеться помацати-попробувати... :)
Я, щось, також почала про кишеню задумуватись...

Іра, принеши то диво техніки (кишеню) на зустріч

Re: слінг-кишеня (карман)

08 квітня 2010, 13:37

не можу :(
кишенька в мешканки, а вони прихворіли :(

Re: слінг-кишеня (карман)

08 квітня 2010, 17:32

то тоді тащи як тілько то зразу)))

слінг-карман

25 квітня 2011, 09:57

ПОдідіться, будь-ласка знаннями про слінг-карман. Практична ця штука чи ні, плюси і мінуси. З якого віку дитину можна в ньому носити? дякую :easter:

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 11:33

і я , і я хочу спитати. а чого ніхто не перешиває зі слінга з кольцями? мені здається, так простіше. і з шириною точно не помилишся.... :?

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 12:22

nyusha09 написав: Практична ця штука чи ні, плюси і мінуси. З якого віку дитину можна в ньому носити?


Штука практична, бо мало займає в складеному вигляді, легко знімати/надівати, садити дитину. З мінусів: має сталий розмір, треба підбирати/шити на свої розміри, навіть на куртку вже буде тіснуватий той, що носиться без верхнього одягу. Щодо віку дітей, то мені, наприклад, оптимальний вік, коли дитина починає ходити, але знаю, що носять і немовлят практично з народження в позі колиска, бачила десь фотки.

Sawwku написав:а чого ніхто не перешиває зі слінга з кольцями?


Навіщо переводити добрий слінг з кільцями (за умови, що він добрий), якщо на слінг-кишеню тканини йде менше, і можна вибрати будь-яку, бо кишеня менш вибаглива до властивостей тканини. Можна вибрати навіть вибрати якійсь атлас для святкового варіанту. Якщо не помиляюсь на розмір 48-50 достатньо буде близько 0,5 м тканини при ширині 1,5 м, а для кілець треба більше 2-ох метрів.

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 12:36

Tajga написав:Навіщо переводити добрий слінг з кільцями (за умови, що він добрий), якщо на слінг-кишеню тканини йде менше, і можна вибрати будь-яку, бо кишеня менш вибаглива до властивостей тканини. Можна вибрати навіть вибрати якійсь атлас для святкового варіанту. Якщо не помиляюсь на розмір 48-50 достатньо буде близько 0,5 м тканини при ширині 1,5 м, а для кілець треба більше 2-ох метрів.

я просто так поняла, що більшу дитину слінг з кільцями незручно, непрактично і т.д. тоді навіщо він буде дурно валятися в хаті, якщо його можна перешити на зручнішу модель?

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 12:59

Sawwku, як дитинка починає ходити, в слінга з кільцями теж друге життя починається, бо так само садимо в нього дитинку і несемо недалекі відстані. Так само він компактно складається і займає небагато місця в сумочці. Так само він може послужити подружкам, або почекати другої дитинки ;-) Та й заколихувати/заспокоювати дитину в цьому слінгу можна доки дупця буде вміщаться. :)

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 15:15

:dash: начиталась :dash: після того як попробувала шарф, то марю, а тут річ як раз для нас з малим. ах, як рішусь шити то похвалюсь.

Re: Слінг-кишеня (карман)

25 квітня 2011, 15:41

Не знаю. Я всеодно ЗА слінг з кільцями. Це ж фактично одне й те ж. Але практичніше бо можна і на куртку натягнути. А кишеню тільки в теплу пору носити :?
Відповісти