найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Слінг-кишеня (карман)

15 листопада 2009, 12:52

А в когось є слінг-карман?
хочу подивитися :)
по-ідеї, бігаюче чадо було-би зручно носити

Re: слінг-кишеня (карман)

15 листопада 2009, 13:22

чесно кажучи - сама ще в Тернополі не бачила. І ти не повіриш, сама захотіла нині спробувати))))) читала просто в неті

Re: слінг-кишеня (карман)

15 листопада 2009, 15:44

ага, я тоже :)
почитала, що мама вже ходячого хлопчика написала, що це капєц як зручно :)

Re: слінг-кишеня (карман)

17 листопада 2009, 02:20

Я читала, що його треба по розміру дуже ретельно підбирати. Мене завжди цікавило, як їх через інтернет продають - кожний сантиметр свій обміряти триба, чи що?...
Мені завжди ССК хочеться підтягнути, щоб ідеально дитина сиділа. В кишені то неможливо, а дитина росте і розміри міняються. Мені здаєть, що то має бути незручно :)). Або купляється для старшої дитини, для якої вже не має такого великого значення наскільки ідеально дитина притягнути...

Re: слінг-кишеня (карман)

17 листопада 2009, 12:20

mala-karta написав:ага, я тоже :)
почитала, що мама вже ходячого хлопчика написала, що це капєц як зручно :)

Я раніше була впевнена, що, коли мій малий буде добре ходити, я перейду з шарфа на ССК. Бо його легше вдягати.
Але так і носила в шарфі, бо таке гарне рівномірне навантаження на мамину спину ні на що не хотілося міняти.
Коли малий хотів на ручки, брала без слінга, просто на бедро. А якщо кудись далеко йти, та й швидко, то малий зі слінгу не просився на землю. Хоча періоди різні бували.

Re: слінг-кишеня (карман)

18 листопада 2009, 10:55

Dashko написав:Але так і носила в шарфі


А що з грязними капцями?

Re: слінг-кишеня (карман)

18 листопада 2009, 12:10

Першої зими в мене малий ще погано ходив, тому на вулиці був в слінгу.
А тепер ми вже пішки ходимо, хоча часто беру на руки, і після того вся в болоті.
Ще як варіант спеціальні бахіли можна використовувати. Але мені вже не зручно,
бо малий скаче туди-сюди.

Re: слінг-кишеня (карман)

27 лютого 2010, 14:08

А я тепер дуже шкодую, що не спробувала слінг-кишеню. Взнала багато про них цікавого. Доречі, їх можна регулювати: або відворотами (чи як перекласти рос. отвороты), або зміною положення дитини: вище-нижче. А ще розмір слінга-кишені не залежить від розміру дитини, тільки від мами.

Re: слінг-кишеня (карман)

27 лютого 2010, 16:17

Я не дочекаюсь, коли приїде кишеня mala-karta! Так хочеться помацати-попробувати... :)
Я, щось, також почала про кишеню задумуватись...

Re: слінг-кишеня (карман)

27 лютого 2010, 17:50

Добре вам, ще маєте можливість поексперементувати ;) А ми вже на слінгопенсії :(
Відповісти