Глобальні оголошення!



А в заспинних намоток є мінус (((

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення Melisa » 24 березня 2010, 00:37

Я сьогодні була в Оленочки. Вона повідомила, що ходила гуляти вже в намотці за спиною. Дуже сподобалось. І що головне, малий сидить краще, ніж зазвичай. От нехай тільки появиться, то сама розкаже. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення mala-karta » 24 березня 2010, 00:50

ох, чекаю :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення mala-karta » 24 березня 2010, 00:55

о, Нелічка!!!!

а піди зі мною групою підтримки, га?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення Melisa » 24 березня 2010, 01:39

Без проблем. Навіть не піду, а поїду. ;) Завтра зідзвонемось. Хочу в один магазинчик проїхатись. Треба компанію. :rose:
Оленочка видно вже сьогодні не зайде. А як зайде, то відписувати не матиме як. Вона зараз дууууууууууууже заклопотана.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення happymami » 24 березня 2010, 11:21

Особисто я ще не пробувала. Але шось навіть і не думала про такі страхи :? . Планую колись піти в садок по малу з заспинною. Але шось ше психологічно не можу. Мушу бачити і цьомати свого носика маленького. Ну як я за спиною буду його цьомати? :lol: . Такшо я ще пас. Видко е не той рівень досвідченості :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення mala-karta » 25 березня 2010, 00:27

сьогодні так гуляли :)
офігітельно !!!!!!! :yahoo: :yahoo:


дітьо довольне - бо всьо видно і на ручках, а обзор мамі який!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

гуляли перший раз годинку - Ромашик сидів дуже чемно і тихо.

Другий раз вийшли швиденько на базар, потім пустила побігати. Потім, коли садила на спину (вже не хотів бігати) - возмущався трохи, але далі сидів нормально. Майже заснув, і ми втікли додому.


Ітого, порада до досвідчених (Оленка, Даша). Чим заговорити зуби при посадці на спину надворі?
Помагайте!! :sos:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення Dashko » 25 березня 2010, 09:52

Я казала, лови маму за хвостик. Малий дуже любив гратисямоїм волоссям. Можна ще якісь прикольні ризинки вдягнути.
Або ще казала, обніми маму за шийку. А взагалі для нас була проблема. Бо я, якщо чесно, свого малого замучила, коли в мене зявився класний шарфік, пробувала різні намотки. Тому саме процес вдягання був у нас напружений, але потім вже все класно, як примоталися.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення Olenka » 25 березня 2010, 23:35

А ми з Назарчиком вже цілих 3 дні на спині самі гуляли, навіть в маршрутках їздили! Назарчик перші 2 рази проскакав і просміявся всю дорогу - так сподобалось! Обзор, певно, дійсно кращий! Так сьогодні, при Нелі, я думала чи на перед мотатись, чи на спину, почала спереду примотувати - а Назарчик почав плакати. Захотів на спину! Я його почала на спину примотувати - то він чемно-чемно терпляче сидів, аж до мене притулився, так хотів на спині на вулиці їхати :lol:. Це при тому, що вдома гвалтом кричить - не хоче на спину мотатись. Так що, можна рахувати, ми переїхали за спину, малий зацінив нове місцеположення. Та й мені набагато легше. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

В мене також найбільший страх був - перемотуватись на вулиці. Так я перший раз ходила з Юрою, і з ним перший раз перемотувалась на вулиці. Він контролював якість намотки. Та й з чоловіком помідорами гнилими не закидали би (побоялися б :crazy: ), навіть якщо б Назарчик почав плакати. (Так що, це дуже вдала ідея ходити слінгомамам разом, контролювати якість намотки і розважати клієнта на спині.) А потім - я подивилась, що зможу сама перемотатись, і сміливіше почала виходити. Ще я так подумала, що якщо буду сама і не дуже впевнена, знайду якесь малолюдне місце. Як буде верещати Назарчик - ніхто не почує, хі-хі :D На вулиці, якось, і розважати його не приходиться - і так багато цікавого. А, якщо щось, у мене завжди є в кишеньці пару машинок :). В кінці кінців, завжди можна спереду намотатись, якщо щось. А ще Назарчика дуже веселить "тиць-тидиць", як на конику, одразу забуває як плакати.

Ще я не знала як в маршрутці з малим на спині, думала всюди пішки ходити. Але то нереально :). То ризикнули - і нічо! Назарчику, знову ж таки, цікаво, у вікно видніше дивитись. Місце нам, як і раніше, уступають. Сідаю спиною Назарчика до сидіння, тільки не спираюсь на нього. Найзручніше спереду - там місця багато. І їдемо собі. Пасажири, зазвичай, самі розважають. Так що і в цьому нема нічого страшного.

Я вже придбала звичайне дзеркальце "заднього вигляду" (поки спеціальне придумається... :)).

Ще в мене одна проблема виникла - куди важкий рюкзак дівати, якщо Назар на спині?... :dash:

Заходили в секонд один - так там взагалі на нас весь персонал позбігався дивитись. Чуть не майстер-клас попросили провести :ugeek: Я на ляльці показала як можна на спину посадити. Чомусь всі впевнені, що то неможливо без сторонньої допомоги :unknown: . А ще сказали, що про слінги весь час по ТТБ показують. Ми, правда, не перший раз в тому магазині - вони від маленького Назарчика наблюдали, як він виріс і як в слінгу сидить, дуже позитивно настроєні.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення mala-karta » 26 березня 2010, 23:28

і ми вже і самі гуляли, і не самі, і нафіть фоталися :)

спасибі велике Нелічці, яка була "групою підтримки" в наш перший заспинний день!!!!!!!!!!!!!!! З нас пиво :) Кажи коли, підем і поставим :)


В перший раз ми погуляли з Нелічкою, потмі ще гуляли трохи самі, потім з бабуською.

На наступний день ми зранку пішли за хлібом і на стадіон розімнутися :)
Потім виходили з татком пофотатися :)

Сьогодні також ходили зранку розминатися :)

І дійсно, на спині кузюмаха сидить краще :)

Зара ще фотами похвалюся :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: порадьте: за спиною надворі

Повідомлення mala-karta » 26 березня 2010, 23:37

а оце ми:

Фотки | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Намотка - подвійне ребозо :)

А хто вгадає чи то ми намотуємось, чи розмотуємось - той молодець :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей