Глобальні оголошення!



Фотошоп і все про нього)

Модератор: krapk@

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 13 червня 2012, 16:50

ну якшо то має бути шось доволі велике, то працювати треба трохи довше. ніж 20 хв. бо по краях, де йде контур тьоті треба дуже акуратно то зробити. Великі ділянки можна швидше зробити інструментом "Заплатка". А штампом уже підтусовувати далі. Саме на цій фоці я бачу проблему - в тьоті чорна сукня. А стіна світла. То там, де в неї лівий рукав, буде важко обробити гарно так, щоб той контраст вийшов природній.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення Перлинка » 13 червня 2012, 21:10

дівчата як зробити візуалізацію,якщо я маю фото обєкту на який хочу почепити картинки і картинки само собою маю ,цікаво глянути як воно все разом буде дивитись,або якщо хтось може професійно таке зробити,я б якось віддячила.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 13 червня 2012, 23:13

перлинка, відкриваєш фото, яке має бути фоном. Потім відкриваєш фотки, котрі картинки. ТИснеш ктрл+А і виділяється картинка. Береш копіровать (ктрл+С) і переходиш на той файл, шо є фоном і туди вставляєш - вставить (стрл+V). Тоді тиснеш Ctrl+T і ті картинки можна зменшувати і нахиляти. Шоб зменшити пропорційно тримаєш зажату кнопку шіфт.
Так в двох словах пояснила))))
я б тобі зробила таке, але не нині точно. Думаю, і без мене тут є багато народу. хто таке забацає за 5 хв ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість