найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Самоосвіта

15 лютого 2011, 14:07

Так склалося, що я здобула педагогічну освіту, потім ще економічну заочно. Але життя швидко біжить, і ті знання які мені дали в університеті наразі дуже відстають від потреб щодених. Тож доводиться щоразу підівчати щось нове (звичайно на рівні елементарі), розбиратися з новітніми технологіями. Пропоную в цьому розділі розказувати що і як ми здобули самостійно, чи з допомогою когось. Можна буде окремо створювати теми по галузях знань, які когось цікавлять. Обмінюватися знаннями. Вчити одна одну самостійно. Хвилин 10 -15 вдень і вже за якийсь час ми міні фахівець в чомусь???
Я от мрію навчитися робити анімації-маленькі, легенькі, прості, для домашнього користування. В свою чергу можу розповісти про те, що вчі дітей на інформатиці, якщо комусь треба глибше копнути свій офіс.

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 16:40

Маю економічну освіту.
Сама вивчила англійську мову, без репетиторів, правда основа в мене була закладена ще у школі.
Сама навчилась в'язати.
Люблю готувати і імпровізувати з продуктами.

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 17:41

і у мене економічна освіта, але сама вивчила, здала екзамен, та отримала свідоцтво митного брокера.
навчилась сама в"язати гачком, плести бісером.

взагалі люблю постійно вдосконалюватись та не стояти на одному місці :)

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 17:45

ну за мову тобі взагалі респект, бо то таку треба самоорганізацію високу мати.... В мене сетра рідна в Німеччині вчиться, здалося б хоч елементарне шпрехати, може в гості коли поїду. А я і англ не знаю, що про цю говорити

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 17:47

TanenRom написав:навчилась сама в"язати гачком, плести бісером

значить можна звератися початківцям з цих справ до тебе. Я теж сама вчилася гачком, навіть пінєтки звязала малому. І слінгобуси, але на більше не хватило. А от бісером ми ще не займалися. Цікаво цікаво...

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 17:49

krapk@ написав:значить можна звератися початківцям з цих справ до тебе.

можна - можна. буду рада допомогти ;-)

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 18:02

krapk@ написав:ну за мову тобі взагалі респект, бо то таку треба самоорганізацію високу мати.... В мене сетра рідна в Німеччині вчиться, здалося б хоч елементарне шпрехати, може в гості коли поїду. А я і англ не знаю, що про цю говорити


В школі мала гарну вчительку англійської, вчили не по стандатній пограмі, а по Оксфордських курсах Headway. В принципі хватило двох останніх класів щоб я вільно говорила англійською. Потім я поступила на обліковий факультет, за 3 роки навчання англійська моя конкретно притупилась. Несподівано підвернулась робота і прийшлось себе взяти в руки, за пів року осилила знов розмовну. Потім добила граматику. Нічого нереального :)

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 22:18

оо, англійська - моя давня мрія (в школі я вчила французьку). Я навіть на курси почала ходити, але потім в животику з'явився Денисятко, і довелося кидати (((( Все ще сподіваюся, що повернуся.
А ще я колись фотошопом захоплювалася - причому навчилася (правда, на дуже елементарному рівні) сама, методом тика. Ось, наприклад,чим я бавилася:
Зображення
або (це для однієї хорошої людини з його фотки):
Зображення
а потім переставилося віндовс і фотошопа я вже давно не маю, а шкода...

Re: Самоосвіта

15 лютого 2011, 22:45

я теж фотошоп сама вчила-спочатку для того щоб дефекти з фоток прибирати, а поім щоб якісь ефекти робити

Re: Самоосвіта

16 лютого 2011, 16:28

Сама вникла в ази фотографування :)
Сама навчилась вишивати і в"язати (колись в дитинстві мама вчила,а взялась за те все вже одруженою) Правда, не моє то: не маю часу, ані терпіння чи бажання.
По-трохи здобуваю вищу освіту (правда, задовбало вже мене то все :ugeek: :ugeek: :ugeek: )
Сама трохи освоїла ФШ і ретуш фотографій.
Більше ніц не хочеться (принаймні зараз)
Відповісти