найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Хочу вивчити англійську

02 квітня 2012, 22:40

дівчатка, а який сенс вчити дитину англ. мови у такому ранньому віці????

Re: Хочу вивчити англійську

03 квітня 2012, 10:52

Nymydora написав:дівчатка, а який сенс вчити дитину англ. мови у такому ранньому віці????

А в тому що дитина більше запамятовує,а через пару років їй буде легше сприйматися англійська.Привиду приклад зі своєї доці ,я їй ще з пеленок читала англ. слова з книжечки,а потім почали дивитись мультики Меджік Інгліш і вона на свій вік 3,6р. вже багато слів і фраз знає.Легше сприймає ніж її друг,який на пів року старший і який до всього способний,а до англійської ні!

Re: Хочу вивчити англійську

03 квітня 2012, 11:18

Nymydora, мене зацікавив був метод двомовного (білінгвізм) виховання дитини. Читала багато статтей на цю тему. Я таки вирішила не застосовувати цей метод на 100%, але таки частково так. Тим паче що в такому віці дітки все вбирають як губка - в майбутньому це їм допоможе в школі. Тай будучи вчителькою англійської мені якось дивно не вчити дитину мови "з пелюшок"

Re: Хочу вивчити англійську

11 квітня 2012, 23:23

Всім хто має мінімальний рівень знань - сайт з безкоштовними уроками
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Хочу вивчити англійську

11 квітня 2012, 23:54

От і я читала про білінгвізм і вирішила, що на все свій час. Особисто я вважаю, що до 4 років дитині потрібно повною мірою засвоїти рідну мову. А вже потім - іноземну.

Re: Хочу вивчити англійську

12 квітня 2012, 00:01

Почала читати книгу "После трех уже поздно" (прочитала передмову поки-що). Суть в тому, що в дитини до 3 років мозок формується на 80%, і в цьому віці найкраще все вчиться, запамятовується. Коротше - "геніями не народжуються, їх правильно виховують". Тому думаю що і англ. дитині не зашкодить в такому ранньому віці, їй це на даний момент набагато легше дається.

Re: Хочу вивчити англійську

12 квітня 2012, 00:03

Ну от мому вже 2,5 він наших слів то знає штук 20 може, зараз от сяду рахувати, яка там англійська))))
Але книжка безперечно варта уваги!

Re: Хочу вивчити англійську

12 квітня 2012, 00:23

Книжка хороша, не сперечаюся. Але я мені здається, що більша частина інформації, якою напихають дітей до 3 років, після 3 якось вивітрюється...,
І взагалі, після Домана, я якось насторожено до тих методик ставлюся.
Я малому співаю пісеньки польською, російською. Називаю час від часу різні предмети. Але не наголошую і не вчу спеціально. Пояснюю різницю між російськими і українськими словами (наприклад, каже мені: Прівєт. Я поправляю: Привіт. Він: А бабуся казала прівєт. Я: То бабуся по-російськи казала, а по-українськи - так, як ми розмовляємо, правильно привіт. І в такому дусі). На даному етапі я хочу, щоб він просто зрозумів, що є різні мови. Для мене, наприклад, дико було колись на плейгрупі (ще на Стуса) почути від однієї з форумчанок, як вона казала до своєї доці (не знаю, чи й річної): Гів мі квіточку пліз. По-моєму, це абсурд.
Одна справа, якщо сім'я дійсно двомовна, тут вже ніде не дінешся, а спеціально робити дитині в голові кашу...

Re: Хочу вивчити англійську

12 квітня 2012, 10:09

Nymydora написав:Гів мі квіточку пліз.

Нє... "окремо борщ, окремо мухи!" Так робити не можна. Якщо вчити і говорити до дитини іноземною то правильно. Тоді дійсно каша буде.
Щодо білінгвізму, я теж задумувалась, над вивченням з народження англійської, але тоді дітки пізно починають говорити, бо вони аналізують сортують в мозку слова одну мову окремо і іншу окремо і тоді вже починають говорити. Але говорити до дитини потрібно правильно і якщо хтось з батьків говорить іноземною то постійно має нею говорити, не переходити на іншу.

Re: Хочу вивчити англійську

12 квітня 2012, 11:03

згідна з з квіточкою.
flower написав: Але говорити до дитини потрібно правильно і якщо хтось з батьків говорить іноземною то постійно має нею говорити, не переходити на іншу.

а так якщо мама сама лише вчить ці слова і зразу каже їх дитині з хто зна якою вимовою, то взагалі все можна поламати і замість знань буде ... Крім того постійно треба. Наприклад мама говоре одноб мовою тато іншою. Тоді буде толк. В наши за кордоно так всі і відбувається.
Відповісти