Глобальні оголошення!



Чи водите ви машину?

Модератор: krapk@

Чи водите ви машину?

Повідомлення Marta » 29 липня 2010, 15:47

mala-karta написав:Марта, я тебе розумію :) Теж люблю з малим десь полазити :)
А як в Орнаві закупились?? Чи ти за рулем?


та не, ми просто захотіли їсти, пішли купили бананів,соку,паличок кукурудзяних, на всі гроші (все розтратили на атракціонах), перекусили, ще погуляли, а потім вже наш татко нас забрав машиною.)
я права маю, але з народженням Лізи шось боюся навіть просто їздити,не за рулем...))
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Nymydora » 29 липня 2010, 18:13

Marta написав:я права маю, але з народженням Лізи шось боюся навіть просто їздити,не за рулем...))

я думала, то тільки в мене така проблема... :???: правда, почалося, коли вагітною була
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення mari » 29 липня 2010, 20:58

А якщо подумати- то хіба це так і погано, не їздити. Я теж отримала права 2 роки назад, але зрозуміла, що не так вже й мені машина треба. Якось так склалось що мої батьки не мали машини. хоч і могли придбати. і чоловіка батьки не мали. і чоловік мій прав не має. Словом тільки сестра рідна. швагро і я- такі круті. Як дуже треба іти з великими сумками- їду таксі. Як треба відпочити на шашлик, підсніжники- з друзями. А їхати лише на роботу, можу й маршруткою.

Друга річ- якщо кількість дітей зросте. От тоді витягну права і поїду. Якщо не зразу, то ще потренуюсь з інструктором. Знайомі кажуть, що я екстемал, то буду перти під 100 км., не знаю. Трохи неспокійно за рулем. Треба досвід!!!Мене дуже турбують наші п"яні депутати. От хто може Настрій і бажання відбити. На жаль...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Nymydora » 29 липня 2010, 22:41

потреба у машині не дуже відчуваєтсья, коли у місті живеш. Ми от живем за містом (у Байківцях). Ніби і місто близько, і до зупинки через поле недалеко. Але в магазин не вискочиш, на роботу - теж добиратися довго (а як починаєтся осінньо-зимовий період і болота-сніги, то взагалі проблематично), в парк з дитиною - теж треба просити, щоб хтось вивіз. Он на слінгозустрічі ніяк не потрапимо (((( Без машини дужжжже незручно
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення mala-karta » 29 липня 2010, 22:48

А ми в місті. Недавно з'явилася машина в батьків. Тільки тепер оцінила, як це класно.
І на озерце відвезе Дядік, і в село в любий час туди і назад, і на дачу і всюди-всюди
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Marta » 29 липня 2010, 23:25

Nymydora написав:
Marta написав:я права маю, але з народженням Лізи шось боюся навіть просто їздити,не за рулем...))

я думала, то тільки в мене така проблема... :???: правда, почалося, коли вагітною була


В мене так само! Я ще й коли вагітною була, перший раз в житті потрапила в аварію, так їхали на море, самі своїх лупнули...сильно-несильно, але багажник в тої машини,що ми вдарили (мого тата, до речі) був весь зім"ятий, аж задні двері заклинило...то наш друг був за рулем...((( в мене та картина ше досі в очах, то тепер в мене якийсь такий страх трохи є... Взагалі, з народженням дитини стаєш більш боязлива, бо відчуваєш відповідальність, але от на лижах я ганяю далі екстремально....)))))
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Naya » 30 липня 2010, 09:43

і я боюся їздити.
а чоловік все частіше ставить питання про те, шоб навчити мене і щоб я здала на права, щоб їздила.
я віднєкуюся, але він так наполягає :(
хоча мені часом так не вистачає того, що я не вмію і прав не маю.
все-таки коли є машина, то настільки зручно!!! особливо коли ще дитина мала. Встигаєш набагато більше, якщо треба десь по справах.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Nymydora » 30 липня 2010, 09:56

Права я маю вже дужжжжжже давно, років з 20-ти. А толку... :dash: Вже вчилася з інструктором, вже майже їздила. Інструктор пішов у відпустку, а потім я завагітніла. А тепер страх з"явився. Хоча сестра в мене їздить і чоловік за, щоб я їздила. А воно і хочеться, і колеться... Може, коли буде своя машинка, то і страх пропаде ))))) Треба ж буде комусь дитя в садок возити :oops:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення krapk@ » 30 липня 2010, 11:14

права маю машина і в тата є мого і в чоловіка. Але як згадаю як мене вчили 2 роки тому по Тернополі їздити в автошколі-то любе бажання пропадає сідати за кермо. За містом їжджу, лиш в перегонки боюся гратися, бо будучи вагітною теж попала в неприємну історію. Після за руль не сідала. Та і потреби пока нема.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Natalinda » 30 липня 2010, 11:33

Я не воджу, прав не маю і не хочу.
шось там мене пробували знайомі в різні часи вчити їздити, але вердикт у всіх і у всі часи був одинаковий "Жінка за кермом, то як мавпа з гранатою". Ну не для мене це.
Я не Збаразькому кольці і досі дорогу сама не переходжу, чекаю щоб ще хтось йшов :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей