Глобальні оголошення!



Чи водите ви машину?

Модератор: krapk@

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення мешканка » 01 вересня 2010, 08:40

Ромашка написав:Я дуже хочу навчитися водити,і вблищому майбутьньому маю в планах звати на права.Машину маємо.мені би було дуже зручно за покупками їздити.Страх є,але я думаю з практикою перейде

то, напевне, страх перед незнанням і перед невмінням.... Обов"язково справишся, я впевнена!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення pepi » 01 вересня 2010, 11:10

Не воджу і немаю бажання , бо маю великий страх. :scare: Мені краще коли я збоку сиджу. В мене нема в цьому якоїсь великої потреби , якщо потрібно будь куди добратись - простіше скористатись таксі , маршруткою, чи пішки пройтись . Хоча є машина автомат - але мене зовсім не тягне сісти і хоча б попробувати проїхатись за рулем. :???: :unknown:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення happymami » 07 лютого 2011, 11:52

А я боюся навчитися їздити, бо тоді захочу машину мати)) А так не вмію, і машини не хочу))))) Хоча, то дуж зручно. Але кого не спитаю, то більшість жінок бояться. Хоча, є й знайомі чоловіки, котрі мають змогу купити машину а не купують, бо не народжені водити. Дуже вже повільні, або дуже правильні.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення TanenRom » 07 лютого 2011, 12:11

а у мене права є, закінчила навчання в автошколі ще 4 роки тому, але немає машини, тому і не воджу.
страху у мене перед машиною та дорогою немає!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Lesya » 07 лютого 2011, 12:18

права маю, але їжджу рідко. От коли чоловік запхає за руль, щоб я тренувалась і щоб не забувала, то їду а так... Під час вагітності взагалі не сідаю за кермо.

А страшно було тільки 2 рази. Перший раз коли за кермо сіла. Кажу інструктору, що ніколи не їздила, то він зрозумів - покатались 10-15 хв на площадці баля аеропорту, а потім в центр. :scare: :scare: Думала що здурію - перша дня, тьма машин, і я... з досвідом водіння 15 хв. :extesi: :lol:
Другий раз - десь передостаннє практичне заняття в школі. Поїхали на дачу до інструктора щось відвезти його дружині. Від міста десь 25-30 хв їзди по львівській трасі. А назад він не встигав, то казав їхати швидше. Ми обігнали фуру, а дорога там просто жах - кермо не могла втримати в руках. Авто від мене старше було. :lol: :lol: В один прекрасний момент закрила очі - думала що вріжемось в зустрічний бензовоз. :scare: :evil: :scare:
Після такого навчання вже нічого не страшно. :beauty:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення krapk@ » 07 лютого 2011, 15:03

а я хочу так машину. в своїй власній би не боялася. А то коли чоловік садив за руль-кричав коробку мені порвеш, тато посадив-кричть зчепелння зірву і т.д. Тепер не сідаю і не рву. Але ак хочу свою, хоч бушну маленьку. Але пока гроші складаю на захист (не дуже то насколадаєш в наш час). А там вже потім розгуляюся. Боюся лиш одного-нарваних водіїв, які підрізають і ніфіга правил не знають. Особисто я їх проштудіювала добре. Здала з 1 разу і без хабарів
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення mala-karta » 08 лютого 2011, 00:26

і я таааак хочу машину.
Зразу уявляю, як би могли з малим літечком хоч щодня на озера всякі їздити, чи навіть просто в центр погуляти.
І в село - теж хоч щодня.
І на поля, коло кар'єрів - коло Тернополя такі гарні місця є (я в пору молодості на ровері каталася).

Але наразі збираємо на квартиру :gore:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення krapk@ » 09 лютого 2011, 18:31

так дівчаточки, вчимося пока їздити без авто:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення flower » 09 лютого 2011, 18:54

Права маю. На автоматі зовсім не страшно їздити, без проблем їздила сама, навіть раз в Тернополі була проте збоку таки сидів чоловік. А на звичайній коробці після їзди руки таки трохи трусяться, дуже думати треба яку передачу включити та й правила шоб не порушити. А з автоматом розслабон. Поки не їзджу, бо ту машину чоловік продав, шукає мені меншу (їздила на бусі), то зараз він мене возить куда треба. Мені неважливо вагітна чи ні як треба буде кудись зїздити то буду, навіть з дитиною маленькою в автокріслі. Це раніше я трохи боялась, машина на подвірї стоїть, а я маршруткою добираюсь.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення mala-karta » 15 квітня 2011, 23:52

Дівчата, а я сьогодні на машині за рулем їздила!!!! Останній раз - років 8 тому.
Так сподобалося, так сподобалося!!!!
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!

Всьо, буду читати правила
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron