Глобальні оголошення!



Вивчення французької

Модератор: krapk@

Re: Вивчення французької

Повідомлення Belle » 18 серпня 2012, 00:27

Мене теж вчила Ганна Романівна. Дуже класна вчителька. На її уроках не просто зазубрюєш,а реально починаєш розуміти французьку. Зі всіх репетиторів я би радила тільки її !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Вивчення французької

Повідомлення Nymydora » 18 серпня 2012, 09:15

А вона ще практикує???
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Вивчення французької

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 лютого 2013, 01:18

Для вивчення будь-якої мови "з нуля", можу порекомендувати програмку Rosetta Stone. Під цю програму розроблені окремі курси на різні мови: і всі європейські, і східні мови, і навіть латинь там є. Я особисто, коли маю час, саме з цією програмкою вчу як раз французьку. Вчу просто для себе, не дуже напрягаючись. При вивченні даної мови не користувалась ніколи жодними іншими засобами, матеріалами чи сторонньою допомогою, і тим не менше маю певний запас слів, освоїла елементарну граматику, і можу трохи розуміти живу мову, в фільмах наприклад. При тому інтенсивно займалась може місяців 3-4, а потім трохи закинула.
Звісно, що тільки за допомогою програми серйозно мову не вивчиш, але щоб освоїти початковий рівень, її буде достатньо.
Rosetta Stone использует комбинацию текста, изображений и звука, с тем чтобы обучающийся запоминал слова и грамматику интуитивно, без использования словарей. По мере развития ученика сложность повышается. В рекламе продукта говорится, что это такой же способ обучения, которым люди изучают свой первый язык.

Например, программа демонстрирует обучающемуся четыре фотографии. Далее дается звуковое и текстовое пояснение, которое описывает одну из фотографий. Обучающийся должен выбрать фотографию, которая наиболее соответствует описанию. В другом варианте, обучающийся должен завершить описание фотографии.

Во время письменных заданий, программа предоставляет экранную клавиатуру для облегчения ввода нелатинских символов.

Если у обучающегося имеется микрофон, программное обеспечение может попытаться оценить произношения слов.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей