Глобальні оголошення!



Досягли успіху. А що далі?

Модератор: krapk@

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення Nymydora » 28 січня 2011, 03:05

А в мене так, як в Хеппімамі - як тільки закінчується щось одне, одразу з'являються нові ідеї, проекти. І це на фоні основної роботи, яка вимагає постійного тримання себе у формі (вчителі-мовники мене розуміють ;-) ) Не розслабишся :lol: :lol: :lol:
от і зараз - закінчила одну річ, тиждень била байдики - і знов роботи, як бліх набралася :zybu:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Досягли успіху. А що далі?

Повідомлення happymami » 07 лютого 2011, 03:37

А далі - треба планувати далі ;-)
5 кроків до успіху

1. Визначтеся, чого ви хочете досягти
Ваш шлях до успішної кар'єри починається з ваших мрій, ваших бажань і ваших талантів. Про що ви мрієте? Ким уявляєте себе в майбутньому? До чого ви прагнете? Постійно тримайте в голові бажаний результат - це основа всіх великих кар'єрних досягнень. Уявне «втілення мрії» допомагає зробити майбутнє більш ясним. Крім того, коли ви бачите себе успішним, це зменшує страх перед завданнями (у голові створюється установка: «досягнення мети можливо»).
| +
2. Викладіть ваші плани в письмово
Сядьте і запишіть конкретні цілі за допомогою чітких формулювань. Також запишіть всі складнощі, з якими, ймовірно, можете зіткнутися на шляху до досягнення мети. Визначивши проблеми, можна працювати над їх подоланням. Також можна скласти список навичок, потрібних для успіху. Зосередьтесь на тому, що ви можете зробити вже сьогодні, і – до роботи!

3. Будьте чесні самі з собою (і я б додала ше від себе - з отчуючими також)
Завжди тримайте в голові, хто ви і чого хочете добитися. З'ясуйте, як ви хочете вимірювати свої досягнення. Коли ви будете знати, як виглядає ваш успіх, ви зможете прищепити собі корисну звичку говорити «ні» всьому, що веде вас в геть від ваших бажань. Уміння говорити «ні» допоможе вам взяти під контроль вашу кар'єру і досягти поставлених цілей.

4. Виділяйте час для обдумування результатів і коригування «курсу»
Регулярно виділяйте час на підбиття підсумків зробленого, відмітку досягнутих успіхів. Оцінюйте, що ще можна зробити, щоб просунутися до мети. Можливо, деякі обставини чи знайомства змусять вас переглянути свій первісний план і скоректувати орієнтири.

5. Спілкуйтеся і будьте в курсі!!!
Люди, які домагаються кар'єрного успіху, не працюють «у вакуумі». Своє особисте і професійне життя вони будують так, щоб бути в колі людей, що допомагають їм досягти успіху. Спілкуйтеся, діліться з людьми своїми поглядами на життя, відвідуйте різні тематичні заходи, виставки, форуми. Так навколо вас з часом сформується група людей, які поділяють ваші погляди і, з якими ви можете взаємовигідно співпрацювати.
Ці, на перший погляд прості поради часом не так-то просто і дотримуватися. Але головне - не відступати, не сходити з дистанції. Ви обов'язково досягнете успіху, якщо будете точно знати, чого хочете, і робити все, що від вас залежить.
http://biznesoblast.com/index.php?option=com_content&view=article&id=211:5---&catid=37:7&Itemid=76
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Досягли успіху. А що далі?

Повідомлення krapk@ » 07 лютого 2011, 12:32

слухайте, як вам це вдається? Я досі в житті нічого не досягла. І ніби не дуже ладача, і ніби не тупа, і б не сказала що дуже не везуча. Але все якось відходе від мене, коли вже ось- ось має статися. Інколи жаліючи себе, здається що я більше втратила ніж здобула за останнє десятиліття. Мені за пару тижнів 30, а що я маю? Хоча, саме головне в житті-мій син. Моє щастя, моя кровиночка. Добре, що Господь дав мені розум більше не відкладати народження дитини, ато б довідкладалася....... Вцілому ніби і все не аж так погано-2 освіти, навчання в аспірантурі, яке б давно вже мала закінчити, якби була більш цілеспрямована. Але надіюся, то ще станеться. А далі не знаю. Мушу ставити сина на ноги, то ж треба конче робити якусь кар'єру, тим більше я цього завжди прагнула. І принца теж хочеться зустріти (як з літ так і з розуму). Піти з головою в щось, думаю не вийде-мене не дуже на довго хватає-я емоційні, імпульсивна, не терпляча. Цікавлюся всім зразу, але нек можу довести до кінця. Дівчата, заспокойте мене, що колись я подорослішаю і це пройде, га?????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Досягли успіху. А що далі?

Повідомлення happymami » 07 лютого 2011, 12:49

Я не буду розписуватися за всіх. І не буду казати, шо особисто я якась успішна. Просто я займаюся тим, від чого отримую шалену енергію і гарний настрій. Для себе виділила такі головні принципи, шоб шост досягти, чи просто, шоб чимось пригодилося в майбутньому:

1. Не сидіти вдома. Як якась крута посада тебе знайде вдома? Як людина, від котрої може залежить твоє майбутнє, чи твоя кар*єра тебе вдома знайде7 Я згідна, що може і вдома знайти, якшо є така доля. Але сидіти і чекати, дивлячись романтичні кіна, то всьо не для мене. Чимбільше бути в колі людей, котрі розуміють, котрі мають такі ж інтереси, як я. Так як мене пре творчість, то я люблю всякі літературні посиденьки в Козі, концерти, фестивалі, художні виставки, тощо. Полюбе, шо таким чином зав*язуються нові знайомства. Іноді - дуууже корисні. А іноді - просто корисні. Таким чином ти сама себе піариш. По перше. А по друге - таким чином ти набираєшся азарту, надихАєшся від когось, прибігаєш додому з горящими очима, таким чинм тинабираєшся гарного настрою і позитиву. а це вже другий пункт

2. Бути завжди в гуморі і оптимістом. Бо я вірю, щот подіьне притягує подібне. Це раз. А по друге - людям куди приємніше спілкуватися з лбдиною, в якої завжди все чудово (не обовязково ж всім розказувати, шо життя не завжди солодке. Хай думають, шо в тебе всьо гуд). Ну і люди будуть тягнутися до того, хто заряжає їх позитивом.

3. Бути простою і чесною. Простота викликає довіру і дає можливість людям скидати маски. Чесніть... не знаю. Просто з нею добре. Хоч і важко)))

ІМХО. То лише моє бачення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Досягли успіху. А що далі?

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 17:08

заробляючи на життя не забувати про життя )))

щоб вовком не завити і по стінах після цього не лазити потрібно мати чітко визначений план. досягли успіху в одній сфері переглдаєте план свій, вибираєте наступний пунктик і досягаєте його. принаймі я так стараюсь робити і поки мені це получається. як буде далі не знаю. але надіюся на краще.
malyshka1612 Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей