Глобальні оголошення!



Зміст казок (про курочку рябу)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення krapk@ » 10 квітня 2011, 20:27

кидай зразу її сюди, я вже теж не пам'ятаю. І зразу паралельно давайте про колобка-я від баби втік, від діда втік. Чогось мене її суть цікавить, Руженка, дуже чекаю твого трактування :clapping:

До речі мені сподобалося якраз трактування про мишку, ніякий не "сірий кардинал" виходе, а:Роль мышки. Именно она появилась внезапно, всего лишь хвостиком махнула и выполнила работу, которая была не под силу людям (деду и бабе). Мышка – это не просто аллегория в виде животного. Это символ мысли, той божественной мысли, которая приходит внезапно, придаёт толчок в застоявшихся делах, вдохновляет на подвиги. Это провидческий или божественный импульс, который Всевышний посылает нашим людям в трудную минуту.

Именно она появилась внезапно, всего лишь хвостиком махнула и выполнила работу, которая была не под силу людям (деду и бабе). Мышка – это не просто аллегория в виде животного. Это символ мысли, той божественной мысли, которая приходит внезапно, придаёт толчок в застоявшихся делах, вдохновляет на подвиги. Это провидческий или божественный импульс, который Всевышний посылает нашим людям в трудную минуту.

І в Ріпці теж Роль мышки, головна. Не могли витягнути, пока не появилася мишка :гуд:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Радмила » 10 квітня 2011, 20:32

в Телесику, вже стали дідом і бабою, аж тоді зауважили, що не має дітей. :? Взагалі не казка, а ужастік. І зміючку-Оленку в печі спекли і з'їли, і зуби залізні повставляли . :shock:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Sawwku » 10 квітня 2011, 21:13

в нас всі казки мають якийсь прихований садистський момент. от тільки не зрозуміло, для чого він?

про Івасика Телесика.
скажу улюбленою фразою "Не спішіть ловити те, що само пливе вам в руки, бо можливо це пливе "те, що не тоне"". отаково зловила зміючка легку здобич, а потім поплатилися всі.
а ще я не розумію, як до тої казки ГрінПіс не добрався. там же пряма настанова нищити природу (гризти дерева) :lol:
а ще вчить поменше жрать шо не попадя, щоб потім не жаліти. казка для боротьби з ожирінням :lol:

от яка повчальна казочка :grin:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 22:39

krapk@, ну зміст в колобка, що не треба всім, хто каже, що старий-сліпий-глухий (лисиця) вірити.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення mala-karta » 13 квітня 2011, 01:04

Руженка!
А ну розжуй всім про телесика!

бережаночка написав:якщо почати спочатку то мені цікаво що ж малось на увазі під тою гілочкою,яку колисали-колисали баба з дідом поки не перетворилась вона на хлопчика?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.

Повернутись до Забавлянки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей