Глобальні оголошення!



Сімейні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Сімейні ігри

Повідомлення mari » 26 лютого 2011, 15:40

А ви граєтесь разом в ігри? А в які?

Пишу ті, в які ми граємо зараз, а які грались в ранньому дитинстві допишу як пригадаю.
Отож граємо зараз в Монополію- чудова сімейна гра, розвиває навики математики, менеджменту, веселого настрою, вміння вигравати і програвати,ризикувати, думати. Гра на весь вечір.Купували не в нас а за-кордоном.(там справжні залізні фішки, хорошої якості поле і гроші і ціна на наші гроші вийшла 200 гр, а не 500-800 як в Антошці :nea: Правда вулиці Лондона,і завдання по-англ., але це плюс.
Твістер- у нас є малюсінький, то там пальцями граємо і є великий. Класно! Реально добре грати 2 , а третьому-крутити стрілку. Смішно, весело, швидко.
Ерудит- складати слова. Цікава, але більше для дорослих цікава. Донька через півгодини вже нудиться.
Дискотека- спеціальне поле, кладетья на землю, з кругами на які треба під музику і Двд скакати. Смішно. Граємо по черзі.
Міні- театр, фокуси- граємо коли є настрій.
Sand-garden- коробка з білим піском і маленькими фігурками з яких твориш свій сад. Грати цікаво фантазуючи собі, граблями грабаючи пісок і релаксуючи. Допомагає коли нервуєшся. Граємо по черзі.
Дартц
А ще вгадуємо тварин по пантомімах і що написано в записках,
подіум моделі(ходимо і носимо різний одяг), тато- оцінює по 5 бальгій шкалі :flag:
Декламуємо вірші
робимо конкурси малюнків( тільки донька)
звані вечері( по черзі готуємо)і оцінюємо
орігамі
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сімейні ігри

Повідомлення mala-karta » 26 лютого 2011, 16:41

ми колись в монополію теж бавились - з макдональдсового хепімілу :)
зараз щось ні в що не граємо :head:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Сімейні ігри

Повідомлення mari » 17 квітня 2013, 12:44

Як в цікавий спосіб подати явища природи?

Погода: Заповніть прозору шклянку водою. Зверху нанесіть крем для гоління це - хмаринка. Поясніть, що коли хмари стають важкими від води, йде дощ! На крем зверху додайте блакитного харчового барвника, а тепер слідкуйте за дощем.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сімейні ігри

Повідомлення Nymydora » 17 квітня 2013, 15:05

ого, Марі, я вражена - ви стільки всього разом граєте!! А я не згадала жодної...(((
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Сімейні ігри

Повідомлення олеся » 15 липня 2013, 12:26

В нас появилася нова сімейна гра "Морський бій" сину подарували на ДН то ми з малими до пізнього вечора граємо... Цікаво я згадала своє дитинство в мене теж була така гра :love:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Сімейні ігри

Повідомлення flash-ka » 15 липня 2013, 12:37

олеся написав:в мене теж була така гра

а ми на листочках у клітинку малювали..... кожен мав свій зошит з тактикою і стратегією :hi:
п.с. у мене 8 двоюрідних братів і тіко одна рідна сестричка, яка не хотіла бавитись зі мною :crazy: бо я мала
а ще коли були такі часи,що вимикали світло на 4-5 годин ввечері, то тато ставив акумулятор і ми всією сімєю бавились в монополію. дякую їй за знання Пеле, Рембрандта, Мікеланджело і багато інших :yes:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Сімейні ігри

Повідомлення олеся » 15 липня 2013, 12:40

А ми теж бавилися в таку гру в клітинку)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Сімейні ігри

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 липня 2013, 16:02

Ми півроку назад купили Монополію. Я тільки повирізала половину грошей і ще жодного разу не грали :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Сімейні ігри

Повідомлення mari » 15 липня 2013, 16:24

ну то в чому проблема, починайте просто зараз. Гра захоплива!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сімейні ігри

Повідомлення lyudmilka » 16 липня 2013, 17:10

Моїх веселить гра, яку можна грати в сімейному колі, а також при застіллі, зі старшими дітками. Кожен отримує маленький листочок і пише одного персонажа з мульта, чи фільму, але секретно. тоді з допомогою лейкопластира прикріплюється листочок до чола (чи підборіддя) сусіда. І так кожен - свій листочок приклеїв сусіду, і отримав собі. Всі бачать хто ти, але ти не знаєш. Завдання: відгадати свого персонажа, задаючи запитання. Думала, що то з малими весело, а переконалася, що дорослим ще веселіше.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Далі

Повернутись до Забавлянки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість