Глобальні оголошення!



Прищики під носиком

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Прищики під носиком

Повідомлення TYulia » 16 лютого 2014, 12:56

сорбекс ми з власної ініціативи попили, але ситуація не покращилась. А Протопік то як я вже писала, то поміг, але бачу знову чуть прищики появляються, хоча ще досі мащу тою маззю. Чи то на щось алергія не знаю... може того тижня ще раз до дерматолога сходимо, вона ксзала через 10 днів показатись.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Прищики під носиком

Повідомлення Vikibee » 16 лютого 2014, 16:04

Ми маємо цілу серію кремів: "Локобейз Ріпеа" (досить хороший, натуральний, суміш парафінів), дуже гарно підходить для зволоження пересушеної шкіри. "Дермалекс", "Ліпікар бальзам + олійка для купання", "Протопік", "Елідел", "Атопра" ... але всі вони лікують лише поверхнево. Знімають шелушіння шкіри, почервоніння, на деякий час зуд. Але проблему потрібно шукати в середині, це однозначно. В нашому випадку атопічний дерматит спричинений нестачею вітаміну А в організмі, поганим відтоком жовчі (ми ще п’ємо різну травичку + курсом вітамін А в олійному розчині, то наступає покращення) + виключаємо алергенні продукти. Ті, які знаємо, що точно на них алергія. Аналізу поки не здавали. Тому, всім раджу - вбивати проблему в корені. Креми - це не панацея. Хоча, нам без них ніяк. Лікар пояснила, що не можна допускати, щоб шкіра була була пересушена, не дай Боже, щоб не з’Явилися асматичні компоненти. Тому я мащу і вдень і в ночі, правда, зимою, на весну загострення проходить.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Прищики під носиком

Повідомлення TYulia » 16 лютого 2014, 16:27

в нас ті прщики не сухі, ну і не мокрі, просто такі розовенькі
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Прищики під носиком

Повідомлення Новенька » 16 лютого 2014, 23:21

та в нас теж вічна проблема з алергіями. Тому й питала про сорбенти. Я теж виключаю алерген, даю феністил крапельки, і мазь. З сорбентами важко, бо доня їх не може пити :bad: :=): . Тому просто мушу перечекати, коли організм очиститься. :impossible:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Прищики під носиком

Повідомлення TYulia » 17 лютого 2014, 11:36

і скільки то переважно треба чекати?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Прищики під носиком

Повідомлення Новенька » 17 лютого 2014, 12:15

Та то важко сказати, коли все проходить, бо ж таки даю ліки. Але видно, що нових проявів нема (тобто якщо висипка на ліктях, і ще є щось в крові, то сипе личко, а як нема, то висипка зменшується, якось так :impossible: ), Той продукт пробую через місяць-два. І знову чекаю. Тому в нас багато продуктів не було введено :confused:
Просто пробувала різні сорбенти, щоб пришвидшити виведення, але не може доня їх пити :bad:
Інших варіантів я не знаю :sad:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Прищики під носиком

Повідомлення Dashko » 25 лютого 2014, 18:23

Думаю, те, що приищиикии знову зявляються - це так само добре, як те, що піднімається температура після дії жарозниижуючих. Мазі вважаю дуже небезпечними ліками :sad: , бо ззовні все гарно стає, а що всередині, не відомо :sad:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість