Глобальні оголошення!



На що буває алергія? Ваш досвід

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Mama3 » 17 грудня 2013, 01:50

Моя мала має алергію на продукти. Десь після року почало проявлятися. Мали кілька приступів, підпухало обличчя, особливо повіки, на губах від апельсини було, від ківі. Отже,нам не можна шоколаду, цитрусових, ківі, червоних фруктів. зразу йдуть висипки, свербіж по тілу. Зараз нам ставлять атопічний дерматит, то позбулись подушки, ковдри. але ще ж іграшки є, подушки в бабці, яка живе з нами, і ще гості, які так і лізуть зі своїми цукерками, а дитина, як на зло, все те любить. Найгірше,що старший може їсти все в розумній кількості і нічого, а від неї треба ховати і ховатися малому. Жах! Але сподіваюсь,що переросте.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення mari » 17 грудня 2013, 01:52

на апельсини, ківі, ананас- у великій к-сті( висипка на шкірі, чешеться рот, пече язик)
на нерозведений натуральний яблучний сік (болить живіт приступоподібно)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ulkanet » 17 грудня 2013, 02:00

Mama3 в моєї малої коли загострення тих алергій - то я не то шо різко кажу, а гавкаю до тих хто приносить цукерки :dash:
а що робити, як до людей не доходить.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Mama3 » 17 грудня 2013, 02:10

У нас найкраще, коди дієта. От йдуть свята, то з жахом думаю,хоч в гості не ходи.
Зараз користуюся кремом від А-Дерми, то полегшує свербіж. Але (може не в цю тему), алергічні прояви бувають і від глистів. Ми мали, не знаю, чи до кінця вивели. Шукаю темку про глисти.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення flower » 17 грудня 2013, 10:02

Ulkanet написав:Mama3 в моєї малої коли загострення тих алергій - то я не то шо різко кажу, а гавкаю до тих хто приносить цукерки :dash:
а що робити, як до людей не доходить.

Ага, моя свекруха ніяк не розуміє того і далі пихає і каже: "та від одної нічого не буде!"
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення nadusha » 17 грудня 2013, 10:33

Ага! Я теж через цукерки не люблю гостей, вже просила - краще купіть печиво чи фрукти, курагу, ізюм, горішки (то до деяких дойшло), а моя мама, то як на зло пхає так, щоб я не бачила :dash: Тепер жду Миколая :crazy: , минулого року, то тайком переполовинювала вміст коробочок з цукерками і ховала :aggressive:

А по темі отут гарні статті, що більш-менш узагальнюють причини алергії
Фактори ризику розвитку алергії у дітей
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Небезпека в будинку або як позбутися алергії
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Обережно: отруйні кімнатні рослини!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Алергія від... вазона
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Sms » 17 грудня 2013, 15:24

nadusha написав:В Артема ті судинки, то вже зо три роки. Око не закисає, не сльозиться, в зовнішньому нижньому кутку червоні судинки.


в нас в 1,5 місяці був алергічний коньюктевіт. Причину не знаю. так і не встановили. Виглядало як крововилив в оці. Лікували довго й нудно..... :dash: Близько 2 місяців.
А взагалі алергія в малої на буряк, цитрусові, з ліків на Дегістин (це ферменти для травлення) і на Ніфуроксазид :crazy: Інших алергенів поки що не визначила...
А взагалі те що ти описуєш - може бути симптомом астми з алергічним компонентом... :sad: Ви на це не обстежувались? В подруги ця болячка, то в село їздити не може. Сирість + пір'я + пилюка посилюють приступи. Вона від приступів рятувалась повітряними кульками, щоб нормалізувати дихання.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Inna » 17 грудня 2013, 15:50

В малого десь в 8 чи 10 міс теж був алергічний коньюктивіт. Ходили на Гоголя к окулісту. Малий був повністю на ГВ,причина в мому харчуванні. Порада була така-або істи нормально їжу-ТІЛЬКИ ДОМАШНЮ і нічого покупного,навіть в бабусиків на базарі. Ні мяса на базарі,ні помидорів, одним словом нічого не можна було купувати. Прописала краплі,робили в аптеці на Ст.Бандери
А ще у малого була алергія на мясо індика,доречі теж купленого на базарі. А від цукерок,цитрусів,МЕДУ то завжди є.
Inna Офлайн


 

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення olgakr » 17 грудня 2013, 16:41

В нас алергія на мак - достатньо того, що посипаний на бублику- висипає щічки і рот прищиками і чухається, в малої на виноград. В 8 міс. зїла декілька ягід з шкіркою не митих, то вночі так кричала, що ми поїхали в лікарню, думали, що апендицит :scare:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення nadusha » 18 грудня 2013, 10:18

Sms написав:А взагалі те що ти описуєш - може бути симптомом астми з алергічним компонентом... :sad: Ви на це не обстежувались? В подруги ця болячка, то в село їздити не може. Сирість + пір'я + пилюка посилюють приступи. Вона від приступів рятувалась повітряними кульками, щоб нормалізувати дихання.


Так, теж про те думала, але більше в село не їздили і від серпня такого більше не було...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron