Глобальні оголошення!



Гемангіоми

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Гемангіоми

Повідомлення nadia 2311 » 08 червня 2010, 01:37

У нашої малечі гемангіома на головці в ділянці тім"ячка.З"явилась в три тижні. Спочатку думала, що то я така погана мама і набила донечці синячок, але потім помітила що воно швидко почало рости, як в діаметрі так і втовщину.Зараз ріст припинився помаленько іде регресія.Для лікування їздимо в Київ.Хтось з таким стикався ? Що робили?
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Родимки у дитини

Повідомлення happymami » 10 липня 2010, 19:55

nadia 2311 написав:У нашої малечі гемангіома на головці в ділянці тім"ячка.З"явилась в три тижні. Спочатку думала, що то я така погана мама і набила донечці синячок, але потім помітила що воно швидко почало рости, як в діаметрі так і втовщину.Зараз ріст припинився помаленько іде регресія.Для лікування їздимо в Київ.Хтось з таким стикався ? Що робили?

У мене шось схоже було на нозі. Тільки не червонуватого,а коричневого кольору. Я просто здерла ту штуку док рові. І всьо. більше нема. А в мого тата така штука зробилася як грибочок. На тому ж місці. шо й в мене. Але я не думала, шо шось схоже може бути і у діток :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Гемангіома

Повідомлення Iryska » 30 серпня 2011, 13:57

У доці під оченятком маленька гемангіомка, вона начене росте, але... чи варто її видаляти? вона дуже небезпечна?
Iryska Офлайн


 

Re: Гемангіома

Повідомлення Nin4ik » 31 серпня 2011, 10:28

У моєї похресниці була на спинці, і вона росла. вони її видаляли в Ахмадеті (Київ).

Гемангіома це сгусток капілярів, небезпечне її поранення, бо можна не зупинити кров. А от чи треба видаляти, то варто порадитись із лікарем!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Гемонгіома у дитини

Повідомлення okcana » 17 грудня 2012, 23:07

В моєї донечки від народження є дві гемонгіоми. Одна з боку на животику, інша на спинці. На животику - маленька, вона то зникає то появляється, я за неї щось не переживаю. А от на спинці вона мене трохи тривожить. Ми їздили в онко, нам сказали що з часом потрібно буде вирізати, а поки спостерігати.
Їздили до Львова в Чорнобильську лікарню (непамятаю прізвища лікаря), то він сказав чекати, і до семи років вона як появилася так і зникне. Нам вже 3,2 р. наша гемонгіома то білішає, то знову стає червонішою, але більшою не робиться. А от сьогодні моя Настя каже що болить її спинка, і я вже настрашилася що може то від гемонгіоми?
Дівчата, поділіться своїм досвідом в цій проблемі, може в кого таке є чи було, що робили, до кого зверталися, куди їздили. Мені буде кожна відповідь цікава. Чекаю відповідей і порад.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Гемонгіома у дитини

Повідомлення flash-ka » 18 грудня 2012, 09:03

okcana наша донечка народилась з плямкою на спині.Сказали спостерігати і якщо не буде змінюватись в розмірі чи темніти, то нічого страшного. ще важливо чи народилась дитина з нею, якщо ні, то можуть сказати вирізати. ви не лякайтесь, то не страшно. а чорнобильська лікарня у Львові справді хороша!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Гемонгіома у дитини

Повідомлення Lenysa » 18 грудня 2012, 09:15

У мого племінника було 2 з'явились 2 тижні після народження, на голові і на щоці, то на щоці обколювали, а на голові ні, то на голові сама зійшла, а от на щоці зійшла, але залишилась натягнута шкірочка, то вони от записувались і забирали її лазарем, але взагалі Американські лікарі казали що воно до 7 років повинно пропасти йому зараз 6, то справді пропали.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Гемонгіома у дитини

Повідомлення олеся » 24 січня 2013, 16:52

В мого меншого була гемангіома на пальчику ноги. Сама пройшла рекомендували лікаря з чорнобильської лікарні Могиляк Тарас, але в нас після року пропала то ми і не зверталися...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Гемангіоми

Повідомлення nadia 2311 » 24 січня 2013, 19:49

Бачу, що першою цю тему колись починала я, тому розповім про наші успіхи у лікуванні. Коли донечка була ще зовсім малесенькою у нас в ділянці тімячка зявилась гемангіома , яка інтенсивно росла як в діаметрі так і в висоту( а це значить , що в глубину також). Спочатку ми кинулись по лікарях в Тернополі, вони рекомендували вирізати або спостерігати як хто. Спостерігати не було часу, оскільки гемангіома росла - потовщувалась, а значить могла порушити кровопостачання судинок головного мозку .Вирізати також не наважились оскільки мали багато неврологічних порушень, зокрема, сильний набряк головного мозку. Тому оптимальним для себе обрали лазерну терапію в клініці О.Богомолець.
їздили туди 14 раз. Після першого ж разу ріст пухлинки призупинився, а з кожним наступним візитом новоутворення зменшувалось спочатку в обєиі , а потім і в діаметрі. Останій візит був в 1рік і 3 міс просто огляд без процедур. Зараз в малої на головці і сліду не має.Шрамів,залисин також ніяких не залишилось.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Гемангіоми

Повідомлення Vikibee » 24 січня 2013, 21:52

У нас також є гемангіомка в області грудної клітки, з’явилася приблизно у три тижні після народження доні. Спочатку була плямка, потім почала рости і стала у вигляді малинки. Після того, у віці - 3 місяці ріст гемангіоми призупинився. Ми консультувались у багатьох лікарів, відповідно й думок стосовно лікування почули безліч. На даний момент консультуємось у Могиляка у Львові у Чорнобильській лікарні. Казав не чіпати. На сьогодні доні рік і 5 ріст призупинився, краї посвітліли і наче розчепилися де-не-де. Поки спостерігаємо. Наголошували нам на тому, щоб не тримати її на сонці в будь-якому випадку і старатися не чіпати руками. Маленька в нас як голенька то постійно її мусить ущипнути :scare: , тому стараюся в маєчці тримати, щоб "очі не муляло" Марічці)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron