Глобальні оголошення!



Дивна алергія

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дивна алергія

Повідомлення Перлинка » 30 листопада 2010, 20:49

В нашого Юрчика з маленького віку є невеличка алергія, яка являє собою 2 плямки на ручках-сухої шкіри. Час від часу пропадає, появляється.... А недавно ці плями злізли на ноги і почали його чухатися. Ми купали, мазали, шкіра стала суха, але не проходить. А 2 дні тому попа вкрилася червоними сухими плямами. Пішли ми до дерматолога, а він каже-всі ці плями від підгузників. Це при тому, що ми одягаємо памперс ектів бебі лише вночі і на 3 години вдень напрогулянку. І чого на руках?????


В мого малого те саме,спочатку була бляшка на животику,яка то зникала,то зявлялась,потім на попі,а тепер по всьому тілі.Були в дерматолога приймали глюконат кальцію і краплі феністил від алергіїї,а також мазюкали бовтушкою та маззю ,які нам робили по рецепту в аптеці.Перший раз то лікування допомогло,але через деякий час вилізло ще більше,що на спині і животику на дитині живого місця не було,на ліктьових згибах та на згибах в колінках аж ранки були цього разу вже ні мазюки ні бовтушки не допомагали.Сидимо на дієті ,пємо ліки від алергіїї,на кілька днів вщухне,ніби починає сходити і потім знову зявляється.Перу безфосфатними порошками,купаю не часто,бо дерматолог радила поменьше мочити.
Алерголог направила на здачу аналізів від глистів,знайшли лямбліїї,вона сказала,що продукти життєдіяльності тих лямблій дуже тосичні і можуть викликати таку алергію.Щоб виключити,що то не від них ,треба ті лямбліїї вивести.
Тільки лікування яке вона призначила індійськими препаратами мені не внушає довіри,тому будемо звертатись ще до "спеціаліста по лямбліях".
Кілька днів тому приїхали до мами в Тернопіль,у неї своя вода з колодязя.Ми дома пємо та готуємо їжу на купованій воді ,а не на воді з крану,але певно в ній щось є,бо короче в мами все почало сходити,тому думаю,що то таки вода.
Може алергія на воду з крану ,бо все-таки вмиваємось та купаємось дома нею,хоч без шампуня та мила мию його.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей