Глобальні оголошення!



Діатез

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Діатез

Повідомлення Milichka » 26 квітня 2010, 08:24

Донечці 7 місяців( ми на ГВ, з 6-ти місяців почали вводити прикорм, зараз їмо овочі, фрукти, кашки і творг). У три місяці, після того як я поїла шоколаду, на щічках у дитини появилась не велика висипка. Я виключила всі можливі, на мою думку, алергени. Доні давала, за приписом педіатра, Феністил і Біо Гая, сама пила діазолін, щічки мазала Феністилом, Еліделом, цинковою мазю. НІчого не допомагало, але оскільки висипка була не великою, педіатр сказав нічого більше не робити, можливо саме пройде. Але тепер площа діатезу побільшала, інколи почервоніння появляються і на спині. Алергена досих пір не виявила. Можливо риба, яйця - які вживаю я.

Можливо хтось стикався з діатезом. Що робив? До кого звертався? Що помогло? Коли пройшло?
ВСІМ ДЯКУЮ!
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Діатез

Повідомлення mari » 26 квітня 2010, 13:16

А не пробували очищену і перемелену шкарлупу яйця давати з 1 кр.лимону на кінчику ножа?Навіть якщо ви виключаєте яйця з раціону, цей рецепт є неалергенним!!! Йогурт в капсулах? Не здавали кал на аналіз? Що там робиться?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Діатез

Повідомлення Melisa » 26 квітня 2010, 21:20

Міля, а яйця? ти ж раціону яйця не виключила. :!: я на паску так з"їла дві шт. а на наступний день у малої висипка. так що пошукай в неті інфо про ВСІ алергени. може, якраз ще про щось забула.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Діатез

Повідомлення Melisa » 26 квітня 2010, 22:25

Мілічка, я тут шукала інфо про лямблії і натрапила на дещо, що тебе зацікавить:

"одна из гипотез предполагает, что наличие лямблий способствует развитию и тяжелому течению аллергического дерматита (того самого, который наш народ называет диатезом), поэтому, ежели есть признаки дерматита, обследование на наличие лямблий (ну и лечение при обнаружении) – обязательны "

Знайшла на сайті Комаровського http://komarovskiy.net/faq/lyamblioz.html
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Діатез

Повідомлення Milichka » 27 квітня 2010, 07:43

Марі, Неля - ДЯКУЮ!
Нарахунок яєць - я їх виключила, бо підозріваю що вони це вони можливі алергени.
Аналіз калу на мікрофлору ми здавали, все в нас в порядку. Можливо потрібно здати на глисти, але наш педіатр каже, що в таких маленьких діток глистів не буває....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Діатез

Повідомлення мешканка » 27 квітня 2010, 08:04

Milichka написав:Марі, Неля - ДЯКУЮ!
Нарахунок яєць - я їх виключила, бо підозріваю що вони це вони можливі алергени.
Аналіз калу на мікрофлору ми здавали, все в нас в порядку. Можливо потрібно здати на глисти, але наш педіатр каже, що в таких маленьких діток глистів не буває....

Нелічка, ми виявили лямблії в 9 місяців, а до того вони вже могли бути. А в знайомої в 7 з половиною виявили аскариди. Так що, то неправда, що в дітей до року-глистів не буває. Але перевіритись варто, особливо, якщо висипи будуть "циклічного характеру". Як казала наша лікарка-в малих дітей 70% хворіб-від паразитів.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діатез

Повідомлення Milichka » 27 квітня 2010, 09:11

Мешканка, а де ви здавали аналізи?
Потрібно брати направлення?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Діатез

Повідомлення мешканка » 27 квітня 2010, 09:23

ні, то в поліклініку треба, а там, в санепідемстанції-ні, просто, приносиш, оплачуєш в касі, або на руку і все, зо годинку-другу забираєш. Але, крім висипу, можуть бути ще інші прояви: синячки під очима, наліт на зубках-язиці, перебірливість в їжі, велика тяга до солодкого, можливо, неспокійний сон і т.д.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

діатез

Повідомлення _viki_ » 13 травня 2010, 21:10

у нас була така ж сама ситуація. Теж радили борно-цинкову мазь, але ми її не знайшли, тому мазали дитячим кремом. А алергеном виявились яйця, все пройщло за 2 тижня
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: ДІАТЕЗ

Повідомлення Nymydora » 13 травня 2010, 21:15

а в нас червоні щічки трималися цілу зиму - ми спочатку не знали, що то таке, бо висипки, як такої, не було, зате шкіра була помітно суха. А потім помітили, що щоки червоніють, коли камін включений. Вирішили, що це діатез як реакція на сухе повітря
Зараз каміном вже не гріємось, то щоки не такі червоні, хоча шкіра ще суха. Зате на спині з"явилась якась висипка - просто вся спинка червона. Якби алергія -то мабуть, було би по всьому тілі, а так - тільки спина. Думаю, що пітничка. лікарю ще не дзвонила, сподіваюся, що легше буду вдягати, більше повітряних ванн і купатися в травах - то зійде. Ми повністю на ГВ, нічим не догодовую. Просто не знаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей