Глобальні оголошення!



Болить ніжка

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Болить ніжка

Повідомлення олеся » 29 грудня 2012, 00:33

Мій Павлик останнім часом жаліється що його ніжка болить іноді кульгає. І завжди показує на ліву ніжку, я думала вже що притворяється щоб на руки вилізти, але занадто часто таке буває. Ще навесні він один день дуже важко ставав на ногу, іноді повзав це було один день. Тоді уваги не звернула, бо вроді як вдарився перед тим, але зараз і той випадок згадала і це теж була ліва ножка... Казали що здають в такому випадку ревмопроби, що це таке? І до якого спеціаліста краще з такою проблемою звернутися?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Болить ніжка

Повідомлення Dribchuk » 29 грудня 2012, 00:45

олеся почніть з педіатра і ортопеда. В мене мала часто жаліється що болять ніжки, особливо перед сном, я замітила що їй просто подобається коли їй чухати ніжки, але я добряче за то попереживала.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Болить ніжка

Повідомлення Ulkanet » 29 грудня 2012, 00:53

мій брат як був малий то тоже жалівся шо ноги болять, уваги не звертали, бо думали шо вигадує. він в нас був троха проблемна дитина.
а в віці 16-18 років, виявилося шо в нього якась там сильно задавнена хвороба суглобів (я дуже погано орієнтуюся в медецині і ліках, тому не буду писати бо незнаю який там правильний діагноз), навіть в армію не взяли. казали якби то зразу лікувати, а так тепер 1-2 рази на рік, проходить курс лікування. то весною і осіню коли городи, то в нього сильні дуже болі в в суглобах, бо навантаження великі, то бідака аж ходити не може. в нього з тими суглобом де стопа і нога зєднуються, там де гулька на нозі (ото поснила :ha: ).

може сходи ше до травматолога і ортопеда, розкажи шо було колись з ножкою проблема. може тре буде ренген робити.
а ревмопроби - якшо не помиляюся, то беруть кров з вени на той аналіз.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Болить ніжка

Повідомлення Русік » 29 грудня 2012, 14:31

в мого старшого так іноді буває - жаліється на біль в одній або обох ніжках. Особливо вночі. Вперше це сталось роки 2 тому, після двох перенесених ангін. Ми сполошились, що то може бути ускладнення після ангін, здавали ревмопроби (кров з вени). Нічого не виявили. педіатр сказала, що то може особливості віку, коли швидко дітки ростуть.
З тих пір таке було ще пару разів. Роблю масаж, іноді з кремом для суглобів (Алезан). Як дуже біда, то даю дозу Нурофену як знеболюючого.
Зазвичай на наступний день ніжки не болять.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Болить ніжка

Повідомлення mari » 29 грудня 2012, 15:32

У нас таке буває 1 раз десь в місяць, болять пальчики або коліна,я зауважила відношення до переживань,плачу, повного місяця, різких змін погоди, може посеред ночі плакати що болять,даю пол.спазмалгону.
це вже десь 4 роки, аналізи без змін, кальцій , фосфор, в нормі, ревмопроби теж, в кого тільки я не була. Зійшлись що це точки росту болять.

Знайома педіатр з США яка зі мною вчилась і виїхала, сказала що тре потужний комплекс вітамінів, з кальцієм, і цілим мінерало-віт.комплексом, вона в мене до того ще й їсть не дуже, молока не п"є взагалі і кисломолочного дуже мало їсть.
в 2011 прийняла 1 місяць вітаміни комплексні- проблем не мали 5 місяців. Зараз мені теж їх вислала, заберу на днях. Хто хоче-віддам по собівартості скільки захочете. вислала коробку-300 шт., ми їх навіть за 3роки не випємо.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Болить ніжка

Повідомлення Marichka » 29 грудня 2012, 16:16

В нас в середу теж дитина скаржилась,що ніжка болить,в коліні.Я так злякалась,думала простудила,бо перед тим часто стояла на колінах біля дивану і малювала,я не дуже підстеляла.Але заснула(вже було видно,що дуже хоче спати) і не згадує,слава Богу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013


Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей