Сторінка 1 з 3
Хвороби з висипкою

Додано:
10 червня 2012, 20:22
flower
Мені так важко зараз, так переживаю за свою доцю, так мені жалко її, бачу як вона бідненька мучиться, як мучить її та температура. Он знов 39.2. Коли той антибіотик вже діяти почне? Я надіялась шо сьогодні вже буде краще, температура піде на спад, не переживала сильно, а зранку так засмутилась, глянувши на термометр. Біднятко такі стреси получає при кожному уколі. Так сильно кричала коли їй лікарка в горло заглядала, в мене вона ніколи так не плаче. І при уколах теж, а ще ж шоно перший день. Хочу здорової дитини!
Re: Балачки у flower

Додано:
11 червня 2012, 14:11
irinka
flower як Веронічка?
Хвороби з висипкою

Додано:
11 червня 2012, 17:26
flower
температура менша однозначно, по дитині чути однозначно. але яка точно не знаю. вона поміряти не дала, хвилинку я десь потримала то було 37 зранку, не думаю шо сильно вище напевно 37.5. Зявився сьогодні трошки висип на личку і чуть на спинці. то я трохи перелякалася, бо Дрібчук мене скарлатиною лякала, то перечитила про все і про кір і про краснуху, ніби симптоми не підходять. Але лікарка відразу як ще мені призначала антибіотик, казала феністил давати, для профілактики алергії. Я не давала, бо ж важко запхати. Сьогодні з криками то трохи дала, списую то на алергію або пітничку, бо потіє постійно. Я ж не знаю я та пітничка виглядає, у нас не було ніби її. А от алергії були, то схоже.
Re: Балачки у flower

Додано:
11 червня 2012, 19:01
Lesya
Феністил хороша річ - знімає набряк, свербіж, трохи біль. А пітничка від алергії мало чим відрізняється. За 2-3 дні мине, не хвилюйся. Добре що температура спала.
Re: Балачки у flower

Додано:
11 червня 2012, 20:03
irinka
flower нехай донечка швидше одужує!!!
Re: Балачки у flower

Додано:
11 червня 2012, 22:07
flower
ой... дякую!!!!! сьогодні ми вже трошки бігаєм по хаті, ато до того лежала і собі шось мляво говорила до себе. Вперше то я так спереживалася за неї.
Re: Балачки у flower

Додано:
12 червня 2012, 11:04
Любов
flower, добре, що донечка йде на поправку. думала про вас і подумки посилала здоров'ячка. видужуйте і більше не хворійте.
Re: Балачки у flower

Додано:
12 червня 2012, 11:33
flower
сьогодні знову лікарка Тернопільська гляне, шоб таки визначити чи це скарлатина чи алергія, по телефону вона схиляється до скарлатини, бо казала шо дуже горло було погане. А я надії маю на алергію. Боюся я скарлатини шоб ускладнень не було, та й не розумію від кого заразились, всі дітки з якими бачились здорові. Шей ресторан замовили на 23 число для святкування дня народження, а як скарлатина то там довше не можна буде в люди суватися, все переносити доведеться. І от так то.
Re: Балачки у flower

Додано:
12 червня 2012, 13:27
TanenRom
flower написав:сьогодні знову лікарка Тернопільська гляне, шоб таки визначити чи це скарлатина чи алергія, по телефону вона схиляється до скарлатини, бо казала шо дуже горло було погане. А я надії маю на алергію. Боюся я скарлатини шоб ускладнень не було, та й не розумію від кого заразились, всі дітки з якими бачились здорові. Шей ресторан замовили на 23 число для святкування дня народження, а як скарлатина то там довше не можна буде в люди суватися, все переносити доведеться. І от так то.
в нас підозрювали так зимою скарлатину, в нас ще була ознака - обложений густим білим нальотом язик - але потім виявилась - розеола.
Re: Балачки у flower

Додано:
12 червня 2012, 13:30
Любов
TanenRom написав:але потім виявилась - розеола.
а це ще що таке????????
вже погуглила, капець. чого тільки зараз нема.