Глобальні оголошення!



Амінокапронова кислота і інші ліки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Амінокапронова кислота і інші ліки

Повідомлення Касівочка » 25 травня 2012, 19:37

Ми прихворіли, сьогодні приходила лікар і призначила окрім всього іншого розчин амінокапронової кислоти (внутрішньо 3р. в день по 1 ч.л.) з метою профілактики та лікування ГРВІ. Чи не буде якось впливу від саме цього дозування на кровоносну сис-му, бо вичитала про тромбоутворення :scare: Чи варто взагалі дітям пити цю кислоту, чи можна обійтись?
П.С. Так як в мене старша часто хворіє, і йде на осінь в садок, лікар порадила зміцнити імунітет - п'ємо наразі Бронхомунал і Джерело. Виникло питання і про доцільність вживання цих препаратів. Можливо, нехай краще організм сам бореться з інфекціями, а то привикне до пічкання? Чи перед вступом в садок варто пропити такі препарати, бо полюбе буде на початку хворіти, а так може якось легше і швидше це все перенесе, бо маю ще одну ляльку, і не хочеться, щоб одна іншу заражала..
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Амінокапронова кислота

Повідомлення Dribchuk » 25 травня 2012, 22:48

Нам лікар-імунолог також призначила Джерело. Ми робили аналіз крові на імунограму і показав що знижений рівень якихось там клітин що відповідають за імунітет. Маємо протипокази до щеплень. Про Джерело можу сказати лише позитивне. Поки дитина його приймала абсолютно не хворіла ні осінню, ні взимку ні весною. Один раз засопляла, але то швидко минулося. Я дуже задоволена бо загалом мала має схильність до застудних захворювань, особливо ларингіту. Так що на рахунок цього препарату - дуже вам раджу. Сусідка також почала весною малому давати і також задоволена - дитина часто бувала в колективі і нічого не "підхопила".
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.


Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей