Глобальні оголошення!



Простудили очко!

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Простудили очко!

Повідомлення КлубНіка » 28 грудня 2011, 11:09

Дівчатка допоможіть! Мій синочок на вулиці був розплакався і йому обвіяло очко. Я його помиваю чаєм, але це мало помагає. Може хто знає, чи можна які капельки покапати, чи ще щось зробити, бо я неможу дивитись на те підпухше очко. Тай малому воно дискомфорт приносить, постійно норивоть його потерти, а я боюсь щоб ще гірше нічого собі незробив. Допоможіть!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Простудили очко!

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 11:13

я вже зараз і не згадаю. які краплі нам приписували... Якісь ото.....
Але ми з очима ходили в очний садік на прийом до приватного лікаря. Тобі близько - замотай очко і сходи. Там здається близько 30 грн коштував прийом. Зато лікар з досвідом. Саме він мені казав, шо якшо гноїться очко, то найкраще мити зеленим чаєм. а не чорним.
Правда, я не памятаю як він приймає(((( Але думаю зранку є.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Простудили очко!

Повідомлення Sawwku » 28 грудня 2011, 11:13

я б радила таки до окуліста. поради порадами, але дивися, щоб часом то не було щось серйозніше за просто надуте око.
якщо справді просто продуло, то промивай ромашкою, і за день-другий як не пройде, то хоча б полегшає.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Простудили очко!

Повідомлення КлубНіка » 28 грудня 2011, 11:20

То точно просто продуте очко, бо воно не гноїться, а просто трохи підпухло і сльозиться. Дякую за поради на рахунок ромашки, я щось про неї зовсім забула.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Простудили очко!

Повідомлення georginochka » 28 грудня 2011, 12:48

Я думаю, що простуджене очко - це вірусний коньюктивіт :? В нас в такому випадку очі підпухають і сльозяться. Промиваємо ромашкою і капаємо лаферобіон.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Простудили очко!

Повідомлення Dribchuk » 10 жовтня 2012, 08:44

І в нас проблеми з очками (впридачу ніс і сьогодні "підключилося" вушко). З очка сильно тече "гній", вночі війки буквально склеюються. Викликала педіатра додому, сказали промивати ромашкою, капати лівоміцетинові каплі, лаферон в носика, носик промивати і закрапувати судинозвужуюче. Але сьогодні 3 день болячки і стало гірше бо почало боліти вушко. Подзвонила до нашого лора, сказали дати ще синупрет. Ядуже хвилююся бо це вже буде 3й випадок отиту починаючи з червня місяця. Око дуже червоне, але не припухле. Може хтось порадить нормального окуліста (бажано в центрі і з номером телефону)? Дякую!.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Простудили очко!

Повідомлення nadusha » 10 жовтня 2012, 08:51

Вушко може боліти, якщо дуже закладений ніс (але за умови, що немає температури, з температурою - то отит). Нам в такому випадку помогли судинозвужуючі каплі в носик, плюс ще щось антигістамінне, щоб зняти набряк. Якщо ви в Центрі, то сходіть на Гоголя, там приймає і окуліст і лор(бо з вушком ліпше не жартувати)... Отити часто люблять повертатись... Одужуйте!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Простудили очко!

Повідомлення Alisa » 10 жовтня 2012, 09:06

Dribchuk написав:І в нас проблеми з очками (впридачу ніс і сьогодні "підключилося" вушко). З очка сильно тече "гній", вночі війки буквально склеюються. Викликала педіатра додому, сказали промивати ромашкою, капати лівоміцетинові каплі, лаферон в носика, носик промивати і закрапувати судинозвужуюче. Але сьогодні 3 день болячки і стало гірше бо почало боліти вушко. Подзвонила до нашого лора, сказали дати ще синупрет. Ядуже хвилююся бо це вже буде 3й випадок отиту починаючи з червня місяця. Око дуже червоне, але не припухле. Може хтось порадить нормального окуліста (бажано в центрі і з номером телефону)? Дякую!.



В нас теж тільки но така застуда минула - насмарк, гній з очка. Теж не могли око розплющити. Вірус???
Пройшло десь на 5-6 день хвороби. Довгувато.
Окулісту я не показувалась, тільки педіатру й лору.
Думаю, то не очко хворе. Очко вже як наслідок застуди чи вірусу.

А від насмарку нам дуже швидко допомір сульфацил очні каплі. Просто диво, а не краплі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Простудили очко!

Повідомлення Dribchuk » 10 жовтня 2012, 09:07

nadusha, дякую. Температура піднялася вночі з неділі на понеділок, але вище 38 ніби не піднімається. Вухо почало боліти лиш цієї ночі тому я дуже сподіваюся що ще не отит, а так лиш початки. Маєм знайому лора, але вона зможе підїхати аж після 17.00, до того сказала судинозвужуюче капати і синупрет. В нас ніс ніби і не дуже закладений, але чути що щось з ним не так. Я вичитала що коньюктивіт теж може виникати через проблеми з носиком і думаю може б ще окуліст глянув :confused: хоча я схиляюся що то щось таке вірусне.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Простудили очко!

Повідомлення Alisa » 10 жовтня 2012, 09:07

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ось тут про ці диво краплі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей