Глобальні оголошення!



Стоїть шлунок у дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Shalimar » 04 травня 2011, 16:01

слушай... Ну, не похоже, чтобы просто "шашлык переела"
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення flower » 04 травня 2011, 16:21

Marta написав:mari вже обрадувалась, а тут понос почався..((((( так що смекта піде в рух...
А кока-кола помічна в тому ділі?


Так помічна, я так тоже інколи лікуюсь, але не писала бо подумала шо дитині неможна. Вона просто допомогає перетравити те шо шлунок незміг. В мене на початках був такий дивний токсикоз десь протягом 3х тижнів, зранку поїм і так цілий день важкість і більше нічо їсти немогла, то тільки кока -кола і допомагала шлунок запустити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Sawwku » 04 травня 2011, 16:22

мені здається, що може. незвична важка їжа може і не такого наробити.
я б подивилася, чи то таки діарея, чи просто таким чином організм сказав "фе". просто не годувати НАСИЛЬНО, і не давати поки що їжі, яка сприяє поносу (кефірчики, сливочки і т.п.)
якщо продовжиться, то тоді вугіллям спробувати нагодувати. а для запуску шлунку по-моєму, найбезпечніше мінеральна вода (солена)
в дорослих теж таке буває, один-в-один, але ніхто не спішить панікувати...
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Marta » 04 травня 2011, 19:43

Дівчата, вже боюся писати, але понос був тільки раз, дала після нього Смекту, після того пройшло вже 3-3,5 години, то все нормально- поїла рису і попросила ще картоплі, навіть боюся, щоб знов не надірвала шлунок, але ніби все ок.
Більше в туалет не ходила і не тошнило. Активна, грається. Нічого лишнього не даю, просить сік, але то вже завтра. Сьогодні все пісне.
Подивимось, як буде далі.
Дякую вам, дівчатка!!!! :roses: Всім діткам здоров"ячка! :roses: :kiss:
Marta Офлайн


 

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Marta » 04 травня 2011, 19:52

Shalimar написав:(хорошо, что э-гель под рукой оказался...)

О, він завжди в мене на всякий "пожарний" стоїть, таке треба мати. Особливо мамам маленьких дітей, бо він нейтралізує і токсичні речовини також, тобто як не дай Боже дитина шось не то з"їсть чи вип"є- то він все бере на себе.
Та і коли пару днів не проходить погане самопочуття- то і ми його приймаємо. Звичайно, не часто, але часом дуже треба, а він допомагає 100%-но.)
Marta Офлайн


 

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Marta » 04 травня 2011, 20:26

flower написав:то тільки кока -кола і допомагала шлунок запустити.

буду знати, але кока-кола, я колись бачила передачу, і іржу роз"їдає, а не тільки те неперетравлене, що є в шлунку.)))) так що переборщувати з тим не треба..)
Marta Офлайн


 

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення flower » 04 травня 2011, 20:54

знаю про це. я ніколи її не пила і не пю зараз, тільки тоді коли дійсно нічого не допомагало, вона мене виручила...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 01:18

А ніфуроксазид не поможе в таких випадках? Він при отруєннях добрий, а от чи при стоянні шлунка - не знаю. Ніхто не в урсі? Чи таки кока-кола - ідеально? А якшо дитині рочок7 Я кок-колу не ризикну :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення Marta » 23 листопада 2011, 01:29

happymami написав:А ніфуроксазид не поможе в таких випадках?

Ми приймали Ніфуруксазит при кишковій ІНФЕКЦІЇ, тобто це проти саме інфекції (ротовірус, наприклад), а не при кишковому розладі.
Marta Офлайн


 

Re: Стоїть шлунок у дитини.

Повідомлення nadia 2311 » 23 листопада 2011, 02:16

Ніфуроксазид має антибактеріальну дію , що проявляє свою активність в основному в ШКТ ( до речі при поєднанні з алкоголем викликає дуже сильну тошноту, так колись лікували алкоголізм)
При стоянні шлунка поможе домперидон ( мотиліум, моторикс,мотинорм, мотинол) стимулює рухову активність шлунку, для діток випускається у вигляді суспензії та капель. Каплі приймається з розрахунку 1 кр на 1 кг маси тіла 3 - 4 рази на добу. Суспензію призначають по 2, 5 мл на 10 кг ваги.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей