Глобальні оголошення!



Круп. Симптоми, допомога, лікування

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 09 січня 2011, 14:06

Дивилася сьогодні Комаровського - Ложний круп. Чесно навіть не знала що така хвороба є. Мені чогось стало реально страшно, що яке ОРЗ може таке спричинити.
Круп чи дифтерія?? Що схоже? Характерний кашель, утруднене дихання. Чим відрізняються? Дифтерія розвивається поступово, у дитини збільшуються лімфовузли, а дихання утруднене, тому що гортань перекрита щільними плівками. У той час як напад крупу завжди раптовий і обумовлений набряком слизової оболонки дихальних шляхів.
Подзвонила до своєї тьотіЮ вона каже, що найчастіше таки старждають дітки схильні до алергії. Тобто є ОРЗ і тут поїло мандаринки, чи мама коси красила си будь-що і от вночі може початися приступ.
Перші прояви крупа завжди раптові. Як правило, трапляються вночі, коли дитина вже спить. Вдень у диханні ви могли б помітити слабку хрипоту, але вона така незначна, що ледве вловима на слух. Насправді в цей час в організмі вже діє вірус. У сні дитина ворушиться, їй важко дихати (адже набряк горла вже почався), він починає кашляти. Кашель при крупі дуже характерний - сухий, ніби собачка скавулить. Дуже швидко кашель стає все більш грубим, і якщо в цей час дитина не прокинеться, а батьки не нададуть термінову допомогу, то велика ймовірність втрати свідомості і дитину може тупо задушити :scare: .
От тепер сиджу думаю що варто певно купити інгалятор, хоч вони ой які не дешеві тепер-хай краще лежить в аптечці. Може хтось має такі штуки, випробовував, чи дійсно ефективні? Я от дивлюся які вони є різні-компресорні, ультразвукові
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 09 січня 2011, 14:15

Якщо напад уже стався, терміново викликайте «швидку допомогу» - тільки лікар поставить вам точний діагноз і визначить ступінь стенозу гортані.
А поки доктор в дорозі, ви самі можете допомогти своєму малюку. Терміново проведіть інгаляцію теплими парами. У інгалятор залийте мінеральну воду або розчин соди (1 чайна ложка на літр води). Якщо спеціального інгалятора в будинку немає, просто віднесіть дитину у ванну і включіть гарячий душ. Добре допоможуть гарячі ванни для рук і ніг - це забезпечить відтік крові від органів гортані до кінцівок і зніме набряк. Але це якщо нема температури!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення mavpusya » 16 січня 2011, 12:27

Дуже дякую, Таня!
Дуже цінна інформація!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 15 листопада 2011, 15:55

krapk@ написав: Добре допоможуть гарячі ванни для рук і ніг - це забезпечить відтік крові від органів гортані до кінцівок і зніме набряк. Але це якщо нема температури!!!!

Не знаю як про гарячі ванночки для ніг але будьте обережні з цим, бо що таке круп (або стенозуючий ларингіт) знаю з власного досвіду. Перший раз в нас був круп в 7 міс, потім практично що місяця. Згадала про це бо вночі в меншенького був приступ. Це дійсно страшно :scare: Дитина ввечері нормально бавилася тішився що сніг легенький падає. А в 2 год ночі раз кашлянув, трошки підозріло. Я вирішила дати дитині подихати інгалятором поки зібрала включила то так занесло що з носа і рота тільки текло трошки подихав, не проходило, зробила йому укол. приступ перейшов через 10-15хв. Спав спокійно до ранку. Зранку встав і поводився так що ніби вночі його нічого не турбувало. але далі даю противірусні препарати.
Спочатку ми завжди лягали в лікарню, але то стрес і купа нових інфекцій... Одного разу лягли з ларингітом а додому "привезли"
шлунковий грип... Тому тепер коли є можливість самим зняти спазм ми намагаємось це зробити, а в лікарню лягаємо лише коли домашнє лікування не дає очікуваного результату.
Щодо "гарячого лікування" то коли ми лежали в лікарні перший раз мене попередили про можливі наслідки гарячих компресів гарячих інгаляцій і масажів на гортань. Не хочу нікого лякати, але лікар і медсестри говорили що можливий такий варіант як ще гірший стеноз гортані. А ідеальним варіантом є інгаляції холодним паром (через інгалятор),уколи та свіже вологе повітря (коли малий спав близько біля батареї при приступі щоночі і протягом дня кидала мокрий рушник на батарею і міняла коли підсихав). правда то теж теплий пар але він не контактує з дитинкою так прямо як гарячі інгаляції чи гарячі ванночки і зволожує повітря в кімнаті.
Не побажаю нікому такого пережити, але якщо в когось були такі ситуації то як ви рятувалися???
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 15 листопада 2011, 17:24

олеся, дуже вам співчуваю і розумію :( . Моїй донечці в липні теж поставили діагноз стенозуючий ларинготрахеїт. Приступу, правда не було, ні гавкаючого кашлю, ні охриплості голосу, тільки задишка. Я чогось завжди думала, що круп я не спутаю ні з чим. А тут... І методи лікування в лікарні "конячі" - антибіотики, гормони. А якщо дитина хворіє майже щомісяця, то я не уявляю як можна щоразу там лежати. Вдома теж тримаю ампулу гормону і шприц, витягую те все з кожними сопями, колоти поки що, Слава Богу, не приходилось.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 15 листопада 2011, 17:40

у мого малого був гострий стенозуючий ларинготрахеїт, коли йому був 1 рік і 1 місяць.
почалося все з того, що вночі він грубувато кашлянув. я нічого не запідозрила. вранці знову грубувато кашлянув при масажистові. він теж звернув увагу на то. ми зробили паузу в масажах до з"ясування обставин. я потягла його в поліклініку до знайомої лікарки, котра сказала, що в легенях все ок і призначила мікстуру від кашлю. наступної ночі був кашель дуже тяжкий і з задиханням. до ранку полегшилося, вдень покашлював, але не тяжко, третю ніч було тж дуже зле - кашель + задихання. ми носили малого вертикально, ставили кипяток в кімнаті, щоб була тепла пара (потім я з"ясувала, що пара має бути холодна), тримали його в такому положенні, щоб голова була трошки нижче від тіла - думали, що він не може відкашлятися. врешті викликали швидку допомогу. тоді були приймальня, інфекційне якесь-там відділення. нас розмістили - і роби шо хочеш. в малого знову почався приступ. я носила його на руках по коридору і шукала, хто б допоміг. медсестра сказала, що лікар в приймальні. зараз прийде. лікар йшла дуже довго. я плакала, мене нудило, ледь не втрачала свідомість (то всьо ще від приймальні. а наш татко пішов до дому, щоб принести нам їдло і якісь речі). врешті медсестра пошкодувала нас і дала малому інгаляцію, яку перед тим уже робили. від цього млаому легшало. заснути так і не вдавалося. вранці лікар нас перевів в реанімацію. я злякалася спочатку, але ми виявилися просто самі в палаті з окремим санвузлом, забороною виходити в коридор, без технічних можливостей викликати персонал (для того треба було просто відкрити двері в коридор), з ширшим ліжком, де спали вдвох (малий ще був з цицею, що нас дуже виручило, бо лікарняної їжі я йому не давала і сам він ще не спав, а в окермому дитячому ліжечку боковинка не підіймалася. виручив слінг, коли треба було йти в туалєт чи підготувати ліки для малого).
в реанімації ми пробули 2 дні. я звідти дзвонила до ХепіМамі, крізь сльози просила розмістити на форумі мою просьбу про молитву. потім ми були 2 дні в тіпа звичайному (інфекційному) відділенні.
малого витягли! слава Богу! то всьо для мене було справжнім апокаліпсисом. особливо початок і потім, коли я не знала, що далі буде. але нам напевне ще пощастило - ми були в лікарні 4 дні, плюс наприкінці нас відпускали на 1 чи 2 ночівлі до дому, а в день ми приїздили потусуватися ще, і на уколи, і на обгортання ніжок - чим там? - парафіном вроді. отже, ми встигли звернутися до лікарів. краще би раніше, щоб не було тих жахливих ночей.

ще зазначу: лікар швидкої допомоги (схожий на лікаря Комаровського) сказав, що раніше таких станів не вміли лікувати, діти "синіли", а тепре лікують.
і від себе додам - не тягніть з тими кашлями, людоньки, не нехтуйте. звертайтеся до толкових лікарів якнайвидше. може і нам вдалося би іникнути лікарні, якби я запросила лікаря до дому, але тягла в поліклініку - не знаю.
а той випадок в мене породив один з найбільших моїх страхів - страх перед найменшим кашлем або пчихом в мого малятка.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 15 листопада 2011, 17:47

олеся, що ви кололи маляті?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 15 листопада 2011, 17:52

Liza, а який то був кашель і ще які симтоми? Бо я досі маю сумнів, що нам поставили вірний діагноз.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 15 листопада 2011, 17:58

кашель був грубим, гавкаючим, разом із задишкою. часом і з плачем.
температури підвищеної шо-то не пригадую...
я читала в книжках ще в період домашнього хворіння - схоже було на круп. в лікарні написали в виписці "гострий стенозуючий ларинготрахеїт". то вроді те саме - я не впевнена.

мені дуже зле на душі, коли згадую ті події кінця жовтня-початку листопада 2010 року. але я постаралася описати, щоб інших застерегти.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 15 листопада 2011, 18:06

Liza, дякую. Я вас розумію. Мені тепер як в малечі починається нежить, трусяться руки, хоч в нас і не було страшного приступу. І ще мене "потішили", що так може закінчуватись кожне вірусне.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість