Глобальні оголошення!



Тепловий удар?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Тепловий удар?

Повідомлення Радмила » 20 липня 2010, 11:25

Доці 4,7 ..Звечора дитина дуже капризувала. Закатала істерику на вулиці безпричинну. Я її забрала додому і поставила під теплий душ, щоб заспокоїти.Вночі спала добре. А зранку 38,4.Дала багато пити. 37,4. І так трималось десь до 6-тої вечора. Потім температура стала нормальна.Горло не червоне. Не кашляє, нежетю не має. Не отравилась. Цілий день себе нормально поводила, гралась. Сьогодні зранку нормальна температура. Це може бути тепловий удар?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Тепловий удар?

Повідомлення happymami » 21 липня 2010, 16:38

У мене таке ж саме було з двома дітьми. Спочатку ні з того ні з сього старша температурила неповну добу. А через 3 дні - малий. Але він довше. Добу рівно. Температура доходила до 39.

Старшій не збивала. Тільки давала багато пити малини.
А молодшому свічки з парацетамолу ставила.
Лікарі кажуть - тепловий удар. Але я думаю, шо то просто така інфеція є в повітрі. Хоча, малому дивилися в горло - казали ледь-ледь рожеве. Шоб я капала йому носика і давала імуностимулятори. Я, єстєссно, нічого того не капала і не давала))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей