Глобальні оголошення!



Проблеми у хлопчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Проблеми у хлопчиків

Повідомлення Mama3 » 13 квітня 2015, 22:14

Може, є подібна тема, не можу знайти.
У мене така ситуація. Проходила з синочком (2,2 роки) медогляд у садок, все добре, тільки от хірург у районній поліклініці не намацав лівого яєчка, пішли до уролога там же, скерував в обласну дитячу лікарню до уролога Стояна Олега Омеляновича, оглянув і ніби є, розписав лікування на 3 місяці (місяць пити, місяць перерва і так далі): вітамін Е і кверцетин. Якщо на початку вересня не опуститься, то треба робити операцію. Я навіть загадувати не хочу наперед. На огляді були ще в рік, наскільки пам'ятаю, то все ніби було добре.
От питання: чи хтось стикався з подібним, чи знає такі ситуації?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Проблеми у хлопчиків

Повідомлення Marichka » 14 квітня 2015, 08:50

Підіть ще до Ковальова ВіктораВікторовича-уролог в обл.поліклініці,дуже кваліфікований і приємний.
Такі ситуації знаю.Знаю дорослого чоловіка,вже має 2 дітей.
Навіть якщо будуть оперувати,то нічого страшного,в урології море діток з різними проблемами.Нас теж з хлопчиком чекає операція у Франківську,то коли їздили на консультацію і там спілкувалась з такими батьками,стає якось легкше.Розумієш,що якщо треба,то будем лікувати.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Проблеми у хлопчиків

Повідомлення nadusha » 14 квітня 2015, 16:25

В Дениса (4,5 роки) одне яєчко набагато вище від іншого. Ми зверталися до декількох хірургів, то ніби все добре. Воно прощупується добре і не "ховається" в черевну порожнину при напруженні.Коли не прощупується яєчко, то називається криптохізм (якось так), якщо до певного віку не опуститься яєчко, то справді потрібно оперувати. Але прокунсультесь ще в одного спеціаліста. Хай все в вас буде добре! :yes:
Гарне враження справив хірург з Гоголя Дивоняк.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки


Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron