Глобальні оголошення!



Фізіологічний нежить

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Фізіологічний нежить

Повідомлення taranjka » 31 грудня 2013, 01:25

Фізіологічний нежить
| +
У віці від 3-х тижнів і до 2,5 місяців у малюка може виникнути так званий «фізіологічний» нежить. Він починається раптово, «на рівному місці», без підвищення температури, без особливого відокремлюваного з носа (не «тече», а «хлюпотить»), без зниження апетиту, без сонливості й млявості, характерної для простудних інфекцій. Малюк бадьорий, активний, добре їсть - але завзято сопе й хлюпотить носом! Іноді й ока можуть почати мало-мало сльозитися (без гною й без набрякання!).

Нічого страшного у всім цьому ні, просто почали «працювати на всю котушку» слізні залози й залози слизуватої носа. Організм спочатку не справляється з раптовим надлишком рідини, от і з'являється такий «псевдонасморк».

Звичайно, якщо в малюка нежить супроводжується підвищенням температури, млявістю, відмовою від їжі, частим плачем, то треба викликати лікаря й дотримувати всі його рекомендації. Але найкраще, що може зробити мама, якщо бачить активного малюка, що з апетитом їсть, але при цьому хлюпотить носом - не втручатися! Не лікувати, не відсмоктувати сопли, не капати грудне молоко, не використовувати судинозвужувальні препарати. Все пройде саме собою за кілька днів. А от якщо почати лікувати те, що лікування не вимагає, то нежить може неабияк затягтися


в ваших діток таке було? скільки часу протривало? шось робили?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Liza » 31 грудня 2013, 11:37

Щось таке було в доцки. Соплi витягували (казала лiкар, котрiй довiряю). Судинозвуж.не капали. Не памятаю, чи промивали. В верткаль.полож. довше могла не хлюпати носом i чудово спала.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Liza » 31 грудня 2013, 17:31

скільки часу тривало - не пам"ятаю.
лікар сказала, що "вони" в лікарні дітям витягують сомплі, коли я запитувала, чи варто витягувати, бо в інтернеті начиталася трохи, що не варто.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Галина » 31 грудня 2013, 18:07

В моїх обидвох таке було. Скільки точно не пам’ятаю, 2-3місяці напевно... Нічого не робила, тільки часом фізрозчином промивала (капала).
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Tajga » 02 січня 2014, 03:19

В старших ніколи не було. Щось таке було в Маргаритки. Дійсно хлюпотіло і хрюкала добряче, аж закашлювалась. На фоні нежитю і кашлю в старших, я подумала, що її теж зачепила інфекція, але ось прошло майже. Пшикала трохи Делуфеном, поки теж десь не натрапила на статтю про фізіологічний нежить. Так як малу ті сопельки практично ніяк не турбували, то я через них теж перестала турбуватись.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Dana » 02 листопада 2014, 05:46

У нашого малюка вроджений діагноз - завуження носових ходів - і насмарк в нас майже круглий рік. якось влінку легше було. Отак як в 1,5 місяці почалось, так і до року і 2. а що буде даля... хто зна, лікуємо соплі чим можемо, бо як не лікувати то тіки гірше стає...
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Marichka » 02 листопада 2014, 08:46

А що такий справді діагноз?Знаю,що у всіх діток спочатку завуження носових ходів
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Dana » 02 листопада 2014, 09:30

Таки так... малий постійно хропе носиком під час сну, і деколи і під час г\в. Лор нам казала, що має перерости... надіюсь дуже... і чекаю з дня на день... бо проблеми з носиком заважають нармальному г\в.
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Dribchuk » 02 листопада 2014, 23:43

Dana шукайте ще якогось спеціаліста, є такий діагноз як стридор, але до року він має пройти. Якщо не пройшов то або не стридор, або погано лікуєте.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Фізіологічний нежить

Повідомлення Параска » 09 травня 2016, 13:19

Ми як тільки виписалися з пологового, на наступний день почалися сопельки((( Як я тоді спереживалася, то жах. Викликали участкову...а та послухала і така "У вас пневмонія. я вам виписую направлення, сьогодні лягаєте в лікарню нехай вас антибіотиками прокапають. Вам так сильно і збиратися не треба, напевно ще з пологового не все розклали"..і все так спокійно і з усмішкою говорить. :dash: В направлені до всього написала ще жовтуха і пішла. Я в шоці, чоловік в шоці, робити незнаємо що. :scare: Ну як таке мале (тиждень від народження) і антибіотиками!? Добре що чоловіку стрельнула думка аби я подзвонила до своєї акушергінеколога. Подзвонила (та подумала що то зі мною щось не так), розказала ситуацію, то вона порадила хорошу лікарку. Ми того ж вечора були в неї. Послухала, подивилася...каже, що ніякого запалення у вас нема і жовтухи нема. Припустила що може бути отой стридор. Через майже 2 тижні і сліду від сопельок не було. Промивала соляним розчином і періодично судиннозвужуючі капала, бо доця цицю не хотіла брати. перший тиждень кожного дня консультувалася по тел. з лікаркою яку порадили. Тепер в поліклініку ходимо тільки помірятися, поважитися. все. От собі думаю...добре Бог вберіг і ми таки не підпали паніці і вирішили ще проконсультуватися з іншим лікарем, ато прокапували б мою доцю тими антибіотиками, бо ті педіатри не хочуть мати справи з малими дітками і відразу їх в лікарню відправляють :ireful:
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)


Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron