найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Обхід лікарів. Обовязково?

11 березня 2012, 10:44

навіяно темою Галини про невропатолога. ми ще в нього ніколи не були. коли Даринуі виповнилось 3 місяці питала направлення в дільничої, але вона сказала шо тпер обхід лікарів тільки по показах, а не обовязковий... хоч в нас і був легкий гіпертонус, і складки нерівні, але дитина розвивалася нормально... з меншою теж ні в кого ще не були :confused: наразі і не планую. а ви ходите по різних спеціалістів?

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 10:56

ходили але тому шо нам педіатр сказала, що є проблеми і тре сходити. Якшо вас нічого не турбує і педіатр не направляє, то й не треба.

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 11:01

ми не ходили
дільнича також сказала, що без показів не треба цього робити

були в 1міс. в окуліста, не на обході, а за потребою

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 11:35

Моя дільнича теж каже, що тільки якщо є покази, але вона так дивиться (поміряла, поважила і ВСЬО!!! :crazy: ), ні разу не роздягала, не дивилася чи ножки розводяться...
Правда до невропатолога направила, бо кесерських всіх направляють.

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 11:46

Ми не ходили, ніхто не направляв і я сама теж не хотіла.

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 12:51

Не обов"язково... Я не ходила і без нагальної причини йти не збираюсь. Керуюсь актуальною фразою сучасних лікарів: "Нема здорових дітей, є НЕДООБСТЕЖЕНІ" :) :dokter:

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 12:59

Ми в свої 2,5 ще ні разу не були, ніколи дільнича навіть такого питання не піднімала. Але роздягати - роздягала, ножки завжди дивилася.

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 13:34

Мене не направляли, але я ходила сама, якби не пішла, то хтозна що б могло бути, а так вчасно виявили і вчасно травичками пролікувалися. Спочатку педіатр казав шо я шукаю болячки в дитини, а потім, шо дуже добре шо я нікого не послухала і таки пішла по спеціалістах.
Добре як все добре.

Re: обхід лікарів. обовязково?

11 березня 2012, 13:40

я колись знайшла статтю про діагнози, які люблять ставити наші лікарі і про те, що є багато популярних в нас, а закордоном вони навіть не вважаються хворобою. а наші дохтори цілою купою ліків лікують. я щось скептична до цих діагнозів

Re: Обхід лікарів. Обовязково?

11 березня 2012, 13:46

Ну я це теж читала, і Комаровський про це говорить.
Тут справді все на відповідальність батьків.
В нас приміром було ущільнення в головному мозку, виявили за допомогою УЗД.
Лікар сам казав, що було 2 варіанти розвитку подій, або саме пройде, або не пройде і буде пізно. Тому бабка на 2 ворожила, як то кажуть. Я вибрала лікування.
До слова на УЗД я наполягла йти. Невропатолог казав шо все добре. Незнаю напевно була інтуїція....
Відповісти