Глобальні оголошення!



Відповідність ваги до віку дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення TYulia » 10 листопада 2013, 10:50

та я от вже каші відмінила. Даю зранку гарбуз, яблуко, але не дуже їсть, може з 30 г. В обід даю супчик з мяском, ввечері сир з фруктами, може то ще зранку якись овочевий супчик давати, навіть не знаю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Sms » 10 листопада 2013, 14:08

TYulia написав: В обід даю супчик з мяском, ввечері сир з фруктами, може то ще зранку якись овочевий супчик давати, навіть не знаю.


Напишу наш приблизний раціон на день. Їсть вона в мене 3-4 рази на день. Зранку як просинається: грам 200 - 250 творожка з кефіром ( творог роблю сама, магазинний і домашній не їсть). Не цукрую. Літом додавала ягоди: полуниці, суниці. Чорниці не їсть ні де і ні в якому вигляді. А я наморозила :dash: Далі в нас обід перед сном. Засинає практично голодною. Випиває кефір (дитяча кружка), там грам 150. Ну і може з'їсти сухарик ржаний. Пробувала давати суп - не їсть. А от як просинається в нас повноцінний обід: суп, або рагу. Через годинку можу дати 2 кусочки твердого сиру або яблуко. Супу надовго не вистарчає, тому даю щось після нього перекусити. Ну і вечеря. Вечеряємо десь в 6-7. Тоді в нас їде або кусочок м'яса , або рибки. Рибку купляю форель або сьомгу червону. Запыкаю в духовцы, або тушкую в сметані. Не страшно давати бо мілкіх кісток нема. М'ясо - переважно курка. Їндика не їмо - він мені засухий, свинну тільки 50 на 50 з куркою в котлетках. А так курочку забікаю в духовці, парові котлети, тюфтельки. Гарніру не даю. Даю свіжого помідора або огірка. Сольоного не даю і не планую давати років так до 3 точно. Ну і десерт - фруктове пюре грам 100. Або яблуко, хурма. На ніч - кружка кефіру. П'є дуже багато по 2 літри компоту на день. Здавали кров на цукор - в нормі. Але й не дивно - в хаті Ташкент. Десь отак.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Sms » 10 листопада 2013, 14:11

А і ще забула написати. Бараболю їсть тільки в супах і рагу. На кастрюльку 2 л. даю 1 барабольку середнього розміру. Решта: капуста цвітна і білокачана, кабачок, помідор, броколі, гарбуз.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення TYulia » 10 листопада 2013, 15:58

а кефір куплений чи самі робите?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Sms » 10 листопада 2013, 16:27

Кефір купую Молокію 1%. Іншого не п'є. Пробували і Тёму и Агушу. Нічого не подобається:) А вчора ввечері разом зі мною пила закваску Болгарську Простоквашино :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Sms » 10 листопада 2013, 16:32

А ще іноді замість м'яса чи риби на вечерю можу дати омлет :1 яйце, молоко, трошки присолюю і смажу на 1 ст.л оліі. То таке буває, коли в холодильнику миша вішається :) Одним словом на вечерю білок :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Ulkanet » 11 листопада 2013, 01:45

Sms а чого в пароварці чи в духовці омлет не париш/печеш????

я своїй даю кашу, 3-4 ложки але таки даю - а решта сирок, йогурт, банан, яблучко. правда останнім часом не хоче їсти фруктів. тільки перетерті :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Ольчик » 11 листопада 2013, 10:56

Ми поки з тих менших - нам скоро 7 місяців. В 6 при рості 67 см важили 7300 гр. Набрали за останній місяць тільки 150 гр (порівняно з першим півріччям, коли по 1кг чи там 700гр.... то тільки 150 гр), ну і не підросли.То я спочатку трохи спереживалась, але потім подвилась таблички:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

здається, тут на форумі хтось ссилкою поділися
та й почитала, що після півроку вже темпи набору росту-ваги зменшуються, то й заспокоїлась. Ми на гв, їмо вночі, прикорм вводити тільки почали по трошки. А донечка активна, повзає з 5,5 місяців, на місці не втримаєш - то значить для неї то норма. І педіатр наша теж спокійна за нас.
А, і генетика теж - ми обоє з чоловіком не з набитих, швидше з тих, кого б погодувати не мішало :ha:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення LJALJA89 » 02 грудня 2013, 02:29

Ми взагалі ні в які таблиці невписувались(
За перший місяць синуля набрав 1900грам, другий 1500, третій 1200, наступні в межах 500-100грам. Росли як на дріжджах, виключно на ГВ, та й зараз виглядає на всі 3 рочки. Наша лікарка ніколи не казала, не годувати чи садити дитину на дієту, набирає ск йому треба. В великих батьків не може бути маленька дитина, я вважаю. що генетика тут відіграє найбільшу роль, а не якісь рамки і норми.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Malavka » 26 березня 2014, 16:13

А в нас тут гризота. За останній місяць набрали 100 грам, а то й менше, то в одязі з памперсом 250(( ітого зараз в 8 місяців важить 6800. При народженні було 3000. Нам 300-400 грам були за щастя, а тут таке... притому кашу їсть (правда на воді, зцідити не можу молока), супчик з м"яском, груди без обмеження... зараз пробуєм кисломолочку. сказали подавати місяць елькар, для стимуляції анаболізму. думаю, чи треба їй того, але в принципі л-карнітин нікому не зашкодив ще, але от чи буде від того толк... старша теж з тих худих, але в 8 місяців мала 70 см і 7400, а ця дрібнота 67 см і 6800.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron