Глобальні оголошення!



Відповідність ваги до віку дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Dribchuk » 09 жовтня 2013, 13:42

Марійка не малувато, моя в рік важила 7кг :pardon:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Галина » 09 жовтня 2013, 14:03

Марійка написав:Нашому чаду рік і 4 місяці, важить 11 кг.

Моєму чуду 2 роки і пару днів, а важить 9.800 :pardon:
І я не надто переживаю, бо дитина розумна, активна і їсть нормально (буває, що день-два практично не їсть, але в основному апетит нормальний). Правда чоловіка мого така вага дуже напрягає, але то вона в нього така.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Марійка » 10 жовтня 2013, 11:34

Дякую, ви мене заспокоїли, бо мій чоловік вже не дає мені проходу, що наша доця замало важить. І то таким тоном зі мною говорить, ніби я спеціально її не годую :dash:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення TYulia » 09 листопада 2013, 17:49

А в на інше. От важились ми в 11 місяців і маємо 13 700. Я трохи в шоці. За останні трохи більше ніж 2 тижні набрав 600 г. Він в нас великий родився 4200 і дуже добре набирає вагу завжди. Останні місяці вже було помаліше по 400 г в місяць, а тут таке. Змінилося те, що почала давати каші,раніше практично не давала, бо вже не раз писала що прикорм в нас не дуже йде. Але от вже почав сам бігати, то думаю вже можна каші давати, а тепер не знаю що робити. Чесно кажучи, це я типу об'єктивно кажу,він у нас не є грубим, далеко не пухленький. Знайомі останнім часом взагалі кажуть, що він похудав,витягнувся. Має росту десь 83-84 см, активний, ні хвилини не по сидить, бігає з кімнати в кімнату. Ви що б мені порадили на рахунок тих каш? Чи то мені не заморочуватись, а як ви кажете це просто такі гени. Забула написати, ми на ГВ.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Natalinda » 09 листопада 2013, 19:11

TYulia написав:Чесно кажучи, це я типу об'єктивно кажу,він у нас не є грубим, далеко не пухленький.


Я теж так казала, з зараз дивлюся на фотографії і думаю, такий грубенький пампушок був :ha:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Галина » 09 листопада 2013, 19:40

TYulia, я б особо не заморочувалася. В мене в подружки дівчинка в рік важила 13 кг з приблизно вашим ростом, зараз 2 роки вага майже не змінилася.
Головне, щоб здоровий був.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Sms » 09 листопада 2013, 19:56

В мене малій 1 рік і 7 місяців. Ріст 88 см і вага зараз 14,500 кг. Теж всі навкруги охають і ахають. Вона виглядає більшою, в плані крупнішою за однолітків і навіть старших діток. Навіть, голова в неї більша!Теж народилась великою 4,400 кг. Були в ендокринолога і генетика. Відповідь однозначна - гени. В нас тато 2 м ростом і 120 кг. Тому поки що не парюся, але даби не набирала ще більше ваги, бо в нас проблема з ногами, виключила все мучне (1 раз на день даю ржаний сухарик), кащі даю рідко навіть як гарнір. Більше стараюся варити овочеві супи, на друге - м'ясо чи рибу без нічого, або овочеве рагу. Фрукти:яблука, хурма, банани не даю, бо має від них закрепи. Якось так.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Dribchuk » 10 листопада 2013, 00:18

Sms а по-моєму ви нормально виглядаєте тим паче з такими генами, нас теж всюди посилали бо ми замалі, а де там буде велика як тато 60кг важить (половину вашого тата :hi: ) ну і я хоть не худенька але ріст 156см :=): Наша бабуся мріє - "хоч би внучка високого чоловіка собі знайшла бо в нашій сімї скоро миші родитися почнуть" :ha:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Ulkanet » 10 листопада 2013, 02:42

TYulia роби як пише СМС, давай супи, овочів побільше, фруктів, а каші не давай так багато.
бо воно то "не заморочуйся-не заморочуйся" - але дитячий організм хоч і "завеликий" та ще "не тренований" - і на мою думку, це навантаження на всі органи і системи організму. краще бути "захудому", ніж "заргубому".
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Відповідність ваги до віку дитини

Повідомлення Галина » 10 листопада 2013, 10:13

Ulkanet написав:краще бути "захудому", ніж "заргубому".

Ну тут ще як сказати. Як на мене в рік 14кг це ще не є загрубий, тим більше для хлопчика. В мене багато таких знайомих в кого діти в рік мали 13-14кг і загрубими вони аж ніяк не виглядали.
Так як моя в 2 з хвостиком навіть 10кг не має при рості 88см, то на голу дивитися тяжко, всі кісточки видно. По всіх лікарях ганяють, бо відстає в фізичному розвитку по масі. Генетик то взагалі нам з чоловіком сказала що ми дебіли, ну не прямо в лоб, а сказала що ми гестапо, дитину не годуємо, не доглядаємо, і т.д. і т.п.
А вона в мене їсть часом більше ніж Діанка, і що я зроблю з її вагою. З однолітками як грається, то все в неї забирають, а вона не може вагова категорія не та. :ha:

Є в нас в дворі хлопчик, який в 4 роки важить 41гр кг, оце я вважаю загрубий, а те що в тебе TYulia це нормально, я так розумію, що він недавно почав сам ходити. Буде бігати активно, то так вага не буде набиратися.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron